ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Еректилна дисфункция

Модератори: админ, консултанти

FilipKostov

Еректилна дисфункция

Мнение от FilipKostov » 24 фев 2014 18:03

Здравейте на всички в форума .. пиша тази тема за да чуя и прочета няколко мнения за моето състояние. чувствам се много прецакан :cry: на 24 години сам и едва успявам да го вдигна :roll: имам си много готина и сексапилна приятелка с която обаче много трудно стигаме до оргазъм. в началото всичко е оку по време на любовната игра получавам нужната възбуда но стигна ли до там да отбележа и край!!! всичко приключва, приятелчето омеква и секса става мъчение както за мен така и за нея :| смених всички видове презервативи но нищо не се промени,дори пробвахме и без презерватив и пак не става работата. преди и след секс всичко е оку но по време на секса какво става не знам.. опитвам се изобщо да не мисля за това отпускам се наслаждавам се на моята приятелка правя всичко необходимо,както и тя на мен но засечката пак си става... започвам много да се притеснявам от това нещо. егатти на 24 сам а не мога да се насладя на секса,преди ми беше толкова твърд ,че едва ли не си мислех ако го ударя в камък,камъка щеше да се строши но не и моя приятел дори получавах болка от самата ерекция. сега не знам какво да правя дали да прибегна към някакви медикаменти Трибестан или Ливитра четох доста добри неща за Жен Шен но не знам.. няма как да посетя някои специалист защото сам от провинцията и и тук намирането на такъв е много трудно :| нямам никакви други здравословни проблеми. висок сам 1.80/87 кг обичам спорта, не пуша не пия, и май скоро, и по жени ще спра да ходя :Д Очаквам вашите мнения и коментари.. :) :)

petko_bg

Re: Еректилна дисфункция

Мнение от petko_bg » 15 апр 2014 20:13

Трибестанче, фитнес и фреш от джинджифил, грейфрути, спанак и други неща. 6 е

burn22

Мнение от burn22 » 05 фев 2017 21:16

Здравейте, сега видях темата и реших да пиша. На приблизително 30на години съм. И има един въпрос, който от няколко година наред ме мъчи. Ходя и на психолог в момента, и пия оропрекс 10 мг. лек антидепресант. Та след доста проблеми и една тежка раздяла преди 4ри години някъде, започнаха и тези проблеми с ерекцията. Преди това имах здрава и мощна ерекция. Сега имам приятелка, и с нея ерекцията ми е мощна и стабилна (мн. рядко с нея ми спада). Знам че сега ще почнат разни упреци. Но напоследък съм много объркан дали да продължавам с нея. Отделно имам роднини дето ми се бъркат в нещата, та случва се от време на време да се забия с някоя. Но много рядко, та проблема е че в повечето случай не може да отида до вкъщи с тях. И се налага някъде навън. И двата пъти до секс не можа да се стигне, с една го правих но беше вкъщи на легло (най-много орална а последната дори не пожела орална, само чекия). А в такива неприятни моменти обикновенно съм пил и доста алкохол. Чудя се дали и самата жена, не ме е предразположила. Много е трудно в това състояние моето да се отсяват нещата. Не знам но сякаш ако не съм в стаята на леглото със жена и ерекцията се прецаква, а с моята приятелка нямам тоя проблем а преди години с която и да било. Скоро се очаква да заживея сам за някакъв период. Обмислям и с приятелката какво да правя. Много хора ще ме обвинят за това ми поведение, но тези дето са изпитвали ужаса от половата немощ знаят за какво говоря (а и самата тя ме предизвиква понякога да търся др. с поведението си). Напоследък доста се и преуморих, от работа и грижи. Колкото и странно да звучи, точно това роднинско вмешателство и тези неуспехи дето се получават от време на време допълнително ме объркват да взема решение за връзката си. Имам силен вътрешен страх да не обхване отново проблема с половата немощ. Защото преди да тръгна с моята имах дълаг перйод на немощ след онази връзка, и не можех и да тръгна с някое момиче или дори поне да разпусна дори със секс за една нощ. Това ме промени много, и провокира много голяма несигурност в мен. И преди се бе случвало да изневеря, но не и когато връзката вече е от по-дълъг период (някак сякаш нямам доверие на жените, а и приятелаката ми не е най-голямата красавица но пък е доста умна), въпреки че не съм имал много дълги връзки тази м/би е най-дългата засега. Моля ако някой е имал подобен или близък проблем до моя да ми даде савет. И моля да не се заядат някой, защото на никой не пожелавам тези сексуални проблеми.

