ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

Парене след секс

Модератори: админ, консултанти

barbar

Парене след секс

Мнение от barbar » 03 авг 2017 22:06

Здравейте, за период от 12 месеца имах бактерии в урината, но взех пореден антибиотик и на последното изследване показа, че урината е стерилна. Реално имам подобрение, намалиха ми се повечето от симптомите като трудно уриниране, мътна урина и подобни, НО остана едно неприятно парене в простата след еякулация . Случи се така, че 5 дни не бях правил нищо и нямах никакви симптоми, обаче на шестия мастурбирах и почнах да чувствам парене в областа на простата r между тестисите и задника. На 8мия ден също мастурбирах и паренето отново се появи дори за по-дълго. после спрях 3-4 дни да си почина и паренето намаля. Възможно ли е да имам бактерии в простатата, без да ги имам в урината? И изобщо можете ли да ми кажете защо се получава така при мен? Ясно е, че трябва да ида на уролог и ще го направя, но моля ви за мнение и коментар.

Forum admin

Re: Парене след секс

Мнение от Forum admin » 17 авг 2017 20:03

Хубаво е да се задействате възможно най-скоро и да посетите специалист. Хубаво е да се даде и еякулат за микробиологично изследване.
Понеже мнението Ви е от преди две седмици, моля споделете има ли развитие с вашия въпрос?
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”