ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Модератори: админ, консултанти

danieldd

Re: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Мнение от danieldd » 28 юни 2017 14:44

Здравейте момчета,

Не съм писал отдавна във форума но имам някакъв обнадеждаващ резултат. За сега 3 изследвания за трихомони излизат отрицателни след проведена терапия преди 6 месеца.
Ще направя още едно изследване след 2 седмици и ако е отрицателно, ще опиша терапията и дозите които проведох и ще считам че нямам трихомони.
Съответно простатита ми не се е оправил и излизат масово бактерии на микробиология но поне трихитите за сега ги няма.
С този пост искам да вдъхна надежда на обезверените и да им кажа че в биологията и медицината няма нищо точно и винаги има надежда.

mp3_mp3_

Мнение от mp3_mp3_ » 28 юни 2017 17:59

това е доста обнадеждаващо! би ли споделил какво се случва със съмптомите ти през периода на лечение и след това през периода, в който са отрицателните резултати.

Вяра_трябва

Мнение от Вяра_трябва » 05 юли 2017 14:06

niki7000 написа:
27 юни 2017 01:07
Вяра_трябва написа:
26 юни 2017 17:30

Микроскопски препарат:
Оскъдно Грам - негативни бактерии и единични съмнителни за Т. vaginalis, 0-1 левкоцита на поле.
Здравей,

