Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Предлагаме ви едно „полегато“ упражнение
Каква е причината за нейната поява?
Вреди на здравето и външния вид
Така лекарството срещу рака ще бъде по-ефективно
реклама

Късо Гемче

Модератори: админ, консултанти

Късо Гемче

Мнениеот True » 15 Фев 2008 02:23

Разбрах че имам късо гемче, та въпросът ми е: Задължителна ли е оперативна намеса или просто да съм по внимателен? Искам да знам за да нямам проблеми в бъдеще.
True

Re: Късо Гемче

Мнениеот Д-р.Хинкова » 15 Фев 2008 19:03

Ако ви създава някакъв дискомфорт може да се консултирате с уролог!
Д-р.Хинкова

Мнениеот James » 23 Фев 2008 13:55

в интернет съм чел статии ,че е възможно или да се премахне или да се удължи - френулопластика.Интересно ми е дали удължаването се практикува само от пластични хирурзи ?Каква е общата практика да се премахне или да се удължи и при премахване нужно ли е пълно обрязване ?
James

Мнениеот Д-р.Хинкова » 24 Фев 2008 13:29

На вашите въпроси може да отговори само специалист след преглед,който ще установи какъв е точно проблема.Това ваша диагноза ли е или сте били при уролог?
Д-р.Хинкова

Мнениеот Dencho » 16 Юни 2009 13:46

Здравейте,Ходих на Уролог и ми каза че имам късо гемче но ще ме оперират чак септември месец.Искам да попитам дали до тогава МОГА ДА ПРАВЯ СЕКС ?
Благодаря Предварително! :С
Dencho

Мнениеот chubaka » 16 Юни 2009 15:50

каква операция е това - става за 5 мин в амбулаторни условия .Тия нещо те будлакат .Отиди в Окръжна б-ца и потърси д-р Златев -уролог.и няма да имаш проблеми.
chubaka

Мнениеот Dencho » 16 Юни 2009 18:17

ама аз се намирам в чужбина затова питам дали мога да правя секс преди операцията!
Dencho

Мнениеот credo » 17 Юни 2009 13:06

Момчета и мъже с фимоза, много е страшна тази диагноза. Всеки минал по този път го знае. Да пропуснем: сърбежа, паренето и болките, това се търпи, виеш като куче, ама търпиш, но вероятността да си загубим пишока като го отрежат е ужасна! А може да се случи за минути! Аз търсих помощт в разни болници, но я намерих при докторите Лазаров и Димитров в урологията на Окръжна болница. Направиха ми безболезнена и безкръвна операция с аргонов лазер и се възстанових за една седмица. Големи майстори са, препоръчвам ги горещо, като гледам си е точно като малка пластика. Единственият проблем ми беше, че и двамата са безсребърници, а темата "пишока ми" си е деликатна за всеки от нас, та не можах да им се отблагодаря подобавъщо. Нооо ще има и втори опит, разбира се ......!! Ако имате такива проблеми само при тях. Без страх и паника и без да чакате последния момент. Като уролози чух, че са прекрасни, аз мога да кажа само, че ако знаех, другаде нямаше да стъпя.
credo

Мнениеот Dance_emotion » 22 Юни 2009 16:22

abe vijte sega men mi praviha pulno obrqzvane predi 5 dni to4no vuv VMA kofti e boli ne e krasivo ne sum go napravil s esteti4eska cel a poradi fimoza.Kofti e nqma kakvo da se 4udite no se prejivqva i posle absolutno vsi4ki kazvat 4e rezultatite sa prekrasni:) Men ne me bolq mnogo sled operaciqta boli 2 do 3 dni max sled koeto po4va diskomforta ot otoka i ponqkoga kakto i v moq slu4ai trudno urinirane no i tova ot6umqva.Vajnoto e da pravite to4no tova koeto vi e kazval operira6tiq lekar slu6aite samo edin toi vi e operiral toi 6e vi lekuva.Za tova i az nqma da vi davam suveti kade da hodite s kakvo da se majete ili tn tn sled tova pitaite si iskaite si kordinati i stiskaite zubi ;) Edno moga da vi kaja za operaciqta prosto za6toto preminah prez tova pravi se s mesna upoika ne se nalaga spinalna ili o6te pove4e pulna operaciqta e mnogo lesna za6toto e vun6na golemiq zor e 6ieneto ;) to idva v pove4ko ama ti kato use6ta6 samo dopir a ne bolka nqma6 problem ;) I taka peti den mi e otoka vze sqka6 da ponamalqva urinira se po lesno koncite 6e padnat do sedmica i polovina i taka jivota produljava moje bi po dobur ot predi taka se spoko ne se pritesnqvaite ot takuv vid operacii ne sa stra6ni po stra6no e kak 6e si nagasite psihikata sled tova MNogo uspeh na vsi4ki koito im predstoi ili koito se vuztanovqvat :)
Dance_emotion

