ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

БЪРЗА ЗАГУБА НА ЕРЕКЦИЯ

Модератори: админ, консултанти

antonii
Контакти:

Re: БЪРЗА ЗАГУБА НА ЕРЕКЦИЯ

Мнение от antonii » 27 дек 2013 22:59

5 причини за проблемна ерекция вижте тази статия, макар, че вътре не откриват топлата вода, но поне е синтезирана информацията.

lubomir805

Мнение от lubomir805 » 01 апр 2014 18:00

Не съм ползвал такова нещо,но от приятели знам ,че най-д0брото за ерекция и задържане на еякулацията е SUPERAGRA,само че само в Англия може да се намери,тук в Бг го няма все още за съжлание.
Дано и това за което питаш да ти помогне!

nodigit

Мнение от nodigit » 08 фев 2015 14:05

Ot izvestno vreme ,ne moga da kaja kolko na moje bi polovin godina imam slaba erekciq i pochti nqmam sutre sutreshna takava.sportuvam na piq ne pusha.probvah jen shen l arginin iohimbe tribestan.urolog mi izpisa omnadren no ne mi povliq .sqkash ne mi dostiga krav v penisa .a kogato se vtvardi mnogo barzo spada pri sexa .nai chesto na kolene kato sam pada barzo.qvno nqmam vazpalenie shtom ne mi kaza lekarq nishto pri izledvaniqta.mislq da probvam selenogin.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 09 фев 2015 12:09

Момчета, Джери, от снощи насам се стискам да не пиша. Нещо се бях скапала, а тази тема последния път, когато я прочетох, ми донесе изключително ведро настроение. :P
Момчета, само дето не ви е засветил свети ореол над главите - не пиете, не пушите, по жени не ходите. :P
От тук изваждам извод, че здравословният живот не е чак толкова здравословен.
Мъжът ми след прочита на вашите оплаквания, ще го обявя за секссимвол на годината, понеже явно си е здраво момче, държи по минимум 5 минути, най - често 10, но се срещат и по - продължителни актове. :P :P :P Зависи дали е решил да ме впечатлява.
Освен това, когато в един момент се установи, че имаме проблеми във взаимоотношенията, включително сексуалните, имаше моменти, в които от две работи, не спал два дни, не само че е вдигал самолетчето, ами е и задържал и свършвал.
:P :P :P
Откъдето следва, че на вас проблемите ви са чисто психологични. Не се чувствате достатъчно мъжествени. Един боен спорт, от време на време разпускайте, дет се вика прекръгвайте с един кръг от ракия един кръг вино и.... пишете резултати.
:P :P :P
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

Ubuntu

Мнение от Ubuntu » 12 мар 2015 04:30

nodigit - на колко години си и кой е уролога който ти е изписал омнадрен ?

fantagiro - по-скоро на мъжът ти да са психически а на нас физически / инфекциозни / ендокринологични / съдови / неврогенnи и прочие ... също така мъжът ти свършва за 10 минути ? като той е отгоре или ? опитвала ли си той са си лежи по гръб ти да си отгоре ?

dimitar3249

Мнение от dimitar3249 » 01 апр 2015 11:12

Таблетки за ерекция – Mod edit: Спазвайте правилата на форума! Лично съм го ползвал и много ми помогна.

zara999

Мнение от zara999 » 16 ное 2015 13:15

Мъжът ми имаше същия проблем,какво ли не е пробвал,различни хапчета,но не му действаха добре.Имаше главоболие от почти всички неща,които беше изпробвал,накрая един наш познат ни сподели за makagra желе за ерекция и оттогава досега я ползва и няма никакъв проблем,доволен е и той и аз естествено :D

momchil89

Мнение от momchil89 » 16 ное 2015 14:58

Здравейте, вземете си оралното желе Makagra, няма да сгрешите.
Аз го пробвах и останах много доволен и пак ще си взема 8)
оказа, че е изцяло на билкова основа

georgiivanov

Мнение от georgiivanov » 16 ное 2015 18:26

Здрасти! Аз също подочух отнякъде за това желе Макагра та реших и аз да го пробвам! Наистина останах доволен от ефекта който даде при мен и най-важното е че е н билкова основа! Определено ще си взема пак! :P :P

Simona Staneva

Мнение от Simona Staneva » 27 юли 2017 10:44

По темата можете да намерите повече информация в тази статия за загуба на ерекция и еректилна дисфункция (които са равносилни неща всъщност) . Има синтезирани доста неща, както и съвети за домашно справяне с проблема, на мен лично ми беше интересно, тъй като ме засяга лично :).

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”