Според мен си с хронични трихомони. Предполагам имаш и оплаквания. Пусни след седмица или две InPouch тест за трихомони в същата лаборатория, за да потвърдиш диагнозата. Преди това се въздържай 3-4 дни и вечерта преди теста изпий 2-3 бири.
Много интересно niki7000 след тези резултати изчаках 4 дена и дадох еякулат в Окръжна(на място) и излезнаха отрицателни за бактерии и трихомони, като нз дали са гледали на микроскоп.Пише само посявка и отрицателни. Както беше написал някой по рано тези лаборатории са омагьосан кръг. В Медирс не ги дадох на място но ги занесох след не повече от 20 мин. и това е защото имаше някви ремонти на пътя около Японски хотел. И антигена и in pоucha бяха негативни само на микроскоп пише:единични съмнителни за Т. vaginalis, 0-1 левкоцита на поле. Сега малко история и аз да разкажа мойте "преживявания" пък да дадете някой съвет момчета че като чета сте минали през доста неща а хората са го казали не питай старило а питай патило. В средата на януари ми се появи едно зачервяване от десната страна на уретрата като е и леко задигнато, като и преди ми се е появявало,но като чели изчезваше макар че с времето все повече си личеше.Ходил съм на кожен преди време и каза че не бло нищо. Сега обаче се засили, от вереме на време сърбеше а и се появи и една миризма точно на "риба" особенно след свършване. Последните няколко години 2 или 3 като че ли и спермата ми пожълтя повече, стана по гъста и почнаха да се образуват въпросните желенца за които много от момчетата говорят, макар че за някой доктори това било нормално(кой знае). Бях спал с една девойка месец и половина преди това зачервяване да се засили(с презерватив да отбележа) и сметнах че може и презерватива да се е скъсал без да съм разбрал. Отидох на кожен разказах му, а той ме прати да пусна стерилна урина в Геника за полово предавани болести и докато чакам ми предписа някакъв антибиотик за седем дена мисля че се казваше Reflox. Пуснах изследванията(158 лв.-ужас, но какво да се прави) и почнах антибиотика. Още на втория ден миризмата изчезна, като че и ерекцията ми стана по добра(преди това не съм забелязвал да имам проблем с това, но сега като че беше по добра),спермата май леко стана по бяла, но зачервяването изобщо не се повлия. След три дена излезнаха резултатите и "изнанада":напълно чист. Продължих да пия антибиотика и на петия или шестя ден започна едно парене при уриниране и след дефекация, но не много силно. Звъннах на кожния викам миризмата я няма, сърбежа също ама зачервяването си седи. Той каза да пия още три дена и да се чуем.Пих още три дена но подобрение никакво а паренето се засили. Звъннах му но ми казаха че е отпуска. Викам бах от тоя антибиотик сигурно гъбички. Мазах се с клотримазол и зачервяването на главичката понамаля но не и това на върха на уретрата то си седеше а и паренето се засилваше. Щях да ида на доктор но просто нямах пари в този момент и затова се мазах с кремчето(две три седмици). Почна обаче едно по често уриниране, парене и като седа малко по дълго парене в перинеума.Кожния се върна от отпуска и веднага при него.Погледна го и вика за мен това е напълно здрав член, но понеже бях настоятелен ми взе уретрален секрет за МБ, който излезна чист никви бактерий,нищо и общо взето ме отписа каза че съм здрав и ми нямало нищо. Взех заплата и от там на уролог разказах му сичко и той прегледа простатата на ехограф взе уретрален секрет и ме прати да пусна еякулат и урина( това става в Токуда) и ми предписа инфламед-вика може да ти помогне със симптомите, като каза че простатата изглежда наред и не е уголемена. Пуснах урина и еякулат в токуда и на своя глава в Геника урина и еякулат. Уретралния секрет доктора го беше пуснал PSR(ДНК) за микоплазми,уреаплазми хладимия трихомони и гонорея и не помна още за кво. Резултатите излезнаха и пак "изненада"-чисти(и в Токуда и в Геника). От инфламеда имаше леко подобрение. Отивам на контролен преглед той погледна резултатите и вика нищо ти няма.Питаме как са симптомите, аз му казах че има някакво подобрение, но продължава да има леко парене при уриниране при седене, появи се и лек запека.Каза да пия още време инфламеда и ако продължава да се върна. Е и тука 80 лв. преглед, 100 лв за изследвания и 20 за вторичен и 15 за инфламеда и никакъв резултат(+316 лв в геника като мислих че днк то било номер едно и хващало всичко или поне така пише).Симптомите понамаляха но не изчезнаха. Поразчетох се по форумите и разбрах че лабораториите ни са много зле и че не хващат много добре някой неща. Насочих се към НЦЗПБ и Кузманов но отидох при него на Пиротска. Разказах му всичко, той взе натривка от пацата и каза да пусна урина и еякулат. Изследванията на урината и еякулата излезнаха чисти а от натривката каза че имам стафилококи и това било. Предписа ми някакъв крем да мажа осем дена и да се върна(май тридерм беше крема). Почнах да се мажа и след 3тия ден симптомите се засилиха-парене при уриниране, при седене и при ходене по голяма нужда а и ерекцията изведнъж направо изчезна.Викам край сега си еба мамата. Отивам след осмия ден и му казвам той го погледна и вика от крема се е изгорила главичката мажи го с някви ампули витамин Е бяха, а за ерекцията вдига рамене вика млад човек нещо си внушаваш ама предписа Спимен форте и ме прати за изследвания на кръвта и да се върна след 2 седмици(разбира се сяко посещение се плаща). Кръвните изследвания ме прати в цибалаб защото там машините им били хубави-изследванията бяха за много неща тестостерон захар, и много други неща. Всичко беше в нормите само имаше някви моноцити май които бяха завишени което прочетох че било като има някви хронични инфекции нещо такова.Върнах се при него с изследванията той ги погледна вика сичко е наред ама тея моноците нз що така. Имаше някакво подобрение в ерекцията от Спимена но главичката все още си беше зачервена, пак си го имаше паренето абе симптомите си бяха на лице. Вече бях чел и го попитах дали е възможно да са трихомони, но той каза абсурд нали е направил изследвания и съм чист и да се върна след няколко дена за натривка. Така и не се върнах тъй като ми се наложи да замина за чужбина неочаквано. Месец и половина не се мазах и не пих нищо пооправих храната макар че от години не ям никво сладко,пържено не пия газирани сокове и сякви тем подобни.Спрях хляба намалих въглехидратите, свалих няколко кила, макар че попринцип съм слаб и симптомите намаляха осезаемо. Зачервяването намаля, но малко и все още си е там, като хода има лек сърбеж в ануса както и чувство на влажност, като седа малко по дълго се появява паренето в перинеума, главичката в повечето време няма никаква влажност и като го забелвам като че ли леко се бели, понякога има миризма, нищо общо с тази на риба в началото преди антибиотика но пак е една особенна. Ерекцията сега е добре, има и подобрение в спермата ама пак е една такава парцалива и не се изстрелва. Забравих да кажа че след антибиотика имах чувството че в ануса някой ми е напъхал топка и ще изскочи всеки момент-това вече го няма. След като се върнах открих тази тема, прочетох я и отидох в Медирс. Резултата го видяхте след това в окръжна там негативен и сега се чуда какво да права. По едно време се чудих да не са някви гъбички и от Аб да съм ги засилил ама те се хващат уж лесно на изследвания.Като цяло вече нз и се чуда как да постъпя по доктори ли да хода, лекарства ли да купувам. Трихомони ли са какво ли са, а и вече нямам пари да давам за изследвания-тука 100лв там 40 тук 20лв там 80 аз не съм милионер.Ясно е че и аз имам вина трябвало е много по рано да се усетя че нещо не е така и да ръчкам ама ето.Понеже винаги съм ползвал презервативи не съм предполагал.Та така момчета извинявам се за дългия пост, може малко да не е ясно(не съм надарен с дар слово) ама имах нужда да си излея душата. Приемам съвети, критика абе всичко е от полза. Поздравявам niki7000 за за темата много помага на хора които се сблъскват с такива проблеми. Успешен ден и бог да е с НАС

