ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Струва ли си да им се доверим?
- позволяват развитието на вредни бактерии
И от какво имат нужда бъдещите родилки?
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Модератори: админ, консултанти

niki7000

Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Мнение от niki7000 » 04 мар 2016 18:30

Здравейте,

Боря се с хронична трихомониазна инфекция в простатата от повече от 3 години.
Опитвал съм всички видове лекарства : Метронидазол, Тинидазол, Орнидазол, Секнидазол, Наксожин и Атрикан, включително и Метронидазол венозни вливания.

Не вярвам, че този мощен паразит, може да бъде излекуван с билки и хомеопатия. Това е пълен абсурд.

Ще се радвам да споделят своя опит, хора излекували се и в процес на лечение с коварното заболяване. Къде сте се изследвали, при кои лекари сте били, какви оплаквания имате и какви лечения са прилагани във времето.

Поздрави и успех!

hussten

Re: Хронична трихомониаза и Хроничен трихомониазен простатит

Мнение от hussten » 04 мар 2016 18:44

ПРЕДЛАГАМ 3000 ЛВ. ПАРИЧНО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ НА ОНЗИ ЛЕКАР, КОЙТО УСПЕЕ ДА МИ ИЗЛЕКУВА ТРИХОМОНИТЕ!!! ЛЕКАРИ - ЧАКАМ ВИИИИ!!!!!
Ники, първо поздравления, че започна темата "на ново".

ivanini

Мнение от ivanini » 04 мар 2016 19:12

Поздравления, Ники за темата!

Ventolini

Мнение от Ventolini » 04 мар 2016 22:41

Поздравления Ники за темата! Проблема е наистина много сериозен..Млади хора сме и сме я загазили яката..Аз я загазих внезапно, както всичко си беше наред и отиде всичко по дяволите..Как да го разберат надутите господа лекари,че бял ден не можем да видим..
От половин година тялото ми не е същото..установиха ми преди два месеца трихомони..каза ми чалашканов ,че са най вероятно хронични..добре,в случай на премахване на паразита настъпва ли премахване и на симптоматиката?
Аз започвам идната седмица лечение с Секнол..кво да правя..трябва да пробвам нещо..обнадеждават ме стари коментари по форуми..а и ми писна да ходя по лекари и да ме лекуват за всичко друго ,но не и за истинският ми проблем..
Приемам всякакви съвети..доста казани неща от вас са ми от полза..
Живи и здрави момчета!

comir

Мнение от comir » 05 мар 2016 00:10

hussten написа:ПРЕДЛАГАМ 3000 ЛВ. ПАРИЧНО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ НА ОНЗИ ЛЕКАР, КОЙТО УСПЕЕ ДА МИ ИЗЛЕКУВА ТРИХОМОНИТЕ!!! ЛЕКАРИ - ЧАКАМ ВИИИИ!!!!!
Ники, първо поздравления, че започна темата "на ново".

Аз бих дали повече но тук няма такива всичко е бизнес лично лекар ми го каза но не директно цитирам "ТРЯБВА ДА ИМА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ И НИЕ ХЛЯБ ДА ЯДЕМЕ" това му бяха думите и се отнасяше точно за трихономите които ми ги откриха преди половин година и в момента съм на Флажил от начало започнах ударно с Тинидазол дроба ме болеше яката 2 дни а си имам чернодробен проблем.Интересното при мен е ,че когато отида при лекар да ме лекува ме праща точно в определена лаборатория съответно ми откриват трихономи .След 2 дни си пускам в същата лаборатория но си дадох еякулата на мой познат все едно изследванията са негови а той е на около 50 години и какво се оказа след няколко дни изследванията отрицателни .

