Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Богат е на различни хранителни вещества
То ще се проведе на 25 октомври
Глутаминът може да води борба със складирането на мазнини
реклама

Зачервена главичка на пениса (снимка)

Модератори: админ, консултанти

Зачервена главичка на пениса (снимка)

Мнениеот obyavi » 31 Мар 2012 20:03

Здравейте,
след секс без презерватив ми се зачерви главичката на пениса, отначало беше по малко но после като чели стана повече, ходих на лекар той ми изписа таблетки: Фунголон, и мажех пениса с брауновидон но нямаше ефект, след това ходих на друг лекар той ми каза че имам гъбички и ми изписа да се мажа с низорал 1-2 семдици не помогна, после се мажех с канестен 1-2 седмици не помогна и след това ходих на уролог той ми каза че имам гъбички и ми каза да правя промивки с калиев пермангант и да мажа нистатин, вече над 1 месец се мажа с нистатин и няма ефект и каточели червеното се увеличи.
Моля вижте снимката и препоръчайте ми какво да правя.

Ето снимката:
Изображение

Благодаря Ви предварително
obyavi

Re: Зачервена главичка на пениса (снимка)

Мнениеот julian_78 » 01 Апр 2012 01:42

те, тия всичките мазила, както и фунголона са противогъбични средства. ако имаше гъбички до сега 100 пъти да са измрели. явно не е гъбички. а от многото и продължително мазане с такива кремове, кожата и лигавицита накрая се раздразват и става по-лошо. ако си имал гъбички с тия мазила до сега 100% си ги убил. така, че спри да се мажеш, за да видиш какво ще стане. зачервяването не е симптом само на гъбички, а може да е от протриване, алергична реакция на нещо и други. За хигиената е важно да ползваш интимен душ гел. това е.
julian_78

Назад към Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