ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Струва ли си да им се доверим?
- позволяват развитието на вредни бактерии
И от какво имат нужда бъдещите родилки?
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

гръбнак и прешлени - причина за ЕД?

Модератори: админ, консултанти

ivanov88190

гръбнак и прешлени - причина за ЕД?

Мнение от ivanov88190 » 03 сеп 2017 15:13

Здравейте...

Не мога да намеря отговор на това, което спира и прекратява моята ерекция. Но знам, че е физиологичен проблем, защото аз си бях много добре психически, имах желанието, страстта, но когато по време на акта ми спада и се чувствам ужасно след това. И то не е веднъж само.

Но доскоро се сетих, че преди известно време едно силно течение ми мина през кръста и много рязко ме сецна тогава и едвам си поемах въздух и напрао паднах. Едва се движих в продължение на около седмица. Тогава за жалост не посетих лекар, но от тогава насам много често ми се сецва кръста и ме боли после 4-5 дни, особено ако играя футбол или при резки движения. Поне 1-2 пъти годишно се сецва от нищото направо.
Също така имам и лявоконвексна сколиоза и операция от варикоцеле ако е от значение.
Случвало се е преди да ми пада по време на секс, но много по-рядко. Имах и въздържание от секс около 10 мес., понеже имах раздяла и след това нямах приятелка. Сега имам, но не ми се получава.

Четох за някаква хиропрактика и че ти наместват гърба и прешлените с резки ръчни движения и че от тях ако има нещо прискрипано или възпалено, може да е причина за еректилна дисфункция.

Исках да попитам възможно ли е това и на какъв преглед да отида за да разбера, дали е от това?
Предполагам трябва да си направя снимка на гръбначен стълб на рентген? Но освен това, какво друго?

Моля ви да ми отговорите, понеже отчаянието взема връх...

д-р Цончев

Re: гръбнак и прешлени - причина за ЕД?

Мнение от д-р Цончев » 07 сеп 2017 22:59

Малко е вероятно тамда е причината за ЕД. Преди да се стигне до ЕД обикновено има нарушения в сетивността и двигателната функция, както и в уринирането.

ivanov88190

Re: гръбнак и прешлени - причина за ЕД?

Мнение от ivanov88190 » 08 сеп 2017 01:42

Доктор Цончев,
даже си направих изследване за нивото на тестостерона.
резултатът е: 11.4 nmol/L.
На 27 години съм.
Добър ли е резултатът?

Правих си и снимки на гръбнака. Дясноконвексна сколиоза , уж малка, без други нарушения.

Обаче имам проблем сега пък и че ми липсва сутрешната ерекция... От около 5 дни. Също и нямам никаква ерекция и не мога да мастурбирам даже. И желание липсва, въобще не знам на какво се дължи всичко.

Насоки? Не искам да си съсипя живота от сега и то така...

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”