ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Малко точици по пениса

Модератори: админ, консултанти

puls100

Re: Малко точици по пениса

Мнение от puls100 » 20 юни 2017 18:21

Е то нямаш много избор.. Ходи поне да разбереш какво ще ти препоръчат/предпишат. И може да пуснеш тук какво са предписали, също дай името на тоя крем, който вече си се мазал с него.

Всички препоръчват крем, специално за тия гъбички. Бавно е действието, но явно като химия няма голяма алтернатива: http://www.netdoctor.co.uk/medicines/sk ... e-cream-1/

Да кислородната вода е много силна, за това и изтребва всчико. Но наистина може да се поизгори ако не я разреди достатъчно допълнително и прекали с тампона.

Сребърна вода ще има ефект, тинктута от прополис - задължително. Не може да няма по аптеките (в УК ли е?) прополис тинктури.

Пиши утре какво са ти казали местните докита, пусни тук, па да се надяваме и за мнение и от нашите си местни докита :twisted: Че то много лесно се зяпа от страни..сеир да става...

duduka

Мнение от duduka » 20 юни 2017 18:51

Toва са несериозни неща и голяма глупост да правиш самолечение без да знаеш какъв е проблема.
Ако имаш поставена диагноза, тогава може да мислиш и за алтернативно лечение, но при такива случаи е по-добре да се ползват медикаменти.

Лекарите никога не са на едно ниво, и като видиш, че някой не се справя отиваш при друг, но за чужбина не знам как стоят нещата с лекарите. В България ако се налага да търся специалист, винаги ги проучвам в интернет, защото те не са на едно ниво, има и добри и не толкова добри специалисти !

Все пак не се панирай, това не е живото застрашаващ проблем, но все пак трябва да се лекува адекватно и своевременно, просто е нежно точна диагноза. Само не спомена при какъв лекари си бил, но щом е клиника, явно трябва да е дерматолог.

Doje

Мнение от Doje » 20 юни 2017 21:16

Това е кремът : https://www.boxed.com/product/588/neosp ... DQod5xEI-Q

Но имам чувството , че от него стана по-зле , направо за ден инфекцията се разрастна ужасно много и бързо и то точно след намазването .

Усещам и сърбеж по тестисите , все едно ме лазят мравки .
При дерматолог бях , в САЩ , сметката за прегледа и изледванията беше на стойност 500$.

puls100

Мнение от puls100 » 20 юни 2017 22:26

Кофти.. така като чета има антибиотично свойство и УЖ бие яко по бактериите. Обаче ти ако си с кандида, което съм почти сигурен, изобщо не е невъзможно дори да засилиш симптомите, защото гъбичките няма да ти казвам колко обичат антибиотиците.
Един вид, според мен са ти метнали първото най-използвано и уж универсално дето са се сетили...

За мен лично - спри го това веднага!

В момента как е инфекцията, слезе ли до гемчето и надолу? Следващите етапи принципно са и подуване, дано не стигнеш до там.

Утре като отидеш при тия малоумници изрично им кажи, че си по-зле и тук брат ти (ли без значение) който е у бг ти е казал, че това е кандида, плъзни ги малко.

500$ майкоо тия верно са изобретили капитализма :twisted:

Започни още от днес да го киснеш в кисело мляко. Леко го попивай с тампон и с оцет (разтвор с вода) Направи пак лек разтвор със сода бикарбонат и пак така леко с тампона.

Утре виж какво ще кажат. Чекни в ешоповете това от линка горе и също за пчелен клей bee му викат тия смотаняци, клеева тинктура е това, екстракт от пчелни говня един вид.. :lol: (майтап)

Виж си също дали вдигаш температура.

Не е някакво голямо дърво това, но ако се остави ще плъзне тая гад навсякъде из интимните части, че дори и отзад..

Пиши какво се случва и без паника - тя е враг N1

Doje

Мнение от Doje » 21 юни 2017 18:04

Снощи когато се изкъпах , реших по грубо да натисна и всичкото бяло изпадна , болеше доста , останаха , червени петна , после оставих да изсъхне и реших да намажа леко с крема , днес се събудих и няма и помен от белите петна , обаче пак е се усешда лек дискомфорт , обаче вече не си личи , не знам като отида какво ще ми гледат , ще опитам да им покажа снимката .

Bobi_kar

Мнение от Bobi_kar » 21 юни 2017 19:33

Крема и точно за този вид гъбички но трябва по два пъти на ден десет дни да се мажеш! И всичко ще е Ок!
----
Поздрави,

puls100

Мнение от puls100 » 22 юни 2017 00:23

Червените петна доказват точно изнфекция с кандида. Хубаво е, че са паднали налепите. Сега следи за симптомите - парене и сърбеж, освен чеврени петна не само по главичката, ами и в цялата област. Хигиена на макс и постоянна смяна на гащоците :)
Крема който са ти дали и колегата по-горе твърди, че е за кандида е универсаллен хамерикански крем с 3 вида антибиотик и малко оле-мале съставки ала тип - какаово мляко и други подобни глупости и се използва предимно за бактериални инфекции и най-вече за белези и заздравяване на рани и нагари. Това не е средство изрично за гъбична инфекция от рода на кандида албиканс, но явно особено универсално за предписване. Тоест следи в близките дни за рецидиви, защото тая гад рецидивира за отрицателно време. Не трябва да се допуска повторно "налазване" защото "инвазията" няма да е ограничена само по члена

Doje

Мнение от Doje » 22 юни 2017 04:11

Добре , за сега има сърбеж от време на време точно като в началото , но се усеща , че има нещо нередно , ще опитам с този крем и разбира се хигиена на максимум и сменяне на гащи постоянно. Ако не се получи до понеделник , отивам пак там .

