Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Основно две активни съставки в продуктите са виновни
Се доказва в мащабно френско изследване
Детайлът осъзнаване на съня е ключов
Да се погрижим за кожата вкусно
реклама

Червени пъпчици и петънца по главата на пениса

Модератори: админ, консултанти

Червени пъпчици и петънца по главата на пениса

Мнениеот mcg_92 » 25 Юли 2010 11:37

Здравейте!
Преди няма и 35 часа правих секс - орален и вагинален. Използвах презерватив, но не през цялото време, та все едно не съм ползвал :). В резултат на това снощи (24 часа след половия акт) докато се къпех, забелязах малки червени точки, като пъпчици по главата на пениса ми, както и бледи червени петна около тях. Сега (сутринта), веднага след като се събудих забелязах, че са се умножили и са се разпостранили и по кожичката, която обвива пениса и по самата главичка. Понякога усещам лек сърбеж за кратко време. Помислих веднага, че са гъбички, но като се разрових в нета, установих (не със сигурност), че гъбичките не изглеждат точно по този начин. Моля за помощ и обяснение, защото нямам идея от какво може да произтича този проблем и какво би могло да е лечението му.

Прилагам и снимки за по-лесно установяване на проблема
Изображение
Изображение
mcg_92

Re: Червени пъпчици и петънца по главата на пениса

Мнениеот silvi 35 » 25 Юли 2010 12:31

Най-добре отиди на лекар! Опасно е да стоиш така и да разчиташ на съвети от форума! Иначе промивки с калиев перманганат - една прашинка разтворена във вода до бледорозово може да помогне, но най-добре след консултация с лекар! И друг път не сваляй презерватива!
silvi 35

Re: Червени пъпчици и петънца по главата на пениса

Мнениеот bashi » 25 Юли 2010 14:15

Съгласен съм със silvi 35, а и снимките не излизат. Колко беше сигурна партньорката?
bashi

Назад към Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