reason

Мнение от reason » 02 апр 2017 14:28

Ще опитам да ти дам един съвет и чрез теб и на останалите. Мъж на 38 години съм и доста дълго време страдам и аз от този проблем. Надявам се да съм си го решил вече де, но времето ще покаже. Опитвал съм доста неща, за да си го реша, като все още ме е срам да отида на уролог. Изчел съм една камара литература по въпроса и навсякъде се твърди, че ако нямаш хормални проблеми, ако се храниш добре и спортуваш нещата остава да са в главата ти. Аз съм точно такъв тип - спортувам си редовно, храня се здравословно, изследвания си правя всяка година и са ми отлични. Единствено кръвното ми е малко нисичко 110/70, но пак си е съвсем в рамките на нормалното. По принцип нямам случай, когато съм правил секс да не съм се притеснявал, но лично за себе си знам, че чак пък толкова не съм се спичал, че да ми окаже чак такъв проблем, че да не мога да го вдигна или да ми е слаба ерекцията по време на секс. Пробвал съм с всякакви жени - и такива, които намирам за изключително секси и такива, които не ми допадат изобщо. Зависимост не можах да открия в това - имал съм и съответно съм нямал проблеми при всеки от тези типове.
Реших да опитам с хапченца - левитра и циалис съм опитвал. Първоначално с тях ми беше добре. Дори си спомням първият път с циалис, когато една мадама ме остави на сухо, а аз бях взел вече хапчето... препотих се няколко пъти и след това 3 пъти си свърших самичък като се прибрах. С времето, обаче тези започнаха да не ми действат. Започнах да увеличавам дозата, като наскоро пробвах и с 40 мг. циалис и пак се провалих. А уж нали техният принцип на действие да блокират мозъка да не изпраща сигнали към члена да се отпуска - нещо, което уж става при притеснението. Може би има момент с насищане... не знам, не съм специалист, за да го кажа, но е факт, че съм в момента с жена, която явно много държи на мен след като сме вече почти 8 месеца заедно, а сме правили един единствен път добър секс - през всичките останли пъти голям провал - оставям на страна, че тя си е тясничка по принцип.
Преди малко повече от месец все пак реших да отида до личния ми лекар и да му споделя малък проблем с уринирането - доста честичко ходя до тоалетна по малка нужда и понякога (не винаги) стрийката ми е по-тънка. Решихме да пробваме да направим един курс с Простенал, да не би да имам някакъв начален проблем с простата и ако не се оправи до 2 месеца да се видим отново - нищо не споменах за еректилната дисфункция. Реших допълнително да си взема чай от гинко билоба + зелен чай. Допълнително си взех и Спеман Форте, като направих 1 месец с него. След тоя 1 месец не забелязах никаква промяна и реших да си взема още нещо, което мярнах докато си поръчвах протеин от сайт за хранителни добавки (понеже си тренирам редовно) - VigRIX Turbo. Прочетох му описанието - изцяло билков е - жен-шен, сао палмето (същото го има и в Простенала), гинко-билоба, глог, епидемиум, бабини зъби (трибулус), Л-аргинин, витамини В3 и В6 и селен. А в хранителния магазин попаднах и на Чай "Мъжка сила" на Фитолек - бабини зъби, магрешки бодил, ветрогон, йохимбе и канела.
Не искам да избързвам много, но честно ти казвам - такава ерекция след 5-тия ден от приема на VigRIX-a не съм имал от тийнеджърските си години. Жалкото в момента е, че приятелката ми е в цикъл, та не знам какво би се получило, но откакто го пия един път тя ми направи такава чикия и толкова се бях надървил, че...като свърших за малко не си нацелих окото... :lol: :lol: :lol: В същото време всеки ден ми се надървя с повод и без повод, а преди забелязвах, че щом си ударя сам една чикия на следващия ден, че дори и на втория нямам никакво желание отново да се празня или да правя, че дори и да се самозадоволя.
Лично аз не вярвам особено много на билки, но май май ще си променя изобщо отношението към тях. Не знам и дали единствено VigRIX е причината за тая луда ерекция тия дни или комбинацията и от чайовете, които пия + Простенала спомагат за положителния ефект, но толкова ми е яко в момента, че чак ме е страх да няма някаква химия в тоя VigRIX... С циалис и левитра не съм имал такава ерекция! А това нещо се прави дългосрочно с 20 дневни курсове и 10-тина дни почивка между курсовете, а и не струва изобщо скъпо - 60 хапчета в опаковка са и 20 дневния курс ти струва колкото 1 хапче циалис...
Стискам палци това при мен да е решението на проблемите ми, но засега съм супер доволен! Като й мине цикъла на приятелката и опитаме да правим секс ще кажа задължително как е минало!
Успех и на теб!

