ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Бърза еякулация

Модератори: админ, консултанти

chervei

Re: Бърза еякулация

Мнение от chervei » 25 май 2017 21:02

Здравейте. На 56 страница ,един човек беше написал една рецепта ,която гласи : една чаена лъжица магарешки трън и една лъжица бабини зъби.Прави се чай ,пие се сутрин на гладно ,аз лично добавям и лъжица жълт кантарион.Пия тази смес от 22 дена и ефекта е поразителен . Ефекта се наблюдава след 10-я ден. Спрете да се тъпчете с боклуци ,аз този проблем го имам или по скоро го имах осем години ,какво ли не пробвах само дето лайна не съм пил ,даже в on-clinik ходих.Пробвайте ще останете доволни .Преди да започнете да употребявате това се допитайте до билкаря ,понеже това са силни билки и не е препорачително за хора на антидепресанти .Пие се три месеца ,един почивка ,после пак.

chervei

Мнение от chervei » 25 май 2017 22:27

Здравейте. На 56 страница ,един човек беше написал една рецепта ,която гласи : една чаена лъжица магарешки трън и една лъжица бабини зъби.Прави се чай ,пие се сутрин на гладно ,аз лично добавям и лъжица жълт кантарион.Пия тази смес от 22 дена и ефекта е поразителен . Ефекта се наблюдава след 10-я ден. Спрете да се тъпчете с боклуци ,аз този проблем го имам или по скоро го имах осем години ,какво ли не пробвах само дето лайна не съм пил ,даже в on-clinik ходих.Пробвайте ще останете доволни .Преди да започнете да употребявате това се допитайте до билкаря ,понеже това са силни билки и не е препорачително за хора на антидепресанти .Пие се три месеца ,един почивка ,после пак.

govinda

Мнение от govinda » 25 май 2017 22:31

@chervei
Разкажи малко повече за дозировката и приготовлението:
1. Може ли да си направя чай за цялата седмица предварително и да си го нося в термос?
2. Вари ли се или само се попарва?
3. Ако се попарва, колко време?
4. Влияе ли негативно на ерекцията ти?

w630i

Мнение от w630i » 26 май 2017 09:55

Трябва да влия положително на ерекцията ти. Защото трибулиса увеличава нивата на лутеинизиращия хормон, което пък кара тялото да увеличи производството на тестостерона, за да има равновесие в човешкото тяло. При по-високи стойности на тестостерона, следователно и по-стабилна ерекция.

anikolov

Мнение от anikolov » 26 май 2017 18:19

Което говори, че нивата на тестостерона влиаят и на продължителността. Аз съм с бързо свършване и нисък тестостреон, но пък си имам ерекция. Всички лекари казват, че тестостерона не влияел за продължителността, аза желанието и ерекцията. Нещата не се връзват, къде е истината, пак никой не знае.

chervei

Мнение от chervei » 27 май 2017 20:06

Аз си го правя всяка сутрин.Дозировката е по една чаена лъжица от трите изброени билки.Както си поискате така си го правете ,аз попарвам.Кисна го 20 минути.На мен лично ми дейста ,проблеми с ерекцията съм нямал ,както преди да започна да го пия,но ако повлияе ще е към по добре. Ако се решите да пробвате ,споделете какво е станало ,при мен има подобрение и то доста добро.Преди бях шевна машина ,сега съм пак. Успех.

chervei

Мнение от chervei » 27 май 2017 20:40

Инжектирал съм си тестостерон в дупарата ,но не ми е помагало сбързото свършване. Според мене или имаш проблеми с простатата или всичко е на психическа основа.Дапокситина е анти -депресант,хващаха ме страничните ефекти,както и p-forse.Гадното е ,че съм чувал за тези билки от много време ,а чак сега се обръщам към тях.Много изгубено време.В он клиник единият сеанс е тримесеца ,аз минах сеанс и половина.Накрая се престрастих към лечението и ефекта замина .Предполагам ,че ще има някой да гледа пренебрежително и шегувито към този метод,както аз съм гледал по този начин,но като видях и усетих за какво иде реч ,усмивката ми замръзна и се напсувах няколко пъти.Ако и вие останете доволни от този метод,пишете навсякъде във всеки сайт по тази тема и за тези билки .Нека всеки да знае.