Doje

Мнение от Doje » 26 юни 2017 18:02

Мазах се нялколко дни с крема , но пак почнаха да се появяват белите налепи и то сериозно , спрях крема и почнах да топя в кисело мляко , доста съм изненадан , усетих ефект още от първият път , продължавам да го правя , топя за около 10 минути преди къпане , след това минавам с памуче потопено във вода и оцет , не искам да избързвам , но за сега се усеща лека промяна , сърби мъничко понякога , но мн по-рядко , надявам се да мине изцяло , за сега няма да ходя на доктор защото нямам видими симптоми , благодаря ви много за полезните съвети .

puls100

Мнение от puls100 » 26 юни 2017 22:31

добре е, че минава. наблюдавай за червените петънца, трябва да изчезнат напълно. също намали или направо спри за известно време всички сладки неща, тестени разни, мазни.

Doje

Мнение от Doje » 03 юли 2017 04:39

Отвара от срмадлика ще помогне ли ?

puls100

Мнение от puls100 » 03 юли 2017 08:43

Да, би трябвало да помогне. Отвара от лайка също - няколко пъти на ден с тампонче..
Как е положението, не намалява ли? Може да пуснеш пак снимка да видим.
Тая гад е ужасно упорита. Някои го мъчат с месеци :x Не съм много сигурен, но по хронологията в темата май инфекцията е в хронична форма.
Ще трябва да я бориш и вътрешно. Лекарство от рода на дифлукан ще помогне също, но нямам идея какви има в щатите.. Ще трябва да увеличиш и имунитета, явно в някаква степен е компроментиран. Също "диетата" дето ти казах.. няма как човек - ще се наложи да потърпиш лишения.
Ето тук мернах тема, зачети повече - viewtopic.php?f=18&t=22032, а и има много инфо в нета. Щом не си у нас, ще се наложи повече четене, но като цяло не е голям проблем, важното е да следваш последователност и продължителност и не последно - никакви полови контакти

Doje

Мнение от Doje » 05 юли 2017 05:20

Вече не сърби изобщо , обаче има малки червени петънца на места , лошото е , че сега забелязах , между краката , точно на свивките има червени пъпчици и кожата е почнала да се бели , не вярвам да е от протриване , качвам снимки:
https://ibb.co/bCsFSv
https://ibb.co/gTgLua

puls100

Мнение от puls100 » 05 юли 2017 10:09

Проблема е, че тая гад мръсна обожава влагата, а това са точно местата дефакто постоянно влажни.
Не е протриване естествено.. Продължаваш си home made процедурите на пениса, започваш ги и по слабините, там където е инфектирано. Това ще отнеме време, едно поне още 2 седмици, трябва да си търпелив. След процедурите проветрявай мястото, един вид остани гол да изсъхне на макс поне 20мин.

Лошото е, че цялата галимация е бавна и изисква внимание и време, което не се знае до колко имаш, след като си там

Не си диабетик нали?
Добре е както писах и вътрешен прием, но не знам какво ефикасно и без рецепта имат там.
Това iherb.com/pr/NatraBio-Candida-Yeast-60-Tablets/23621 ми звучи добре.
Това (ако ти писнат бабините рецепти) iherb.com/pr/NatraBio-Candida-Yeast-1-fl-oz-30-ml/45179 на същата фирма също. Онова кремче горе в темата дет дадох - също.

Doje

Re: Малки точици по пениса

Мнение от Doje » 12 юли 2017 18:06

Минах през клиниката и реших да се отбия , нали имам право на дори преглед , след като не са успяли да ме излекуват .
Предписаха ми абсолютно същия крем който сам си купих още преди да отида на лекар за първи път , предложиха ми дори да си го купя от там срещу 50$ , а в магазина е 5$ , после ми казаха , ако с него не стане да отида на специалист ... смешна работа
Както и да е , поръчах си това : https://www.naturalhealthyconcepts.com/ ... DQodv7oOAA

Също прочетох , че съставката която ми трябва е clotrimazole и намерих този крем в супермаркета : https://www.target.com/p/lotrimin-af-42 ... lsrc=aw.ds

Киселото мляко , смрадликата и оцетът не помогнаха , обаче кислородната вода свърши добра работа , вече нямам нищо на главичката , само между краката и по тестисите, топя всичко в чаша 50/50 вода - кислородна вода , за около 5 минути , 2 пъти на ден , след къпане , после се мажа с крема .
За сега се изчиства от тестисите , но бавно , сърби от време на време и са червени , надявам се правя всичко както трябва .
Иначе доктора потвърди , че е гъбична инфекция , но каза , че не може да се знае каква точно без да се изследва .

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”