ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Откри френски научен екип

Бърза еякулация

Модератори: админ, консултанти

rei_999

Re: Бърза еякулация

Мнение от rei_999 » 26 юли 2015 11:07

Здравейте ! имам проблем свършвам още преди да съм проникнал в приятелката си . само от мисълта че ще правя секс свършвам , след това се притеснявам и не може да ми стане веднага а и тя загубва желание за секс след това . пробвахме няколко пъти но пак става така . мисля си че ако нещата не си оправят тя ще ме остави . някой може ли да ми помогне ?

Forum admin

Мнение от Forum admin » 26 юли 2015 11:38

Преди срещата с момичето, задължително се самозадоволи.
Успех!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

fantagiro

Мнение от fantagiro » 26 юли 2015 15:50

Я онзи отгоре какви чудесии е препоръчал. Тая помпа не вреди ли? А за вибратор... ако мъжа ми ще ми предлага вибратор вместо себе си, по - скоро ще го помоля да излезе от стаята. Има едно такова нещо като разговори, внимателни взаимоотношения и извън секса, едно такова кунилингус. :P
Няколко чаши алкохол спомагат за по - бавно свършване.
Но постът на Джери е един път просто. :P Съгласна, решение е.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

govinda

Мнение от govinda » 30 юли 2015 22:16

Здравейте, братя по оръжие :P
Не съм писал тук от поне година, но пък за сметка на това за първи път за последните 5 години тук имам ДОБРИ НОВИНИ!
Всичко започна с надеждата, която видях в по-горния пост на Valsobekt, който звучеше доста обещаващо. След като той ни писа, че е намерил спасение в хипнотерапията и китайското мазило Suifan Kwang Tze, веднага му писах лично съобщение за подробности и насочване, но не последва отговор няколко месеца, както предполагам се е случило и с други от вас. След продължително чакане на неволята, реших, че няма да получа вест от съфорумника и поех нещата в свои ръце. Почнах да чета за китайското мазило и за отражението на хипнозата върху преждевременната еякулация. Ето резултатите:
1. Хипнотерапия: изчетох Google по въпроса за лечението на сексуални проблеми с хипнотерапия и прегледах сайтовете на по-известните хипнотерапевти в България. Записах си час при един от тях и вече ходих на 4 сеанса. За съжаление, засега нямам ефект, но хипнотерапията е специфично занимание и ефектът е силно индивидуален. Решил съм да отида на още 2 сеанса и да преценя дали ще продължа. Както Valsobekt е написал по-горе, а и хипнотерапевтът ми потвърди, 5-6 сеанса би трябвало да са достатъчни за напълно решение на проблема. Ще ви пиша допълнително какво е станало в тази връзка, като приключа с шестия сеанс.

2. Мазилото Suifan Kwang Tze: тук вече идват сериозните новини. Прочетох каквото намерих за него в нета и първоначално ми звучеше като "поредното нещо", което вероятно ще пробвам без особен ефект за последните 15 години, през които се боря с тази мачкаща самочувствието прокоба. Опитах да уредя да ми го доставят директно познати от Китай, тъй като в нета прочетох, че имало доста фалшификати, но не успяха да го намерят в аптеките в Китай. Установих също така, че го продават в 2 български онлайн магазина и въпреки първоначалните си съмнения в неговата оригиналност, се престраших и го поръчах от този магазин. Получих го на следващия ден и се изумих колко миниатюрно е шишенцето, но много скоро след това разбрах, че ще ми стигне за мноого време, тъй като се слага съвсем малка капчица. Много внимавайте в следващите редове:
- мазилото се нанася с помощта на малка, дървена четчица, която получавате в комплекта, на много малък участък от пениса. На това видео можете да видите точно и само къде се нанасая: https://www.youtube.com/watch?v=mXkDNDH8ISU Имайте предвид, че на видеото пенисът е обърнат, т.е. нанасяте само на юздичката под главичката и по кожата, която се опира в долния край на главичката, когато е забелена;
- мажете САМО веднъж, съвсем малко количество с четчицата. НЕ ПОВТАРЯЙТЕ! В началото ще ви се струва, че нищо не сте намазали, но, повярвайте ми, след 30 минути ще усетите за какво става дума. Веществото е много силно и след около 30 минути ще усетите затопляне и изтръпване по зоната, която сте намазали;
- трябва да стоите намазани между 30 минути и 2 часа, за да подейства, след което е най-добре да се измиете със сапун, за да не остане от веществото по пениса и после да се пренесе по вашата партньорка. Може да й създаде дискомфорт или дори болка;
- аз лично препоръчвам да стоите намазани поне един час, за да сте сигурни, че е подействало, но може и 90 минути за още по-голяма сигурност;
- добрата новина е, че след като подейства, държи цяла нощ и не е необходимо да се мажете повече през нощта;
- ако прекалите с мазането, може да имате много неприятни странични ефекти, като болка, сърбеж, парене, липса на чувствителност и слаба ерекция и т.н. Има много информация по въпроса в нета.
- ефектът при мен е страхотен - коренна промяна, пробвайте сами, няма да разказвам повече, но май за първи път през живота си се почувствах нормален.

