ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

БЪРЗА ЗАГУБА НА ЕРЕКЦИЯ

Модератори: админ, консултанти

dqnko_90

Re: БЪРЗА ЗАГУБА НА ЕРЕКЦИЯ

Мнение от dqnko_90 » 14 яну 2012 16:46

Здравейте!
Изчетох вашите мнения и доста се стреснах от някои, други пък ме успокоиха. Не бях правил секс от лятото, докато преди 3 месеца не си хванах приятелка, на която много държа и обичам, понеже се познаваме от много време. Тръгнахме да правим секс още първата седмица, но неуспешно. Всичко беше идеално, тя е супер мацка, но когато дойде момента да си слагам презерватива оная ми работа спадна. Тя ме пита защо се притеснявам и такива неща и аз и отговорих, че не съм правил секс от известно време, за това не знам как ще се представя. Повече не се опитахме тази вечер. След два дни пак се стигна до секс и пак същото, само че този път тя беше убедена, че ще може да го дигне и почна да ми прави свирки, но той беше почти напълно спаднал и свърших по този начин (даже не знаех, че е възможно). Помислих си, че проблема наистина е психически. В следващите дни се пробвахме още няколко пъти, но все не ставаше. Приятелката ми почна да си мисли, че е нейна вината и ми се сърдеше. Обясних и че много ме възбужда и я желая, ама си мисля, че нещо в мен не е наред и й казах, че ще потърся решение. След това пробвахме още, но без резултат и всеки път едно и също - от начало по някога става на 100%, друг път само на половина и само да си отклоня вниманието и спада, или като се стигне до слагането на презерватив.... Тази смазка, за която говорите, че изтича сама още при възбудата забелязвам, че точно тя като изтече и в повечето случаи тогава спада. Аз даже си мислих, че е нещо като преждевременно свършване. Сутрешни ерекции имам почти всяка сутрин, но рядко са на 100%. През деня ми става по някога от нищото, както си стоя, даже не съм мислил за секс. Също забравих да кажа, че като ми лапа дори и като е станал почти нямам чувствителност, нито в главичката, нито по останалата част.
Толкова тъпо не съм се чувствал никога. Да не мога да я задоволя, а държа много на нея. Тя ми казва, че всичко е наред, ще се оправим, секса не е най-важното, ама знам че просто ме успокоява. Мислил съм си да си взема левитра или циалис, но все още не мога да се престраша. Отначало бях много отчаян, но сега съм малко по-спокоен, защото тя е страхотна и ме разбира и подкрепя. Но просто това ме гложди отвътре постоянно и само за това си мисля. На 21 г. съм, 84 кг. Пия алкохол рядко, от нова година насам само 2 пъти, но не съм прекалявал. Наистина от няколко месеца водя малко заседнал начин на живот, не съм спортувал нищо, а преди си ходих на фитнес, на лостове, бягах чат-пат. Цигари не пуша.
Иска ми се да чуя вашите мнения по проблема, да ме насочите какво да правя. В момента обмислям да ходя на лекар, но не знам къде да отида и съм малко зле финансово. Ако можете да ми кажете кой-какви пари взима. И с направление от личния лекар ли да ходя.
Благодаря искрено за вниманието!

dqnko_90

Мнение от dqnko_90 » 14 яну 2012 16:55

Забравих да кажа и че като свършвам, когато мастурбирам се отделя голямо количество безцветна, рядка течност заедно със спермата. Но като мастурбирам често, намаля количеството на тази течност. Не знам дали е нормално. Преди не съм забелязвал, но може и да не се сещам.

julian_78

Мнение от julian_78 » 14 яну 2012 17:00

Тази течност е секрет от простатата, вероятно имаш проблеми с нея.

Iskrenov1

Мнение от Iskrenov1 » 14 яну 2012 23:49

Здравейте отново на всички, отдавна не бях писал, ама това е защото нямах никаква нова информация относно състоянието ми.
dqnko_90, препоръчвам ти да пробваш да мастурбираш - ако при мастурбацията всичко ти е наред, значи проблема ти е изцяло психически и можеш само да се радваш че е така.
Ако и мастурбацията куца, то трябва да отидеш на лекар, ама проблема е че след многобройните ми посещения не мога да ти препоръчам нито един уролог или андролог, по-скоро би трябвало да ти препоръчам да не стъпваш при никой от тези кожодери и мошеници!
За това няма да споменавам имена, просто отиди при личния си лекар и нека той те прати при някого.
Иначе при мен проблема може да се окаже доста прозаичен - високо кръвно!
Ще е много глупаво от моя страна, ако съм търсил проблема в какви ли не причини от хормони до простатит, а се окаже че той се е криел в нещо толкова елементарно. Това с високото кръвно би могло да обясни и защо понякога ерекцията ми е що-годе добра (макар и не като преди), а друг път е тотално лоша. Сега ще опитам да сваля кръвното по някакъв начин за да видим ще даде ли отражение и върху ерекцията. Ако има резултат ще пиша.
Поздрави

