Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-вероятната причина е успокояващият й ефект
Грипните вируси спомагат растежа на налични бактерии в носа...
Използването на презерватив е най-сигурният начин за защита
реклама

Прарене при уриниране и секрет

Модератори: админ, консултанти

Прарене при уриниране и секрет

Мнениеот krokodila » 01 Дек 2013 16:24

Здравейте искам да споделя следния проблем, от извесно време вече около 3-4 дни осещам парене при уриниране и нещо като секрет бяло-сив ако мога така до го опиша изтичащ само като натисна главичката, ходих при ДП-то ми предписа ми да пия феминела, мечо грозде и спазмалгон, така след употребата им осетих успокоение, леко парането изчезна само се появява като приключа с уринирането, значи самия секрет няма лош мирис, нямам температура кръв в урината е спермата, няма видими белези от зачервявания по гениталите, поне аз като некомпетентен казвам което виждам, правих си безплатния тест който е закрепен за опаковката към Феминелата, направих го в домашни условия съгласно приложената към теста инструкция , цветовите гами бяха в нормата самия тест е за проверка дали има инфекции незнам колко да му се вярва обаче, споделете какво може да е и дали да се притеснявам
krokodila

Re: Прарене при уриниране и секрет

Мнениеот astral » 01 Дек 2013 23:17

Най добре да направиш консултация с уролог!
astral

Мнениеот incapable » 01 Дек 2013 23:31

Крокодил, ти описваш последствията, но нищо не пишеш за предисторията. Сподели завирал ли си го някъде без презерватив, кога? Дай ориентация за да получиш точен съвет.
incapable

Мнениеот krokodila » 05 Дек 2013 22:25

Така правил съм го с две девойки при последните 10 дни някаде с тях си го правя редовно и нямам проблеми до този момент, както и да е ходих при уролог с направление но не ме прегледа, а направо ме прати на едни скъпи изследвания преди това ходих на тест на урината и нямах нищо, така направих скъпите тестове в клиникатa до Окръжна болница, но чак ще има резултат във вторник сега при уриниране не усещам почти нищо но като свърша с уринирането имам парене което минава бързо след това осещам гъделичкане, какво може да е и как се процедира с лекуването, скъпи ли са медикаментите за лека
krokodila

Мнениеот incapable » 06 Дек 2013 16:28

Крокодил, слушай ме сега внимателно! Докато се лекуваш и 3-4 седмици след това НЕ чукай, НЕ консумирай АЛКОХОЛ, КАФЕ, ГАЗИРАНО и всичко, което дразни уретрата ти. В противен случай заболяването ти ще стане хронично и лечението става много трудно или никога няма да се излекуваш. Днешните български уролози са да си ги удариш от оная работа. На 100 няколко читави може и да откриеш, но те са обикновено на възраст. При подобни заболявания се ходи при ВЕНЕРОЛОГ. Прави се изследване, за да се види какво е заболяването, прави се посявка да се види кой антибиотик ти действа най-силно. Този уролог със сигурност ти е предписал широко спектърен антибиотик. Ако свърши работа, добре. Ако не, ще те пробва с друг. Когато имах с какво да бода и лекувам, бях редовен пациент на покойния проф. Асен Бонев /тогава доцент/ във Висша Медицинска Академия. Сега не знам къде има добри специалисти. Ето тук, сам направи избора си, ако не се оправиш от тези хапчета. http://alopecia.fr.yuku.com/topic/103/#.UqHObeLlNlk
Запомни: Винаги ползвай презерватив, дори при сигурните бройки! Понеже една жена е сигурна, докато иде да я опъне някой друг и тогава става несигурна. И като ти натресе някоя друга болест, ще ходиш по доктори и в един момент може и да не се излекуваш, ако заболяването стане хронично.
Пожелавам ти бързо оздравяване!
incapable