Ще пиша пак, като направя шестото посещение при хипнотерапевта. Успех с мазилото, не изкупувайте всичкоте, че да остане и за мен :twisted:

mavericks7

Мнение от mavericks7 » 11 авг 2015 17:16

Привет, имам болки при секс и на всичкото отгоре и свършвам много бързо. Четох, че май имам късо гемче...може ли това да е причината за бързото свършване?? Ако това гемче се среже дали ще има подобрение на времето, което издържам в леглото?

mitkogeorgiev

Мнение от mitkogeorgiev » 11 окт 2015 09:05

Здравейте, не съм се регистрирал до сега , но чета всичко случващо се ... разбирате ме ... :)
Бях доста скиптичен към China brush , защото съм пробвал ,за 10 години, какво ли не ... Използвал съм го 3 пъти ... не са много но реших да пиша ... ПОЧУВСТВАХ СЕ ЧОВЕК ! Всеки от актовете беше близо 15 минутен (можех и повече). Изчетох форумите за оригинален продукт не оригинален нз ...
Незнам колко е оригинален но действа ! Аз поръчах от тук http://olx.bg/ad/china-brush-suifan-kwa ... d6cc223ab8 . Поздрави ! Ще пиша за напред какво се случва.

boinik

Мнение от boinik » 04 ное 2015 12:26

Здравейте! Исках да попитам за китайския медикамент. Той има ли отношение към ерекцията или само забавя еякулацията? Питам защото при мен са налични и двата проблема.

Чудех се и дали сред участниците във форума има хора с медицинско образование, които биха могли да кажат има ли отрицателни последици върху организма от използването на стимуланти.

govinda

Мнение от govinda » 10 ное 2015 23:28

Здравейте, "колеги", бях обещал, че ще споделя опита си от хипнотерапията, но нещо позабравих да го направя. Накратко, при мен нямаше ефект, за съжаление. За сметка на това поне намерих това китайско мазило, което кардинално промени сексуалния ми живот, така че все пак съм много доволен.

@boinik
Не съм забелязал да се отразява на ерекцията, но все пак имай предвид, че вероятно действието му се базира на намаляване на чувствителността върху частта на нанасяне (аз поне нямам друго обяснение за ефекта), така че ако не се чувстваш уверен, вземи си половин хапче Левитра от 5 мг (едно време имаше хапчета от по 2,5 мг, но вече не ги произвеждат), тъй като това е някакво изключително незначително количество от този медикамент, което няма да се отрази зловредно на здравето ти, но ще ти даде допълнителна увереност. Винаги когато пробвам ново нещо, за което се съмнявам, че удря ерекцията, прилагам това подсигуряване.

gubarnig

Мнение от gubarnig » 13 ное 2015 09:18

Имам един въпрос, понеже вчера взех 1 хапче витагра и разтворих 1 cupidra и поради някаква причина днес самолета ми постоянно леко вдървен, т.е не е както обикновено нормален и сега е доста странно да стърчи през гащите. Въпроса ми е, имали начин да го държа спокоен, т.е в нормално положение.

Kapito14

Мнение от Kapito14 » 03 дек 2015 14:51

Остава ли забелена главичката след като нанесете това мазило?

govinda

Мнение от govinda » 03 дек 2015 14:56

Аз не я оставям забелена.

bikerboy

Мнение от bikerboy » 23 дек 2015 16:10

Здравейте, от къде мога да намеря това мазило Suifan Kwang Tze? Търсих в няколко сайта, но го няма в наличност. Оказва се че сте изкупили цялото количество :)
Ако някой знае нека даде линк. Това за сега е последната ни надежда за приличен секс.

hit4o

Мнение от hit4o » 18 яну 2016 16:41

искам да попитам някой пробвал ли е Л аргинин преди полов акт.
това е хранителна добавка ,използва се във фитнеса за повече напомпване.
Πpeдимcтвa:
ycĸopявa peгeнepaциятa;
пoддъpжa aнaбoлнитe пpoцecи;
нacъpчaвa мycĸyлния мeтaбoлизъм;
пpeĸypcop нa aзoтeн oĸcид зa пoдпoмaгaнe нa cъдoвaтa cиcтeмa;
cтимyлиpa имyннaтa cиcтeмa;
пoдoбpявa ceĸcyaлнaтa aĸтивнocт.

Бях слаб , свършвах до 30 секунди макс , без самочувствие, смотан ...........
Мога да кажа че си реших проблема с това чудо 4 хапа по 500 мг - 2 гр дневна доза , приемам следобяд или 3-4 часа преди акт + 2 ракий това ми е рецептата
Направо звяр ме прави просто немога да го опиша (става много здрав и корав и не толко чуствителен което допринася за по дълга наслада)

затова се интересувам някой дали е пробвал и има ли наблюдения от тази добавка

4o4oko

Мнение от 4o4oko » 09 фев 2016 23:01

Момчета,
Днес реших да пробвам и аз някаква химийка за стимулации, и пробвах Black Ant. Това са едни черни капковидни хапченца, опаковани по отделно, в черни целуфанчета. Не мога да ви кажа, каква е кутията, понеже я изхвърлих. Та... За пръв път ми е и останах доволен от тях. Пих цяло, на гладно, с вода, без да съм консумирал алкохол и .... правих секс 25-30 мин. със 100 % ерекция, като по време на акта имаше моменти в които ми се свършваше (не си мислете, че съм клатил 25 минути, като магаре). Беше много добре, имайки предвид, как се справям, без "помощ". :) Не съм усетил странични ефекти.. никви. Препоръчвам да пробвате. не са и скъпи! Двайсе и нещо лева! Потърсете ге, има ги в няколко сайта!

Kapito14

Мнение от Kapito14 » 24 мар 2016 12:05

Имам от китайското мазило Suifan Kwang Tze. Купих си 2, едното съм го отворил и съм го използвал няколко пъти. Другото е неотваряно. Мисля си, че всичко е на психическа основа. Започнах по-бавно да еякулирам след няколко успешни намазвания. След това вече всичко е нормално. Продавам неотваряното от мен мазило. Който има интерес да пише на лични

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”