macavelli

Мнение от macavelli » 18 яну 2012 19:09

Здравейте, не съм писал от доста време, та реших да споделя как стоят нещата при мен. След 10 месеца проблеми с ерекцията, от които 8 в самоубеждаване че проблема е психически, и последните 2 в изследвания при едни от най добрите специалисти в София и над 1000 лв по доктори резултата е следния :
1.Калцификат в простатата без никакви бактерии и левкоцити (доктори ми споделиха, че липсата на левкоцити значи и липса на инфекция, което значи, че простатита ми е отдавна и съм склонен да вярвам, че не това ми е проблема, защото нямам нито един симптом на простатита с изключение на ерекцията)
2. След направени 5 изследвания за тестостерон се установи, че се движи малко под и над минималните стойности, което на моята възраст не е нормално, би трябвало да е почти на максимума (аз съм на 26), а и съм доста окосмен, още в 8-и клас бех вунясал като маймуна та се наложи да се обезкосмявам, за да не бера срам :), а ендокрионолога каза, че няма начин да съм бил с такъв тестостерон и да съм толкова космат. Имам варикоцеле, което е много вероятно да подтиска производството на тестостерон, което ще оперирам скоро. Почнах да пия трибестан, което знаете, че стимулира организма да произвежда повече тестостерон. Пих 3 пъти по 2 на ден и след няколко дни ефекта беше невероятен, малкия почна да рипа по 1-2 пъти на ден и имах ерекция почти като преди, продължаваща по няколко минути до 10-ина (преди проблема обаче държех по час и половина). В този момент напраих изследване за тестостерон и беше 14 при минимум около 10, което значи, че се е покачил. Намалих обаче трибестана на 3 пъти по 1 и ефекта не закъсня, ерекцията пак се влоши :( Направих изследване веднага и тестостерона при минимум 10 ми беше 7.5 :( Та искам да кажа, не подценявайте тестостерона, много е важен, моите стойности примерно са гранични и много специалисти биха ме върнали с думите, че не е много висок, но е в норма, което значи че нема проблеми, да ама има! Аз си го обяснявам така, организма е свикнал с висок тестостерон на макс, е много ясно, че при смъкването му на минимум това ще е резултата. Та аз смятам,че открих къде ми е проблема, вярно след много нерви и пари, а имам да давам поне още толкова в следващия месец, но за здраве пари не се пестят. Трибестана наистина има ефект, но аз смятам, че трябва причинителя да се отстрани, при мен това е варикоцелето най вероятно, само се моля оперирам ли се с течение на времето тестисите ми да си възстановят старото производство на тестостерон... Общо взето съм оптимист, защото при мен има огромно подобрение от неква си тъпа хранителна добавка като трибестана, вярвам, че нещата са поправими! Успех на всички и не се отчайвайте!

diplodon

Мнение от diplodon » 19 яну 2012 12:00

Какви са били референтни стойности на лабораторията, в която ти си правил изследването!? И Трибестана освен че ти вдигна самолета, увеличи ли ти сексуалното желание!?

macavelli

Мнение от macavelli » 19 яну 2012 20:09

Ами доколкото знам тестостерона е пряко свързан със сексуалното желание, да, определено го увеличи, иначе референтните стойности в различните лаборатории са различни, но близки, движат се между 8.7-9.5 до 29-32. Просто се учудих какво подобрение имах от някаква си хранителна добавка на билкова основа, изобщо не го очаквах и даже нямах желание да я пия, но изглежда тестостерона е причината за моите проблеми. Интересното е, че ендокрионолога каза, че тестостерона е най висок сутрин и впоследствие пада до вечерта, та при тестостерон от рода на 7.5-9.5 сутрин как да очаквам да имам здрава ерекция? Важното, е че за мен си разбрах какъв ми е проблема, защото 10 месеца се питах постоянно това и като гледах колко закъсали има като мен тук и направо ме обземаше депресия...