veselin ivanov

Мнение от veselin ivanov » 05 мар 2016 03:37

срещу 10 лева може да си намериш ,1и2 книжка записките на гладуващият на малахов,...за да осъзнаеш че 40 дена е гладувал ,за да ги умори от глад ,така се е опощил от бая паразити ,аз страдам и от синдром на рейно , и военният хирург ми вика ,първо първо посиняват ,после почерняват и може да ми помогне ,като ги отреже пръстите ми ,и да ги хвърли в кошчето,...всъщност 2 пъти ми предлагат операция на простатата,.....аз не се съгласявам ,.......болеста остава пак вътре ,...моето е аденом,......предписано ми е ........теразозин акорд 1 хапче преди лягане ........не ги пия, пениса ти мирише ,вътре имаш гниене бе момче ,бъбреците ти заминават бе човек ,бъбреците умират първи , но ако миризмата на риба избива ,изпод кожата и мишниците ,значи че не работят,........казах ви прочистете си червата ,особено дебелото черво , после прочистете си бъбреците..........пръстите ми замръзнаха и спирам .....пише веско от бургас

IVMAN33

Мнение от IVMAN33 » 05 мар 2016 20:40

niki7000 написа:Здравейте,

Боря се с хронична трихомониазна инфекция в простатата от повече от 3 години.
Опитвал съм всички видове лекарства : Метронидазол, Тинидазол, Орнидазол, Секнидазол, Наксожин и Атрикан, включително и Метронидазол венозни вливания.

Не вярвам, че този мощен паразит, може да бъде излекуван с билки и хомеопатия. Това е пълен абсурд.

Ще се радвам да споделят своя опит, хора излекували се и в процес на лечение с коварното заболяване. Къде сте се изследвали, при кои лекари сте били, какви оплаквания имате и какви лечения са прилагани във времето.

Поздрави и успех!

Здравей пиша ти във връзка с изследванията ми виждам,че си доста наясно с тези трихономи ако може да ми кажеш какво означава единични левкоцити това го пише пред положителния резултат за трихономите които ми откриха.

niki7000

Мнение от niki7000 » 05 мар 2016 22:15

@ Ventolini

Като се изчистят трихомоните изцяло, оплакванията ще изчезнат с течение на времето напълно. Може да има бактерии след това, но те се лекуват сравнително по-лесно от трихите.
Успех със Секнола. Пий си мултивитамини и пробиотици, повече движение и регулярно изхвърляне.

@ IVMAN33

Единичните левкоцити показват, че имаш хронична инфекция. Къде/какво си изследвал и кой лекар назначи лечението, какви са ти оплакванията ? Има ли бактерии или само трихомони?

Поздрави

IVMAN33

Мнение от IVMAN33 » 05 мар 2016 23:37

niki7000 написа:@ Ventolini

Като се изчистят трихомоните изцяло, оплакванията ще изчезнат с течение на времето напълно. Може да има бактерии след това, но те се лекуват сравнително по-лесно от трихите.
Успех със Секнола. Пий си мултивитамини и пробиотици, повече движение и регулярно изхвърляне.

@ IVMAN33

Единичните левкоцити показват, че имаш хронична инфекция. Къде/какво си изследвал и кой лекар назначи лечението, какви са ти оплакванията ? Има ли бактерии или само трихомони?

Поздрави
Отидох в Ст.Загора болница Берое при гастроентеролог поради други причини после и обясних и за проблема си имам болка в перинеума и болка в пикочния канал.При уриниране също я усещам уролога се казва Д-р Петров нямах избор бях с направление прегледа ме каза че нямам нищо възпалено прати ме за изследване на еякулат в лаборатория "СВЕТИ ЛУКА" .В изследването друго не пише Единичните левкоцити и трихономи каза че имам нещо като простатит лаборантката каза че са ми изследвали само еякулата попитах я да си изследвам и простатния секрет каза че лекар трябвало да го вземе а когато попитах лекаря каза че това вече била стара практика .Може ли без да се изследва простатния секрет да се назначи диагноза простатит а приятелката ми е чиста .Възможно ли да си играя със здравето ми изписа ми Флажил 7 дни да пия .

niki7000

Re: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Мнение от niki7000 » 06 мар 2016 01:57

@ IVMAN33

Не е необходимо да се изследва простатен секрет. В спермата има доста от него.
При трихомони винаги се лекуват и двамата партньори за да няма реинфекция.
При оплакванията ти и положителните резултати ти трябва сериозно лечение. Трихомоните са нещо страшно и трудно лечимо. С тоя курс 7 дни Флажил, просто не само не си помагаш, но правиш паразитите по-силни. Търси лекар, който е наясно с лечението на трихомоните. Ако някой ти каже, че са банална инфекция, изобщо не го слушай и търси кадърен.

