ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Модератори: админ, консултанти

niki7000

Re: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Мнение от niki7000 » 07 сеп 2017 20:19

Пропуснах нещо много важно. В книгата е написано, че трихомонозата е многоогнищно заболяване. Обхваща почти всички органи в уро-гениталната система на човека, трихомоните достигат дори и до бъбреците и ги възпаляват. Някой огнища преживяват лекарствения удар и след време болестта се връща с пълна сила, т.нар. автогенни рецидиви. Затова са необходими множество курсове на лечение, с цел всички огнища да бъдат елиминирани и да настъпи пълно оздравяване.

marley84

Мнение от marley84 » 10 окт 2017 14:19

здравейте...
продавам 10бр. Френски Секнол !
при интерес пишете на лични...

Trihomon

Мнение от Trihomon » 13 окт 2017 10:12

какво ви е мнението за уролозите Милен Кацаров и Васил Василев

1337day

Мнение от 1337day » 14 окт 2017 19:38

Trihomon написа:
13 окт 2017 10:12
какво ви е мнението за уролозите Милен Кацаров и Васил Василев
Пробвай при Кацаров,при Василев са били вече доста...

bananaSession

Мнение от bananaSession » 08 ное 2017 20:37

Здравейте и от мен,
Пожелавам на всички скорошно оздравяване.
И никой да не се предава!
Както повечето от вас и аз минах през много кабинети на знайни и незнайни господа (лекари) за последната година и половина. От незнайко до познайко (др Карачоров - мошенник, циркаджия, актьор... ПАЗЕТЕ СЕ!!!). Толкова пари, време, лекарства и нерви изхабих... стигнах до Чалашканов. След един курс със Секнол и изчаках 13 дни дадох проба при него и излезе отрицателна. След този отрицателен резултат (при наличието на 4 положителни преди това както при него така и в Медирс) отидох и си пуснах уретрален секрет пак при него та да видим какво още ме мъчи. Излезе че имам Е. фекалис колония, които ми ги бяха откривали и преди пак от такъв секрет. Доста се усъмних защото имам все още някакви симптоми а и зачервяването около уретрата все още го има (не съм започнал лечение на бактерията). Та изчаках още 20тина дни след отрицателния при Чалашканов и отидох право в Окръжна. И там е отрицателен за трихи. Възможно ли е това зачервяване да е само от бактерии и да нямам трихи вече или и на 2те места грешат? Искам да добавя, че се въздържах 4 дни и пих алкохол вечерта преди да дам пробата на място в Окръжна.

В момента колкото и да е странно провеждам лечението с броколите и след седмица като се насити простата с цинк ще започна и пиене на антибиотик та да видим какъв ще е ефекта. Имам още 10 прахчета Секнол и френски Тиберал за 10тина дни, та съм се запасил ако нещо излезе да му дам отпор!

niki7000

Мнение от niki7000 » 09 ное 2017 19:50

Здравей,

Възможно е оплакванията да са ти само от бактериите, но за да си сигурен, че си излекувал трихомоните, трябва да имаш отрицателни резултати поне 6 месеца. Много са жилави. Не мисля, че грешат двете лаборатории. Паразитите се крият умело и не се показват на всяко изследване.
Можеш да направиш контрола след десетина дни в Медирс и да пиеш бира, преди това. Важно и какви бактерии имаш в еякулата, за да бъде пълноценно лечението. Чалашканов ми хващаше трихите, но не ми откриваше бактериите. Окръжна са добри, но антибиограмата им е само от 6-7 антибиотика.

Успех

bananaSession

Мнение от bananaSession » 10 ное 2017 00:07

Ники благодаря за бързия отговор!

Знам, че са големи гадове. Доста се бях отчаял но се съвзех и реших да се боря с тях до край. Идеята обаче е, че в еяколата освен Трихомони (хванати в Медирс и Чалашканов последните месеци) нищо друго не ми откриват, дори и бактерии, а съм пускал пълни изследвания къде ли не: от професор Лесева до ЦибаЛаб. Като се замисля съм си пускал изследвания в 12 лаборатории за последната година и само в М. и при Ч. ми хванаха гадовете. А тези бактерии (Е. фекалис) ги хващат само при взимане на уретрален секрет. Силно се надявам да са само те, защото вече не ми писна толкова от бактериите колкото от докторите и как всеки знае всичко и как другия не знаел нищо.

ПС: Странното е, че Ч. каза, че няма и помен от Трихи в материала който съм дал. Това ми казаха и в Окръжна, но ще мина и през М. след 20тина дена както ми препоръча. Мисля първо да направя едно лечение и за бактериите да изчакам малко и след това да пусна.

Някой случайно да е имал или има следните съпровождащи симптоми - шум в ушите и подути лимфни възли на врата?

niki7000

Мнение от niki7000 » 10 ное 2017 00:43

Дано се измъкнеш бързо!

В началото инфекцията е само от трихомони, в последствие около тях се завъртат и различни видове бактерии, най-често чревни. Преминават от правото черво и налазват простатата, след като трихомона е свалил локалния имунитет. И аз бях само с трихи в началото. Цибалаб са зле май, като микробиолози. Лесева на мен ми ги хващаше преди време. Имал съм пълни отрицателни и в Окръжна и в Медирс. Не ме учудва, че си с отрицателни и оплаквания едновременно. В Медирс изследвам ИнПауч тест, антигена не е толкова надежден.

Лекарите са голяма работа, поне един да беше запознат в дълбочина с болестта :D

Наблюдавай, като пиеш само АБ за бактериите, дали ще се подобриш или ще се обостриш.