Мнениеот Dencho » 22 Юни 2009 20:57

А доктора каза ли ти колко време след операцията не може да се прави секс?
Dencho

Мнениеот Dance_emotion » 23 Юни 2009 01:13

ami vij sega to ti e poduto v otok s rani4ki boli pri dopir zna4i kaza do dve sedmici 4e 6te mi padnat koncite za6toto sa organi4ni abe mesec pone po moe osmotrenie taka kakto se gledam 6e sum si omba bez otok moje bi s malko belez4eta no ni6to pove4e ti 6e si useti6 koga po4va6 da se vuztanovqva6 nooo az o6te sum s prevruzka primerno ;) nadqvam se 4e sled sedmica dve 6te prestana s teq gluposti i 6te po4na samo s kaliev permanganat da si pravq bani noo ne vi kazvam da go pravite vie pravete kakvoto vi kazva operatora :) men taka mi kaza i az slu6am :)
Dance_emotion

Мнениеот Xcho » 03 Сеп 2009 01:11

Искам да попитам тези които са се оперирали вече самата процедура заплащта ли се и дали след това остава някакъв белег?
Xcho

Мнениеот blader » 03 Сеп 2009 23:28

Денчо, един месец след процедурата не е желателно да се прави секс.
Ексчо, конците падат до седмица. органични конци са и падат бързо. Операцията е краткотрайна като цяло и няма особено болезнен постоперативен период. А дали е безплатна - ако се докаже, че има френулума б реве, което е късо гемче, да, безплатна е, но ако искате да си резнете гемчето от чиста любителска гледна точка, става платена. Дано ме разбирате. Като обрязването е - ако имате фимоза е безплатно, ако искате просто така да се обрежете и сте здраве, е платено. ;)
Medical student in Medical university of Sofia
Аватар
blader

Мнениеот maxpower » 27 Мар 2010 08:24

Iskam da kaja na tezi koyto ne sa se operirali nyama nishto strashno pochti ne se useshta,malko e kofti samo kogato te shiyat ama se izdarja,na men prevraskata mi ya mahnaha na sledvashtiyat den i mi kazaha ako me pritesnyava da mu slagam marlya,dnes mi e 3-ti den i veche sam na rabota,no ne e tejka vse pak,draznyat koncite otkolkoto neshto drugo.Vse oshte e podut (malkiya),i osven vichko drugo mi kazaha 30 dni bez sex,promivam sas yoden rastvor y otdelno mu lsagam aloe vera pomaga mnogo pri zazdravyavaneto na rano,nadyavam se da namalya vastanovitelniyat period pone na 15 dni,shte vi darja v techenie kak varvi.
maxpower

Мнениеот badxboy » 10 Юни 2010 13:49

Момчетаа ..как да го кажа имам проблем .. На 14 години съм , сега ще правя 15 и допреди 1 година неможех да си оголвам главичката .. Преди 5-6 месеца успях и сега мога вече друг е въпросът , че чувството като го пипам не е приятно , а е гадно .. Имам късо гемче и то доста късо .. Пречи ми да издърпам кожата още назад и е доста гадно .. Има ли някакъв начин сам да го скъсам или е задължително уролог и ще имам ли някъкви сексуални проблеми , ако опитам така ? Просто всичко е заради гадния срам ..... От софия съм , ако има полза ...
badxboy

Следваща

Назад към Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