al_bandy

Мнение от al_bandy » 20 яну 2012 21:20

Здравейте пичове, да драсна и аз някой ред да се разпиша във форума, че отдавна не го бях правил поради много ангажименти...Значи това, което мога да ви кажа за мен е, че определено напоследък ми се случват странни неща с ерекцията. В продължение на около 20 дни усетих чувствително подобрение, не ми спадаше по време на акт и мастурбация и клатих като никога от началото на проблема без всякакви хапове...Взе да се появява и сутрешна твърда...Чувствителността при акта се повиши, чувството при оргазъм - също. Подобрението дойде ей така, от само себе си, докато съм улисан в работа и ангажименти, без да пия някакви лекарства или билки - в момента съм спрял всички билки и добавки, които пиех. Само преди няколко дни обаче взех да усещам, че нещата пак се влошават и отиват към старото изходно положение, сутрешната изчезна, чувствителността спадна рязко пак, чувството при оргазъм веднъж е ок, веднъж го няма никакво, а е само механично празнене...Та задавам си въпроса какво предизвика това състояние и защо така варират нещата при мен от едната в другата крайност. Продължавам да мисля, че нервната система, която вече може да е станала лабилна, ми играе тия номера - когато вегетативната система ми се разстрои - не се получават нещата, като не го мисля, донякъде се подобряват...Другият вариант е нивата на хормоните, както писахме многократно, също да варират, но трябва да има конкретна причина за рязката смяна на стойностите им - а по принцип нямам голям стрес, не пия прекалено и не пуша. Свободният тестостерон ми е на долната граница, но знам ли дали има връзка...И трети вариант, недай боже, и моето кръвно да играе като това на Искренов, и при високи или ниски стойности да се получава проблем, макар че досега, да чукна на дърво, никога не съм имал проблеми със сърцето. За мене нервната ми система просто не подава и преработва сигнали от мозъка всеки път, а когато си иска, разцентровала се е вследствие на нещо. Както и да е, но тия събития ми вдъхват увереност, че проблемът не е непоправим и ако сме постоянни в усилията си, ще го преболим рано или късно.

diplodon

Мнение от diplodon » 20 яну 2012 23:18

al_bandy, че то точно свободния тестостерон е по-важен...

rongo

Мнение от rongo » 22 мар 2012 00:24

Нека кажа и аз за своя проблем, при мен вероятно е на психическа основа, някоя добра дума може би ще ми помогне, момчета :)
Женен съм, жена си клатя безпроблемно... любовницата обаче, явно ме гризе съвестта - в началото не можех да го вдигна, после пък го вдигнах само в 1-2 пози без усилия за мен поддържах ерекция... накрая пийнах Виагра и добре се получи към 1 час клатене, повече не ми и трябва, а сега последния път пък уж вече без притеснения, вдигам си го, вкарвам си го и след 1-2 минутки като вземе да й става хубаво пуска много флуиди ли, и аз не знам, но ми спада и край.
На свирки е супер, мощна ерекция и мощен оргазъм.

Та се чудя кога ще се успокоя, че да я задоволя и нея едно хубаво и да търся нова :)
А с препарати не ми се ще много, видно е, че нямам нужда от тях, щом с жена ми нямам ядове, всичко е в главата, мамка му, младо гадже да не може го изчукаш, а като кифладжия да се излагам.
Може и да е широчка нещо, ако е така лошо, ще я сменям след 2-3 виагри още.

Juve89

Мнение от Juve89 » 10 апр 2013 21:25

Здравейте на всички с този проблем,надявам се това,че скоро никой не е писал тук означава,че проблема ви е решен.Ако може някой обаче да помогне със съвет или каквото и да било относно моя проблем ще съм много благодарен.
На 24 години съм и проблема ми е следния-сутришна ерекция нямам.Докато мастурбирам не е през цялото време твърд,по-скоро като започна по интензивно да жуля се втвърдява,но пусна ли го за няколко секунди омеква,след тва пак го втвърдявам и така.При секса нещата не са по-различни,докато клатя мадамата,особено когато съм доста възбуден си е да кажем твърд,но спра ли за малко или го изкарам или тя почне да прави кавали пак почва да омеква.В момента в който почна пак по-интензивно да я клатя пак се втвърдява,но тогава става трудно за удържане на еякулацията.Също и при определени пози ми омеква,когато например тя е от горе.Имам чувството,че просто кръвта не може да се задържи в пениса,някъде бях чел че има нещо като клапа която да задържа кръвта вътре,но никъде не мога да намеря по-подробна информация.Другото което е-свърша ли веднъж,не мога да повторя,това направо ме убива защото виждам,че някой път мацката си иска още.Мога да го втвърдя чак след 5-6 часа пак и тогава още по-трудно задържам ерекцията.
Имам чувството,че нивата ми на тестостерон рязко са намалели.И тук трябва да споделя нещо-когато бях на 18 започнах да тренирам във фитнеса,тогава се подлъгах по акъла на един приятел борец и си ударих няколко инжекции тестостерон (много голяма грешка знам).Тогава имаше ефект от това,но като че ли от тогава насетне организма ми спря да произвежда нормалното количество тестостерон за годините ми.Дълго време не забелязвах проблема-имах си дългогодишна приятелка с която секса ни беше перфектен,дори да го правим само веднъж,достатъчно добре се контролирах.Но с времето нещата придобиват кофти облик,сега често се чувствам отпаднал,трудно трупам мускулна маса(а тренирам и се храня стабилно!),няма сутришна ерекция,не мога да повторя...Незнам какво да правя.Моля ви посъветвайте ме нещо.Какви прегледи точно са ми нужни,при какви лекари,какви изследвания.
МНОГО ще съм ви благодарен ! Поздрави