Secnolec

Мнение от Secnolec » 14 ное 2017 00:47

Търся Secnol. Моля ако някой разполага да се свърже с мен.

bananaSession

Мнение от bananaSession » 14 ное 2017 15:53

Здравейте отново, исках да споделя нещо което не знам дали е свързано с трихити. След всяко лечение имам подобрение и след няколко дена първите симптоми които получавам са остра диария и мнооого силна болка в мускулите на краката. След като отшумят тези 2 симптома си започват пак обичайните болежки. Сега след антибиотика за бактериите мисля да повторя курса със Секнола та дано има резултат. Някой със същите симптоми след лечение? И след колко време е Ок да пусна изследване за трихи след антибиотици които не са пряко свързани с тях? Дали ще повлиая на резултатите ако дам материал 5-6 дена след курса с АБ?

niki7000

Мнение от niki7000 » 14 ное 2017 19:22

Диарията може да ти е от антибиотиците, болките в краката е възможно да са от възпалената простатата, но се усещат като неврологични болки. Сигурно са ти изписали пробиотици, противогъбични и Б комплекс. Микробиолозите и уролозите искат поне 10 дни без АБ, преди ново изследване. След лечение съм имал обостряне, умрелите трихомони изпускат токсини и отделно изпускат и бактерии.

behappy21

Мнение от behappy21 » 17 ное 2017 19:26

Момчета, някой ходил ли е скоро да пуска изследвания в медирс ? Какви резултати ви излязоха? Поздрави

niki7000

Мнение от niki7000 » 17 ное 2017 21:37

Отрицателни на посявка и микроскоп. Само баки хванаха.

behappy21

Мнение от behappy21 » 18 ное 2017 08:56

@niki7000, предполагам оплаквания си имаш, а резултатите чисти. Нещо не е наред с нещата там вече,поне така ми се струва. Беше ли правил скоро курс? Защото аз отидох след 4-5 месеца никакъв прием на каквото и да било + оплаквания и излязох чист като момина сълза, все едно нищо ми няма. "Малко" немислимо е за мен. Дано и някой друг сподели инфо, ако е пускал изследване скоро. Поздрави

Вяратрябва

Мнение от Вяратрябва » 18 ное 2017 13:28

Момчета и аз да дам малко ъпдейт.Преди време бях описал как се развиха при мен нещата.След много чисти изследвания къде ли не,но с оплаквания пуснах в окръжна и в медирс.В окръжна отрицателни, а в медирс само на микроскоп-единични съмнителни за TV.Беше ми писнало от всички тия изследвания и реших да направа един курс на моя глава да вида дали ще има някакво подобрение или няма да има.10 дена панцеф и по един грам метро-арилин на ден.Идеята ми беше ако има подобрение да се знае поне какво ми има че с тия изследвания доникъде.Та така на 6,7 ден се появи леко обостряне след това като чели имаше подобрение но зачервяването не се повлия.Седем дена след курса зачервяването на главичката почна да изчезва и на десетия почти изчезна.А при мен си е бая зачервяването(стабилен Баланит) като има и допълнително зачервяване от дясно на уретрата.Спермата стана по течна, побеляла и се изстрелваше.24 дена след курса изследване в медирс-чист, след седмица в окръжна чист,като в окръжна този път не беше посявка а пишеше на микроскоп на резултатите.След още един месец в окръжна пак чист този път си пишеше в TV4 среда на резултатите нещо такова.Преди една седмица в медирс изследвах само трихомони и бактерийки-посявка отрицателна 0-1 левкоцити на поле и единични съмнителни за TV. Така преди 2,3 седмици отидох на уролог, даже май беше споменат някъде из темата назад.Почнах да му разказвам цялата епопея, а той ме спря на половината и вика хроничен простатит дай да видим простата.Още дет се вика не беше пуснал ехографа и вика калцификати ето ги и уж ми ги показа.Сто процента си лепнал нещо със сигурност Бла Бла бла ще пуснем изследвания. Той използвал метод дето другите не използвали.Помасажира простатата и като пусна секрет ми взе с една като четчица ,абе взима уретрален секрет ама по него има и простатен секрет еба ли го.При масажа вика простатата е доста твърда като на възли седяла и ми разправя сега ще видиш сто процента ще хванем какво има.Аз му разказах за всички изследвания, че съм направил един курс и че е имало подобрение някакво.Почна да обяснява че те се криели ама той ги хващал че ДНК изследването дето пускал било най доброто.Какво да ви кажа вътрешно му се изсмях ама така или иначе нямаше какво да изгубя освен някой друг лев.Пратиме в Цибалаб(хаххахха) с изследванията естествено с техен ценоразпис с оградените ппб + микробиология и не забрави да сложи и своя печат отгоре и той да вземе някой лев.А познайте резултатите какви бяха!!отрицателни за абсолютно всичко.Отидох при него той гледа и вика значи нищо ти няма пусни еякулат да видим дали има нещо и ако нямало почна да ми говори за котешки нокът за инфламед и някви имуномоделатори и пак ме прати в Цибалаб.Естествено сложи печат на една рецепта с нея да хода.Повече не се върнах а отидох в медирс, някак повече им имам доверие от Цибалаб.И така резултата в медирс го написах.Взех си тампонче за уретралемн секрет и мисля да пусна за хламидия или в окръжна или в транспортна и ако излезе отрицателен да забъркам един два коктейла да вида какво ще се случи че вече направо нз.Ако имате някакви съвети винаги са добре дошли.Лек ден и Бог да е с нас.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”