Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Те действат като "гимнастика за мозъка"
Клинична пътека за лечение ще има от догодина
реклама

parene

Модератори: админ, консултанти

parene

Мнениеот pedjacovek » 21 Дек 2007 10:34

zdraveite imam parene i mnogo neprijatno use6tane v oblasta mejdu krakata - zad testisite , tam kudeto svur6vat testisite mejdu anusa i testisite ???tova vuzpalenie li e (orostatta ki e tova ), pravih mikrobiologija uj vsi4ko be6e 4isto ....
pedjacovek

Мнениеот blader » 21 Дек 2007 17:49

Съветвам те да те прегледа уролог, щом смяташ, че това може да е от простата, но аз лично се съмнявам.
Наскоро бях чел за някакъв случай, подобен на този. Водиш ли редовен полов живот? И ако "да" с много и различни партньорки ли или си имаш постоянна за тази цел? :)
Аватар
blader

Мнениеот Патилан » 22 Дек 2007 01:22

blader написа:Съветвам те да те прегледа уролог, щом смяташ, че това може да е от простата, но аз лично се съмнявам.
Наскоро бях чел за някакъв случай, подобен на този. Водиш ли редовен полов живот? И ако "да" с много и различни партньорки ли или си имаш постоянна за тази цел? :)

blader, посъветвай ме и мен. Не водя ама никакъв полов живот, понеже не ми става дори за онаниране. Това е съвсем сериозно!
Благодаря!
Патилан

Мнениеот blader » 22 Дек 2007 11:00

blader написа:Съветвам те да те прегледа уролог :)

А щом е и в областта на ануса, гастроентеролог.
Аватар
blader

Мнениеот pedjacovek » 22 Дек 2007 15:51

blader написа:
blader написа:Съветвам те да те прегледа уролог :)

А щом е и в областта на ануса, гастроентеролог.

ne e v oblasta na anusa , kato go nadurvja ( na mene mi stava )zad testisite ima edna truba , kato vena , tja stava tvurda , tam me pari , i kato ne e nadurven , pravil sum mikrrobiologia , njama ni6to , prostatata li e tova , .....ve4e sprjah da pravja sex strah me e da ne zarazja njakoi .....kakvo e tova parene ....i ejakulacijata mi e zatrudnena ....kato , 4e li e zapu6ena trubata ....i ne hvurljam kato predi ...?
pedjacovek

Мнениеот blader » 22 Дек 2007 16:56

Уролог, мой човек. От интернет няма как да се разбере.
Аватар
blader

Назад към Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