niki7000

Мнение от niki7000 » 05 юли 2017 14:55

Здравей,

Честото уриниране, паренето след дефекация, усещането за топка в задника, жълтата сперма, желенцата и това, че не се изстрелва са доказателства, че простатата ти е възпалена. Миризмата на риба от члена е белег на трихоните. Паренето ти се е засилило от антибиотика, което показва, че зад бактериите се крие основният причинител на инфекцията. И най-добрите лабове пропускат причинителя понякога, за наше огромно съжаление. Кузманов няма да го коментирам завалията, една година не ми откри трихомоните и ме помпаше с АБ. Не знам как е ръководител на лаборатория сексуално-преносими инфекции в НЦЗПБ. Геника, Токуда и Цибалаб, Александровска болница също не откриха трихомони, освен при мен и при други момчета от форума.

Отрицателният резултат в Окръжна, не ти гарантира, че нямаш трихомони. Ако мога да си позволя да те съветвам, почини си един месец от всичко, хапчета и лекари. Наблюдавай си състоянието. Ако оплакванията продължават, прогресират, даже и да изчезнат напълно, се изследвай пак или в Окръжна или в Медирс /InPouch/. Можеш да търсиш алтернатива на тези две лаборатории, ако някой препоръча или е доволен конкретно за трихомони и бактерии.

Успех !

behappy21

Мнение от behappy21 » 10 юли 2017 06:15

Здрайте, продавам 6 Секнола. 20 лв на бройка. За повече инфо на лично съобщение.
За да не съм оффтопик. Абе въобще има ли някой,който на изследване в Медирс да не му пише "съмнение за трихомонас вагиналис" ? Почвам много да се чудя що за лаборатории използваме. Или го имаш нещо, или го нямаш. Има ли някой със 100 отрицателни, или 100 положителни?

Поздрави.

danieldd

Мнение от danieldd » 20 юли 2017 20:43

Здравейте момчета, четвърто изследване за трихомони излезе отрицателно и вече считам че нямам трихомони, ако въобще някога съм имал.
Първо искам смело да заявя че един голям процент от хората с простатит НЯМАТ трихомони. В последно време се е създала някаква психоза че едва ли не всеки един с простатит има трихомони. Не, не е така. В повечето случаи са бактерии които не могат да бъдат избити в простата поради анатомичните й особености.
Сега по същество: В Окръжна София, Чалашканов и Писанец Пловдив преди много време ми дадоха положителни изледвания за трихомони. Пих флажил и ми слагаха Метронидазол венозно след което пак излизаха положителни резултати за трихи.
Преди 6 месеца на своя глава предприех следната терапия (НЕ ГО ПРАВЕТЕ БЕЗ КОНСУЛТАЦИЯ С ЛЕКАР): 12 дни x 2 грама Трихомонацид разделен на 4 приема в денонощие + 2 x 250гр Нитроксолин, 12 дни почивка без спиране на Нитроксолина. После повторение на Трохомонацида за 12 дни. Пак 12 дни почивка без спиране на Нитроксолина. Накрая 12 дни 2 грама Флажил на 4 приема за денонощие + 2 x 250 Нитроксолин.
Освен това в първите 6 дни впръксвах по 20мл течен метронидзол със стерилен катетър в уретрата. Това НЕ ГО ПРАВЕТЕ защото е много рисковано и може да си докарате голяма беля.

3 месеца след тази терапия започнах наново изледвания по познатите лаборатории. Само че с РАЗЛИЧНО ИМЕ.
И о чудо. Навсякъде отрицателно за трихомони. Микробилогията дава нашествие на бактерии, стари и нови които най-вероятно съм набутал с катетъра и течния метронидазол (ЗАТОВА НЕ ГО ПРАВЕТЕ).
Трихи обаче няма.
Сега, тук трябва да подчертя че аз дълбоко се съмнявам в положителните резултати за трихомони. Поради 2 причини: Първо много обекти при микроскопия могат да бъдат сбъркани за трихомони. Изледващия трябва да бъде наистина изключително опитен за да различи трихомона.
И второ това е много доходен бизнес - един положителен резултат гарантира че ще повторите изледването и ще препоръчате лабораторията на други страдалци.
Разбира се не искам да петня никоя лаборатория но след като си смених името започнаха да ми дават отицателни изледвания. А може и да е терапията която на своя глава проведох, макар че малко ме съмнява да е от нея.
Оставям на вас да прецените.
И пак повтарям: НЕ ПРЕДПРИЕМАЙТЕ тази терапия без лекарска консултация.

Иначе простатита ми си стои но поне съм сигурен че е бактериален (ако това може да бъде някакво успокоение).