Мнениеот krokodila » 11 Дек 2013 21:41

Колега благодаря ти за инфото, да споделя мойте приключения така ходих в Окръжна болница при д-р Хари Станчев той ме прати в лаболатория Санте да направя едни тестове 80 лв, бяха резултатите бяха отрицателни както на семенната течност, на урината няман нито гонококи, нито хламидия, всичко е в норма по тези тестове, прегледа ми члена всичко било ок каза, че съм изхвърлял песъчинки казах му за секрета той каза да не се плаша нищо ми нямало предписа ми чай по Ламбрев според вас има ли основание да се плаша от нещо каза ми, че паренето което го нямам вече гъделичкането било следствие отминаватето на песъчинките през канала пикочния който от тяхното преминаване бил леко раздразнен демек леко надраскан споделете
krokodila

Мнениеот krokodila » 15 Дек 2013 22:17

Колеги някакви други предложения какво може да е сутрин го има съвсем леко този секрет, и осещам вярно като, че ли болки във бъбреците, объркан съм споделете какво може да е като изследванията ми бяха перфектни
krokodila

Мнениеот strelocnika » 16 Дек 2013 22:14

не се предоверявай само на една лаборатория,второто чуеш ли че еяколата може да си го занесеш
от вкъщи бягай далече,по възможност възпроизвеждаш на място(най–често в тоалетната) ,внимаваш да не допираш пениса по ръба на контейнерчето и цялото количество
да попадне в него,предаваш по най- бързия начин на доктора,лаборанта за да направи посявката
и да погледне под микроскоп пробата максимално бързо да не се изпусне някои причинител
Забележка ако си пил антибиотик даваш еяколат минимум 30 дни след последната изпита таблетка
и след три дни въздържание.
Поздрави и успех в лечението!
strelocnika

Мнениеот krokodila » 16 Дек 2013 22:44

Ужас давах 80 лв за тия изследвания и по тях всичко по тях е отрицателно, като, че ли имам накави болки в бъбреците но този секрет сутрин просто ме обърква да не е от това, че пия феминела вече около 10 дни по 2 таблетки просто съм много объркан
krokodila

Мнениеот krokodila » 16 Дек 2013 23:13

Друго което осещам като стисна малко пикочния канал е някаква болка все едно е разранен отвътре, като свършвам с извинение след като съм го стискал свършването е малко болезнено, уролога след като му казах, че имам такова осещане ми каза, че тези леки некомфортни болки и осещането за вътрешното дразнене е следствие на изхвърлянето на песъчинките те били причина за този дискомфорт незнам вече какво да си мисля, след като тия изследвания скъпи които направих са отрицателни
krokodila

Мнениеот krokodila » 22 Дек 2013 18:54

Има ли опция да ми е раздразнен то пременаването на песъчинките пикочния канал ,при ерекция някой път боли дали е последица пак на тези песъчинки при наличието, че на тестовете всичко ми е в норма споделете моля ви
krokodila

Мнениеот Бастард » 20 Яну 2014 03:28

Крокодил,щом ти пари и имаш течение,това са симптоми на трипер.Имал съм го два-три пъти на младини.Не се бъзикай със здравето ти,това след време може да ти докара безплодие и ще се чудите защо после нямате деца !!! Ама изобщо повече не питай нищо тук,отивай на в кожно венерическия диспансер рано сутрин,без да си пикал за да могат да ти вземат секрет и да ти направят изследвания .Не се ебавай със здравето и бъдещите ти деца,не се мре но бедите след това са много.Като гледам,един човек ти е дал съвет но ти продължаваш да пишеш и питаш а тук венеролози - НЯМА.Проблема не е в това че се хващат такива болести,проблема е че повечето от мъжете се срамувате да отидете на лекар,срам ви е да си свалите гащите да ви прегледат и след това разнасяте напред-назад зарази.Отивай веднага,само като ти чета писаниците,как си имал преглед след няколко дни,направо си ми ясен,срам те е и търсиш тук помощ,което няма да стане.Отивай и не се бави.Не пий алкохол никакъв,не пий кафе или бира до момента докато не се излекуваш тотално.Ако обаче знаеш с коя си си лягал,веднага ги събираш и с тебе на лекар зада не пламнат още хора,така след време чрез друг близък и ли близка до компанията ти ще се върне заразата пак при тебе.Повече не ми се пише,дано си ме разбрал,ако ли не,след години ще се сетиш за мене когато жена ти вземе да помята или да не може да забременее !!!!!
Бастард

Назад към Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