ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Бърза еякулация

Модератори: админ, консултанти

Nekv

Re: Бърза еякулация

Мнение от Nekv » 29 юли 2017 19:16

Здравейте,
Отдавна чета темата, но като гост.
Боря с проблема все още.
Купих си преди около месец този пакет 3-ClimaxControl + 1-Vigrax за 175лв.
Отворих едната опаковка и пих едно хапче, ама после като прочетох листовката - не е подходящо за мен, щото имам друго заболяване.
Та ако някой иска ще му ги дам за 100лв. всичките.

ba4ekiko

Мнение от ba4ekiko » 26 авг 2017 12:49

Пичове, чета темата от 3 години, ама сега реших да пиша. Аз проблема го решавам със Stud 100 спрей. Не че е решение де, ама ми помага да издържам едно десетина минути. Ако някой се интересува имам един останал от предишна поръчка от ebay. Поръчах 2, понеже е по-изгодно и другия си го ползвам аз. Давам го за 25лв. Сега съм решил да пробвам тоя Suifan Kwang Tze. Ако някой е навит да направим партия и да поръчаме 2-3, понеже излиза по-изгодно.

Kogo

Мнение от Kogo » 24 сеп 2017 17:40

От къде мога да си го купя Suifan Kwang Tze?

govinda

Мнение от govinda » 24 сеп 2017 18:34

Напоследък по българските онлайн магазини не съм го срещал, така че ти остава ибей и да се молиш да не ти се падне ментето.

Imaliznachenie

Мнение от Imaliznachenie » 03 окт 2017 20:18

В румънския olx.ro също има suifang kwang tze, но както е отбелязъл колегата, кой е оригиналния и кой не е, е чист късмет, доколкото съм чел. Но в един български сайт , sexo , има някакъв подобен продукт, ще го намерите в категория задържащи, някакъв китайски балсам като suifran. Четох за него, уж са доволни хората в другите страни, не е скъп, 20 лв., мисля да го пробвам скоро. Сега експериментирам с едни кремове и като имам по-категорично мнение, ще споделя.
Вече какво ли не изчетох и в чужди сайтове като научни статии. Това си е голяма загадка все още. Тук във форума е писано за хапчета дапокситин. Търговското им име е Priligy и засега е единственото регистрирано лекарство за този проблем. Продават го по нашите аптеки, не е кой знае колко скъпо, не купувайте генериците от сайтовете, защото са със съмнително качество и дозировка, разликата в цената не е огромна. Не съм го пробвал все още, защото по здравословни причини сега не мога. Бях ходил при един много добър уролог, той ми каза, че според него това са бактерии в простата, които предизвикват това състояние. Дали е така, дали не е, един Господ знае, беше преди 2,3 г. и така и не се наканих да проведа антибиотично лечение, просто не повярвах и мислех, че все има друг начин и друга причина. Но не откривам нито начина, нито причинат,а като изключим малкия напредък с упояващите кремове и спрейове и хапчета за ерекция за да го вдигнеш веднага след 1вия тек, но това не е решения, а временни, краткотрайни мерки. Но ще се борим докрай, няма как.

anonimus

Мнение от anonimus » 12 окт 2017 22:42

Здравей те , да попитам дали някой е ползвал това Pau yuen tong едно мазило за задържане , че се чудя дали да си го поръчам от sexo. Bg

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”