1337day

Мнение от 1337day » 20 юли 2017 22:53

danieldd написа:
20 юли 2017 20:43
Здравейте момчета, четвърто изследване за трихомони излезе отрицателно и вече считам че нямам трихомони, ако въобще някога съм имал.
Първо искам смело да заявя че един голям процент от хората с простатит НЯМАТ трихомони. В последно време се е създала някаква психоза че едва ли не всеки един с простатит има трихомони. Не, не е така. В повечето случаи са бактерии които не могат да бъдат избити в простата поради анатомичните й особености.
Сега по същество: В Окръжна София, Чалашканов и Писанец Пловдив преди много време ми дадоха положителни изледвания за трихомони. Пих флажил и ми слагаха Метронидазол венозно след което пак излизаха положителни резултати за трихи.
Преди 6 месеца на своя глава предприех следната терапия (НЕ ГО ПРАВЕТЕ БЕЗ КОНСУЛТАЦИЯ С ЛЕКАР): 12 дни x 2 грама Трихомонацид разделен на 4 приема в денонощие + 2 x 250гр Нитроксолин, 12 дни почивка без спиране на Нитроксолина. После повторение на Трохомонацида за 12 дни. Пак 12 дни почивка без спиране на Нитроксолина. Накрая 12 дни 2 грама Флажил на 4 приема за денонощие + 2 x 250 Нитроксолин.
Освен това в първите 6 дни впръксвах по 20мл течен метронидзол със стерилен катетър в уретрата. Това НЕ ГО ПРАВЕТЕ защото е много рисковано и може да си докарате голяма беля.

3 месеца след тази терапия започнах наново изледвания по познатите лаборатории. Само че с РАЗЛИЧНО ИМЕ.
И о чудо. Навсякъде отрицателно за трихомони. Микробилогията дава нашествие на бактерии, стари и нови които най-вероятно съм набутал с катетъра и течния метронидазол (ЗАТОВА НЕ ГО ПРАВЕТЕ).
Трихи обаче няма.
Сега, тук трябва да подчертя че аз дълбоко се съмнявам в положителните резултати за трихомони. Поради 2 причини: Първо много обекти при микроскопия могат да бъдат сбъркани за трихомони. Изледващия трябва да бъде наистина изключително опитен за да различи трихомона.
И второ това е много доходен бизнес - един положителен резултат гарантира че ще повторите изледването и ще препоръчате лабораторията на други страдалци.
Разбира се не искам да петня никоя лаборатория но след като си смених името започнаха да ми дават отицателни изледвания. А може и да е терапията която на своя глава проведох, макар че малко ме съмнява да е от нея.
Оставям на вас да прецените.
И пак повтарям: НЕ ПРЕДПРИЕМАЙТЕ тази терапия без лекарска консултация.

Иначе простатита ми си стои но поне съм сигурен че е бактериален (ако това може да бъде някакво успокоение).
По-скоро според мен си ги убил отколкото да са те излъгали,не може отначало да са ти намирали във всичките и после пак в същите отрицатлени навсякъде.

danieldd

Мнение от danieldd » 20 юли 2017 23:13

Аз изброих лабовете които ми даваха положителни за трихи. Иначе има още 10 лаба които ми вадят винаги отрицателни изследвания, вкл и катедрата по паразитология в Мед Университет Пловдив. Там пък ми се заклеха че нямам трихи.

1337day

Мнение от 1337day » 21 юли 2017 07:52

И аз вече,от февруари до сега съм с отрицателен за трихомони,след курс и половина секнол.Остана само клебсиелата,чалашканов ми каза че е много гадна и е в много голямо количество и сигурно ще се наложи венозни вливания

Azureus

Мнение от Azureus » 02 авг 2017 09:30

Моля ако можете да ме снабдите търся Секнол от Франция с рецепта не ми дадоха .

behappy21

Мнение от behappy21 » 04 авг 2017 11:47

Трихомони-положително (единични)
Левкоцити- 1
Епителни клетки- умерено
Кандида- отрицателно
Грам + коки - единични

След три курса с Арилин.

Трихомони- отрицателно
Левкоцити- 1
Епителни клетки- единични
Кандида- отрицателно
Грам + коки - единични

Засега е това, следва консулстация с лекар за тези коки.

ivanini

Мнение от ivanini » 04 авг 2017 13:44

behappy21

така като виждам Арилина ти е помогнал с трихомоните? А ти как се чувстваш след проведения курс?

Поздрави!

behappy21

Мнение от behappy21 » 04 авг 2017 18:43

Подобрение откъм либидо, сутрешна ерекция и ерекция като цяло има. Откъм дискомфорт в перинеума обаче нещата са си същите. Ще видим как ще се развият нещата.

F 1234

Мнение от F 1234 » 04 авг 2017 22:15

Момчета при вас постояно ли боли защото при мен не спира да боли

ivanini

Мнение от ivanini » 05 авг 2017 10:31

behappy21

а нещо за подобряване на ерекцията, либидото приемаш ли?

Поздрави

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”