rocketdog

Мнение от rocketdog » 22 авг 2013 23:09

Здравейте. На 21 години съм ,както казвате когато мастурбирам ми е твърд спра ли започва да омеква, когато правя секс когато тръгна да го вкарвам и омеква. От мастурбация свършвам, а когато правя секс немога, много съм озадачен не съм взимал лекарства!Бившата ми приятелка ми прави свирки че се предървих но не можах да свърша!!! Моля помогнете

bobo127

Мнение от bobo127 » 15 окт 2013 20:02

Здравейте на всички! Ще споделя моя опит в областта. Бях на 24, сега съм на 25, тъкмо си бях хванал гадже, не ми се случваше често - имах дълги години акне и съответно бях по-срамежлив, да не кажа че направо си бях девственик, и бяхме стигнали до спалнята когато на първата вечер ми омекна, беше надървен докато се натискахме, но в заветния час спадна. След два дни пак опитахме, пак същото. Добре че й дойде преди да пробваме трети път, та се разчетох в нета и се подготвих с левитра(5мг), но когато дойде време за секс имаше краткотраен ефект и пак бързо омекна.
Взех да се притеснявам, че нещо ми има. Четох много форуми, включително и този. Четях за билки, упражнения и какви ли не други методи, но не изпробвах нищо. Реших да отида на специалист, а най-добрия според гугъл беше уролога професор доктор Митко Цветков. На прегледа ме огледа физически, гледа тестиси, окосмяване, телосложение, питаше за спорт... нямаше забележки, всички физически показатели ми бяха добри, като се има предвид и че спортувам редовно. Каза че съм се бил притеснил и ако съм искал можел да ми направи едни нагревки за тонизиране на жлезите. Аз обаче настоях за пълни изцледвания и ме прати в една лаборатория да дам сперма. След една седмица отидох пак при него със резултатите. Те бяха отрицателни, така че реших да пробвам с нагревките.
Нагревките представляват физиотерапия с пускане на ток през тялото, плюса е под тестисите, а минуса на корема, като се вкарва в през катетър в уретрата едно лекарство. Пусна ми две програми. Първата, 20 минути, за тонизиране на простатната жлезата. Тя свиваше корена много бързо. Втората, пак 20 минути, отстраняване на чужди тела от простатната жлезата. Тя беше с по дълъг цикъл и съкращенията бяха дълги. След първите 8 нагревки, по 1 нагревка на ден, нямаше много успех. После поспрях за 1 седмици, и след това направих още 7 нагревки. Пак не бях доволен, професора каза че ефекта от нагревките се наслагва с времето и дори без да се правят, така че трябваше да изчакан малко, макар и леко разочарован. Тъкмо се чудех какво да правя вече и ето че след 3-4 дена след последната терапия се случи - успях да извърша полов акт и дори да свърша. И от тогава като се отпуших... само за секс и мрънках на гаджето.
Установих че умората от работния ден много влошава ерекцията. Професора ми предписа да ям дини и пъпеши, ядки и дори 50 грама алкохол на ден за да успокоя нервите/главата от делничните проблеми.
Лично, първия път е най-силен, но и най-бърз, втория и третия път е по труден да поддържаш ерекция, а ако съм уморен, някой път и не успявам да поддържам за дълго. Сутрин се получава много добре, защото нямаш психична умора. Изобщо психичната умора е много голям враг, а алкохола не е панацея. Виаграта и производните й не са опция защото привикваш, второто хапче левитра(20мг) не ми подейства хич!
За финал ще оставя координати на професора и неговата медицинска сестра, която правеше нагревките:
Уролог: професор доктор Митко Цветков, 0888 317 993
Медицинска сестра: Марина Колева, 0885 033 040

Дано опита ми помогне и на други момчета с еректилни проблеми!

sim4o

Мнение от sim4o » 26 ное 2013 08:35

sim4o

Мнение от sim4o » 26 ное 2013 08:53

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”