ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Биотинът е част от витамините от група В (В7)
О, да, има разлика, убедете се сами
Пийте чай от джинджифил
Чупенето на ноктите през зимата има решение

Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Модератори: админ, консултанти

behappy21

Re: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Мнение от behappy21 » 07 авг 2017 11:30

За момента само Спимен форте, но тези дни започвам отвари от бабини зъби и магарешки бодил.
Поздрави.

ivanini

Мнение от ivanini » 07 авг 2017 13:43

Пробвал ли си Л-аргинин?

behappy21

Мнение от behappy21 » 07 авг 2017 14:41

Откакто имам проблеми не, но преди 7-8 години когато тренирах по-сериозно изпих 2-3 опаковки, но тогава всичко ми беше наред и не съм усетил кой знае какво увеличение на либидото, то си беше на 30000 % :). Единствено ми повлия на количеството на еякулата, което стана огромно. А ти ?

ivanini

Мнение от ivanini » 07 авг 2017 15:17

Да ти кажа има ефект, доволен съм, но имам неясноти около дозировката и периода на прием.Към момента приемам само една капсула - 500 мг, непосредствено преди лягане.Не знам дали е добре така, също така не знам и за колко време мога да приемам този продукт.Ако можеш да помогнеш в тази връзка, ще съм ти благодарен.

behappy21

Мнение от behappy21 » 11 авг 2017 09:57

Извинявай за забавянето с отговора. Можеш да пиеш от 2 до 10 грама на ден, според зависи дали тренираш и искаш и мускулен ефект. За продължителността трябва да се консултираш с някой по-запознат.

ivanini

Мнение от ivanini » 11 авг 2017 13:55

Благодаря ти!

F 1234

Мнение от F 1234 » 12 авг 2017 15:29

Е хора маи и синът ми се зарази с три.получи раничка на кожичката и има две петна и леко муе набрчкан покраи върха на уретрата вчера бях кожа.вене.И го погледна с лупа нищо не каза казах му за мен пак нищо а е само 13и незнам какво ще правят кажете това трих.ли е или вече простатит нито го боли или сърби а и му исписа крем направо ще се побъркам . Моля за отговор .Благодар

Forum admin

Мнение от Forum admin » 18 авг 2017 09:33

Ето нещо интересно за трихомоните:
https://translate.google.bg/translate?h ... rev=search

Прочетете го цялото. Доколкото гугъл преводач се справя с превода, не знам, но все пак е разбираемо.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

ronaldo83

Мнение от ronaldo83 » 21 авг 2017 19:50

Цялата работа е в това ,че на трихомона не му действат скапаните лекарства и се крие.Трябва ново лекарство щадящо организма и ефективно, ноо това е.Скоро няма да има.Съдба.

behappy21

Мнение от behappy21 » 03 сеп 2017 20:52

Здравейте, пичове. Някой с пробив в системата или някакъв напредък?
Поздрави

Shaft

Мнение от Shaft » 05 сеп 2017 00:10

След 1 година почивка от всичко - 20 дни курс. По 1 грам на ден метронидазол( Флажил) и 1.2гр Макмирор. 2 седмици след курса се изследвах в Окръжна - отрицателни за трихомони и бактерии. Ще пускам скоро пак. Симптомите ми са силни- както преди. Седнал трудно стоя, болките в ануса понякога ме депресират. Ботев ми каза да правя изследвания, ако излезе отново + да ходя при него за да мислим нов курс. Каза, че дори да се излекуваш, тоест да ги избиеш, симптомите оставали дълго след това. Правих спермограма, добре е като се има предвид, че съм на 25. Аз съм една от хрониките тук. Ники, при теб има ли напредък, курсове правил ли си ? Закрепил ли си положението, някакви съвети как да борим симптомите?

behappy21

Мнение от behappy21 » 05 сеп 2017 00:25

@Shaft , Окръжна ги изтърват понякога за жалост, или просто си отишъл прекалено рано след курса ( силно се надявам да си ги убил и да си чист наистина), но на мен ми се случи 2 пъти това миналото лято. 10 дни след курс ходих в Окръжна като спазвах всички правили за даване на пробата и ми изкарваха само бактерии единия път, а след още 10-20 дни дадох 2ра проба, защото се усъмних в резултата напредвид, че имах оплаквания и изкочиха тварите + бактерии. Кофти история щом дори Окръжна болница ги пропускат понякога. В Медирс пък ми вадят "съмнения" за трихомонас, така че не зНам до колко и на тях можем да разчитаме.

Хрониките взехме да ставаме все повече и повече. Дано някой открие начина на лечение на тази напаст.

Поздрави.

gogo_17

Мнение от gogo_17 » 05 сеп 2017 11:48

Април месец изкарах курс с Секнол 10 сашета през ден. Юни месец отидох в Медирс и ми излизат отрицателно за Трихи.Намериха само бактерии.Проведох 2 курса за бактериите, симтомите не се повлияха .Миналата седмица отново ходих в Медирс.Този път съм положителен за Трихи + нови бактерии.

1337day

Мнение от 1337day » 06 сеп 2017 20:14

Здравейте,съвсем случайно попаднах на нещо много много интересно

http://www.georgiadis-urology.com/en/in ... rostatitis

доктора е от гърция тук оставям и видео

https://www.youtube.com/watch?v=e6ZwVQkSHfQ

niki7000

Мнение от niki7000 » 07 сеп 2017 18:57

Здравейте момчета,

В книгата Трихомоноза от 1978г. на И.Карагьозов е написано
Общо взето, характерно при мъже е трудното й диагностициране. Понякога се налага изследванията за трихомони да се повтарят 6-7 пъти, докато най-после паразитите бъдат доказани. Поради прибавената в повечето случай бактериална инфекция лечението на трихомоналните уретрити и простатити представлява истинско изпитание на волята и тъпрението както на пациента, така и на лекаря. Описани са случай, когато системно проведеното лечение е довело до оздравяване едва на петата година!
Отрицателните резултати при продължаващите оплаквания, са много подвеждащи и объркващи. Писал съм и преди, Кузманов ми вадеше чисти за трихомони в продължение на една година. Смених лабораторията и още на първото изследване хванаха трихомоните. Паразитите се крият и има много фалшиво-отрицателни резултати, но преобладават лаборатории, които изобщо не ги засичат. За лечението не знам какво да кажа :shock:

@ Shaft

Единствено антипрозойни и ако има бактерии, антибиотици могат да ти помогнат в намаляването на симптомите. Билки, добавки и чайове можеш да опиташ също, при мен не помогнаха.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”