chervei

Мнение от chervei » 27 май 2017 22:51

Забравих след употребата на чайчето сутрин ,два часа никаква храна и без подсладители.

anikolov

Мнение от anikolov » 28 май 2017 17:27

Купени са, утре ги почвам, но имам два въпроса. Колко милилитра вода слагаше и в тези два часа след пиенето на чайчето, мога ли да пия кафе без захар или поне след час? На 56 стр. казват без кафе, ти пиеше ли кафе? Поздрави.

chervei

Мнение от chervei » 30 май 2017 07:45

Аз лично си правя кафенце преди чая .Слагай в чашата 200 мл вода.

dae1dae

Мнение от dae1dae » 14 юни 2017 00:43

anikolov написа:
28 май 2017 17:27
Купени са, утре ги почвам, но имам два въпроса. Колко милилитра вода слагаше и в тези два часа след пиенето на чайчето, мога ли да пия кафе без захар или поне след час? На 56 стр. казват без кафе, ти пиеше ли кафе? Поздрави.
Имаше ли ефект при теб, така като гледам вече са минали две седмици. Ще се радвам да споделиш

bikerboy

Мнение от bikerboy » 14 юни 2017 13:31

Здравейте, приятел ми донесе от Холандия Мазилото Suifan Kwang Tze. Имам една останала бройка. Ако някой иска нека пише на лично.

anikolov

Мнение от anikolov » 16 юни 2017 09:57

dae1dae написа:
14 юни 2017 00:43
anikolov написа:
28 май 2017 17:27
Имаше ли ефект при теб, така като гледам вече са минали две седмици. Ще се радвам да споделиш
Здравейте, засега има някакъв ефект, точно 10 дни, но нямам жена до себе си и е на база самостоятелно изживяване. :) Но да, има ефект, пробвай поне. Поздрави и пиши после.

govinda

Мнение от govinda » 17 юни 2017 13:34

Здравейте, отдавна не съм долагал тук. Пробвах предложеното по-рано от друг потребител лечение с лазерна акупунктура - за съжаление, нямам резултат с него. Оказа се, обаче, че живея до една от най-големите билкови аптеки в страната и тъкмо се прибирам в нас с огромна торба от трите съставки - почвам днес експеримента и ще докладвам какво се случва при мен с времето.

Imaliznachenie

Мнение от Imaliznachenie » 26 юни 2017 17:25

Колеги, трябва да се пробва това с билките и да видим на кого, как действа. Аз ще го пробвам може би другия месец, че сега имам малко здравословни проблеми. Трябва да се пробва всичко, докато всеки намери за себе си най-подходящото. В това с билките виждам логика и трябва да се опита.
Ще ви споделя аз какво съм забелязъл. В момента аз решавам донякъде проблема си с приема на витамин или по-скоро хранителна добавка от чист цинк от 30 мг. дневно, така по-бързо го вдигам за 2рия тек и той вече пе по-продължителен и донякъде с контрол, да кажем между 10 и 20 мин. здрав секс, но не всеки път се получава. Първиятх тек ми е много бърз, усещам едно гъделичкане и не мога да се сдържа, пробвам и не мога и за 1 мин. съм приключил. Засега закрепвам положението донякъде с цинка, креатин по 5 мг. всеки ден и малко магнезий за 2рия тек. Но това не е решение.
Това което забелязах преди години, писал съм го тук преди време. Като бях на 18г., реших да опитам малък цикъл със стероиди, ей така , спортувах здраво и исках да пробвам. И тогава забелязах, че издържах страшно много още на 1вия тек, по 30,40 мин. здраво клатене. И още тогава се замислих, че проблемът ни според мен е на андрогенно ниво, нещо свързано с хормони, тали тестостерон, дали нещо друго, нямам и на идея. Но стероидите тогава обърнаха този процес с бързото свършване, докато ги вземах. Тук не говорим за ерекция, а точно за ПЕ, ефектът беше за нея. Може и нещо с простата да е, не знам, уролозите не се задълбочават особено, изписват едни и същи неща. Дано билките помогнат. Ще докладвам, когато ги пробвам.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”