ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

Простаторея или или инфекция?

Модератори: админ, консултанти

Novsam

Простаторея или или инфекция?

Мнение от Novsam » 29 юли 2017 04:45

Здравейте,На 27 години съм и
Искам да ви запозная с моите притеснения..надявам се,че ще ми помогнете с информация за да съм по спокоен.
Значи..на 20 юни правих секс с непознато момиче,по точно орална любов без презерватив,секса беше със.
След около няколко дни започнах да усещам леки дразнения по време на уриниране и прозрачен секрет отвреме на време,тогава не бях в България.
След около 10 дни се обадих на един лекар и му обясних,той ми препоръча
Да изпия еднократна доза ПАНЦЕФ 400МГ и АЗИТРОМИЦИН 1Г.
Изпих ги,имаха слаб временен ефект изчаках 3-4 дни и пак започнах да усещам симптомите,докато един ден не се уморих и на вечерта излезнах да пия и сутринта явно от натрупаната умора след уриниране усетих странно чувство.
Излезнаха 3-4 големи капки сперма,без да съм бил възбуден.
След това ходих на венеролог и обясних какво се е случило.
Предписа ми 10 дни ципрофлоксацин + флажил по 2 пъти на ден.
Изпих ги и усетих някакво подобрение,но 1 ден лечението правих секс със презерватив няколко пъти на другия ден маструбирах няколко пъти около 3-4 пъти за вечерта.
Днес цял ден пътувах и предната вечер бях с няколко часа сън и след като бях по голяма нужда в тоалетната отново изтече обилно количество сперма без да съм бил възбуден.
Прочетох в интернет и пише че това Простаторея,може да се дължи на прекаленото маструбиране или на инфекция на уретра или простата.
Днес е Петък лекарствата ги свърших във вторник,възможно ли е да не съм излекувал инфекцията с ципрофлоксацин и флажила и тя да се е изострила?
Или прекалено много ми се е сринал организма след лекарствата+умората и честата сексуална активност да са причина за това?
Мисля днес пак да се обада на ВЕНЕРОЛОГА.
Ето качвам снимка как изглежда:
Изображение

Forum admin

Re: Простаторея или или инфекция?

Мнение от Forum admin » 29 юли 2017 12:32

Явно имате инфекция в следствие на необезопасен орален секс. Лекуващият лекар явно е карал на сляпо. Ако имате възможност си пуснете пълен пакет микробиология за наличие на полово предавани болести. Снимката не излиза, пробвайте пак.
И спрете с половите контакти докато не се изясни причината и евентуално лечението и'. Дори и с презерватив сте рисков, имайки предвид вероятноста от скъсването му. Ако пък ви правят фелацио без кондом със сигурност ще заразите жената, ако се окаже, че сте носител на нещо полово предавано.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Novsam

Мнение от Novsam » 02 авг 2017 12:47

Днес съм запазиш час за контролен преглед и ще пиша какво е казал лекаря,че съм мекп казано притеснен.
Ето снимката:
Изображение

Другата снимка как изтича от пениса не мога да я кача,изтриват я.

Novsam

Мнение от Novsam » 03 авг 2017 00:00

Предписаха ми СУМАМЕД 500МГ по схема:
6 дни х 1 таблетка
6 дни почивка
7-ми,8-ми ден по 1 таблетка
6 дни почивка
7-ми,8-ми ден по 1 таблетка
И така 2 месеца..
Бях при ВЕНЕРОЛОГ.
Каза ми да отида и на УРОЛОГ да ми видят простатата..

Forum admin

Мнение от Forum admin » 03 авг 2017 11:08

Това, че лекуващият лекар не е назначил микробиология за причинителя хич не е добре.
Лекуването насляпо може да доведе до хронифициране на инфекцията или до по-сериозни вреди на пикочо-половата система.
Задължително възможно най-скоро, както се казва още преди да сте почнал лечението се обърнете към друг специалист. Може и директно към микробиолог.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”