Поздрави

ivanini

Мнение от ivanini » 06 мар 2016 09:28

IVMAN33 и аз съм от Стара Загора, и мога да ти кажа, че лабораторията на Свети Лука, на доктор Руканова е най-надеждната откъм резултати в нашия град.При мен винаги ми се отчита едно и също, при регулярните МБ които правя там винаги излизат единични левкоцити, и Трихоманас вагиналис / + /.След лечение, като по правило винаги е Трихомонас вагиналис /-/, обаче оплакванията остават, та така до поредния опит за лечение.Интересното е че при последния път когато проведох лечение, нещата като симптоматика се обостриха много, не можах дори да се седя подължително време седнал, парене в ануса, постоянна тежест в перинеума.Не знам защо така се получи, уж ги лекуваш тези гадове, а симптомите по зле стават.С Флажил, ако става дума за хронична инфекция, честно ти казвам губиш си времето.

Поздрави!

hussten

Мнение от hussten » 06 мар 2016 11:01

Ivanini, кое според теб е лекарството, което лекува трихомони?

ivanini

Мнение от ivanini » 06 мар 2016 11:12

Според мен всички продукти, които се предлагат за тези цели, биха могли да лекуват успешно.Според мен нишката се къса в дозировката, в отчитане на индивидуалните характеристики на всеки пациент.Всичко това е работа на уролозите, които обаче явно в повечето случаи мислят че трихомоните са нещо безобидно и не се вживяват много, много.Казвам го от личен опит.Оттам се получава абсурдната ситуация сами да се лекуваме, като така рискуваме много - ето аз от това въртене в омагьосан кръг хронифицирах тези гадове, че и последно и калцификати ми диагностицираха.За всички продукти иначе които се предлагат, мога да похваля най-вече Орнидазол, мисля че и е най-щадящ организмите ни.Но отново стигаме до дозировката, както и трябва или не за комбинираме с антибиотик.

Поздрави!

hussten

Мнение от hussten » 06 мар 2016 11:25

Лекарите не приемат трихомоните за безобидна инфекция, те просто не знаят как да я лекуват, НЕВЕЖИ са много, затова, когато не могат да ти помогнат, гледат така да направят, че те да не ходиш повече при тях, обявяват те за психясал, или ти казват да си живееш живота и да не им обръщаш внимание. В БГ лекарите са ниско квалифицирана гилдия, приемат в университетите вече е под всякаква критика, да станеш лекар, е вече като да си купиш един килограм домати на пазара...евтина работа. Базите са стари, апаратурата също, не предлагат нищо повече от това, което са прочели в пожълтелите страници на учебниците........
Аз смятам, че метронидазолът и тинидазолът лекуват, иначе нямаше да са на пазара, не са измислени все пак от българи..........Продължителността и дозата...за тях не знам какво да кажа. Има хора изпили тон лекарства и не им действа нищо....Кажи това от какво е? За мен лекарството, което се пие, не стига до болния участък в простата. Ти каза, че си от стара Загора, ходил ли си при тоя уролог - Румен Делиев, казват, че обръщал много внимание и бил добър

ivanini

Мнение от ivanini » 06 мар 2016 11:40

В Стара Загора съм ходил на двама уролози, единия е д-р Тенев, другия - д-р Стойнов.И двамата са добри, но честно казано останах с впечатление, че за да ти помогнат адекватно трябва да им привлечеш вниманието - сещаш се как...За Делиев също съм чувал добри отзиви, но медицинския център в който работи, не бих казал че е от най-известните в града.Не съм ходил досега при него, но може и да пробвам.Въпроса е как да представя проблема си, така че не да почнем от а, б, а да почнем лечение оттам, където съм стигнал, в смисъл да се вземе предвид продължителността на проблема, лекарствата които са пити, изследвания и т.н.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”