burn22

Мнение от burn22 » 23 юни 2017 16:25

Здравей, малко късно отговарям. Ами аз пия трибулус на хапчета като спортна добавака. От разни фитнеси обикновенно си копувам. Сега съм на TRIBOOSTER / FOOD SUPPLEMENT на BioTehUSA/ 60 таблетки. Аз както споменах с моята приятелка нямам проблем с ерекцията. Но едно че не съм сигурен дали е тя човека, защото сякаш се заглеждам доста и по-други. Но пък с тях напоследък нямам голям успех. Може и да се справя с някоя друга в кревата, но пък нещо все не се получава. А сякаш вътрешно ми се иска да преспя с друга за да си изясна какво да правя и с връзката си незнам. Вече сме 4ри години, и сякаш нещата се поизчерпаха. Доста се и караме. Гледаме да избягваме ама трудно. Просто нито един такъв вътрешноконфликтен проблем не съм имал преди да се появи този страх от провал в леглото. Даже никога не съм предполагал че някога ще ми се случи. Надявам се нещата при теб да са добре. Може да опитам и твоята билка гледам че лекарството е букет от доста билки. Така че най-вероятно ще пробвам. Може да си кажеш мнението все пак. Иначе трибулса що годе помага, някак по-енергичен ставам. Но при мене проблема си е на психическа основа. Сякаш трябва да чукам наред за да се отърся от всичко това. Лошото е че като не правя дълго секс направо превъртам. Преди като бях сигурен в ерекцията си никога не съм изпадал и се замислял над тези въпроси. Даже много лесно свалях момичетата, а сега несигурността се е вплела в мен. Само пострадалите от такъв проблем могат да разберат, все ми се иска ако не друго поне до 30 г-ни да го преудолея това нещо защото не мога да живеч повече по тоя начин. Когато съм с моята никакъв проблем, но появи ли се някоя възможнст с друга сякаш нещо ме стяга в топките от страх дали ще се справя. Все си мисля че може би направих грешката да тръгна с нея преди да съм преудолял проблема. Но и момичетата някак не са много дашни, искам да упозная себе си по-добре. Ходя на психотерапевт от 2ве г-ни почти вече. Сякаш има подобрение, защото бях в много дълбока депресия преди 4 или 5 г-ни някъде. Приятлеката и някой успехи също подпомогнаха нещата. Но сега съм в доста объркано състояние. А ако бях сигурен в проклетата ерекция щях да реша много лесно въпросите с връзката ми. Мноого е сложно натрапчива мисал.

burn22

Мнение от burn22 » 08 авг 2017 11:38

Здравейте, искам да попитам. Тъй като се разделих с приятелката си а по-горе бях писал че от години с непознати момичета имам проблем понякога да го вдигна (на психическа основа) започнах да пия Силегрия 50 мг (силденафил) и действа благоприятно на ерекцията ми. Но го правя само в случай когато се случи нещо с някоя жена. Въпросът ми е дали това лекарство може да ми наврди при прием един до 2 или 3 пъти седмично. Като се има в предвид че не превишавам дозата. Просто съм решил да го използвам като някакво средство за изветен перйод като за преудоляване на този страх, който съм развил. Едновременно пия и трибулус, добавка. Но заради проблемите със натрапчивите мисли от две години пия и един антидепресант Оропрекс 10 мг. Та може би и от него донякъде се намалява желанието за секс. Плюс това че преди месец се разделихме с приятелката ми и много тежко го преживях и все още ме мъчи но не толкова силно.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”