ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Стандартното лечение на киселини може да увреди черния дроб
Аспермия - причини, симптоми и лечение
Отключва осезаеми промени в детския мозък

Еректилна дисфункция/ЕД

Модератори: админ, консултанти

burn22

Еректилна дисфункция/ЕД

Мнение от burn22 » 08 авг 2017 12:25

Здравейте, поразгледах из форума и не видях някаква по обстойно обсъжадана тема за този проблем. Затова правя тази отворих нова. Аз от години имам психологически проблеми свързани с това (и различни натрапчиви мисли). Когато имам приятелка, и и имам доверие няма проблем. Преди години имах тежка раздяла и това рефлектира в мен да се отключи такъв проблем. Преди това ерекцията ми бе много стабилна. Наскоро се разделих с приятелката си започнах да пия Силегрия 50 мг (силденафил) и действа благоприятно на ерекцията ми. Но го правя само в случай когато се случи нещо с някоя жена. Въпросът ми е дали това лекарство може да ми навреди при прием един до 2 или 3 пъти седмично. Като се има в предвид че не превишавам дозата. Просто съм решил да го използвам като някакво средство за изветен перйод като за преудоляване на този страх, който съм развил. Не съм се впускал и скоро в някакво разнообразие с жените м/би и това донякъде продължава да потдържа страховете ми. Едновременно пия и трибулус, добавка (TRIBOOSTER BioTechUSA). Но заради проблемите със натрапчивите мисли от две години пия и един антидепресант Оропрекс 10 мг. (ходя и на психолог също така).Та може би и от антидепресанта донякъде се намалява желанието за секс. Плюс това че наскоро се разделихме с приятелката ми и много тежко го преживях и все още ме мъчи но не толкова силно. И се струпаха и разни други проблеми. Исках да помоля преминали през такива проблеми в живота си да споделят мнение по този въпрос.

И изобщо ако може темата да бъде използвана от хора страдащи от този проблем, и споделящи мнения обсъждащи своя опит в битката със ЕД. Ще съм много радостен ако повече хора пишат и споделят, заедно да си помогнем.

ivjel74

Re: Еректилна дисфункция/ЕД

Мнение от ivjel74 » 09 авг 2017 18:32

Здравей, до скоро аз имах подобен проблем - след дълга връзка и около година пауза започнах нова връзка и с нея проблемите - трудно ми ставаше или ако ми станеше пък падаше по пикое време или само малко да се размърдам или да сменим позата. Ходих на различни андролози, биха ми дори инжекция в пениса да проверят става ли - всеки ми викаше, че няма проблем - а аз си имах и се стигна до там, че дори гледах да избягвам мацката и накрая греда - зарязаха ме и пак пауза 5-6 месеца. След това пак се завъртя едно момиче, този път си казах ще пробвам пак при лекари, преди изобщо да сме правили секс, защото предната история не ми излизаше от главата. Така или иначе, препоръчаха ми един лекар и действително, човека си ме разпита ама "от до", обясних му какво и как, прегледа ме, и ми каза - човек, така твойта работа няма да стане, както си решил да я пробваш:))) изписа ми виагра за първите няколко пъти ей така за кураж и каза давай смело и не го мисли - и нещата си тръгнаха от само себе си!

burn22

Мнение от burn22 » 10 авг 2017 07:10

Ами тя силегрията е подобна на виаграта (но е по-евтина), аз някак съм развил пролем че когато съм с ново момиче все ще има проблем. Имах занимавка с две познати едната ми прави орална, другата чекия. Но и двата пъти пих силегрия. Това е че сякаш ми се иска разтуха след тая дълга връзка. Да пробвам с различни, но страдам от натрапчиви мисли и това обърква нещата. Та най-вероятно ако е с различни ще трябва да пия силденафила искам не искам. Просто се чудех, понеже все още не съм спал с друга, дали след няколко жени този вътрешен страх би отшумял. :/

burn22

Мнение от burn22 » 14 авг 2017 08:55

Та исках да попитам, при по-честа употреба но в нормални количества дали това лекарство може да предизвика някакви проблеми. :/

ivanov88190

Мнение от ivanov88190 » 08 сеп 2017 03:03

Четох информация за ефикасен и 100% сигурен метод как да имаме безкрайна и постоянна ерекция, когато искаме.
Става дума за Пенилни импланти. Има инфо в нета.

Интересувам се някой пробвал ли го е, как е?
И много важното, колко струва тази операция?

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”