ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Струва ли си да им се доверим?
- позволяват развитието на вредни бактерии
И от какво имат нужда бъдещите родилки?
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

БЪРЗА ЗАГУБА НА ЕРЕКЦИЯ

Модератори: админ, консултанти

Iskrenov1

Re: БЪРЗА ЗАГУБА НА ЕРЕКЦИЯ

Мнение от Iskrenov1 » 10 ное 2011 20:36

issey, всички сме били при няколко доктора, аз лично съм бил при 5 уролога, един андролог, един сексолог и един ендокринолог. Ефект - нулев! Просто или тия доктори толкова са доктори, или проблема е много труден за лечение. Така или иначе нито единия от тях не можа да ми каже къде е проблема, като повечето ми минаваха с абсурдното - "психически причини". В крайна сметка разбрах че определението "психически причини" използват когато не знаят какъв е проблема.
Дано този при който ти ще ходиш наистина да разбира за какво става въпрос, и много те моля ако се окаже че е компетентен да го споделиш с нас!
Иначе с билките, аз съм пробвал страшно много, като се почне от трибестан и камагра и се стигне до чайове от жен - шен, жълт кантарион, мащерка, мурсалски чай, които уж подпомагат либидото. Честно да си призная ефекта клони към нула, а по-силни от сорта на виагра и левитра не мисля да пробвам, защото ме е страх че окончателно ще ми унищожат и малкото останала ерекция

issey

Мнение от issey » 10 ное 2011 23:30

По принцип съм съгласен,че всички болести идват от главата.И както казваше един много умен мой познат,,Лошите мисли са лукс който не бива да си позволяваме" В интерес на истината аз отлагам това с доктора изчетох доста мнения и най-лошото е,4е никой не споделя,че се е подобрил.Единственото искам да отида на доктор за да ми напише какви изследвания са ми нужни и да си ги направя.Започвам да спортувам още по -активно,ще приемам повече храни които спомагат за възпроизвеждането на тестостерон,въпреки че доста се пазя от към храните да кажа здравословно се опитвам да се храня.При мен проблема дойде от едно парти на което взех ,,бонбонка-екстази,, бях с една мадама готов за секс и като го взех явно ми е дошло в повече пенисът ми направо го отсече,надявам се само да нямам увредени нервни окончания или нещо по сложно..Човек каквото сам си го направи друг не може за съжаление...

Jivkoto

Мнение от Jivkoto » 11 ное 2011 00:22

issey, нормално е да се получи такъв фал при употреба на екстази, и на мен ми се е случвало преди, но не съм се психясвал, ако при теб проблема е на психическа основа, можеш разбереш дали иде от там проблема, като вземеш една виагра и с горе вдигната глава да идеш при някоя мацка, ако нещата се получат отиди пак но без екстази като идеш с нагласата че ще я спукаш от секс без да се притесняваш, ако пак няма проблем значи проблема е бил на психическа основа!

Аз имам подобрение и то доста, и представа си нямате по колко доктори съм ходил и колко изследвания съм правил. При мен проблема беше простатит, за който пих доста антибиотици, а сега лекувам последствията! Но това което направих аз, като гледам вас нищо не сте направили от това! Само си чешете езиците, ходете и се изследвайте колкото се може по скоро пичове! Мисля че съм написал горе долу какво е дорбе да се изследва!

Iskrenov1, като гледам писаното от теб, те съветвам да направиш една спермограма и да пуснеш няколко хормона! А за това дето те питах "яркоста на оргазма" имах впредвид че силата на оргазма дали ти е намален, чувството при оргазъм, дали ти е толкова яко като свършваш, както преди?

issey

Мнение от issey » 11 ное 2011 19:04

Но аз така и иначе ще отида да уролог просто за да изчистя съмненията и да ми е чиста главата.Аз реша ли да правя секс нямам проблем става ми,останало ми е впечатление просто че след бонбонката сякаш пениса не е същия може и да си внушавам.даже съм питал мацето с което съм не ми е ли е мек и тя казва че не е ама дали не ме лъже::::::::))))))))).И все пак ще опитам с лекаря иначе нямам никакви течения болки по тестисите и парене при уриниране.Може би трябва да изчистя мислите си понеже дълго време не можех да срещна правилния човек ,,само парцали"аз не си падам много по секса за 1 вечер и сега като намерих човека засечкааааааа или си въобразявам.

Jivkoto

Мнение от Jivkoto » 12 ное 2011 02:42

issey, пич проблема ти е на психична основа, бегай от тук :lol: . Тук е само за хора със сериозни причини за ЕД! Радвай се че проблема ти идва от психиката, това е най лесното за преодоляване :)

Iskrenov1

Мнение от Iskrenov1 » 12 ное 2011 12:41

Живко, казваш че след лечението с антибиотици имаш подобрение, но все още имаш проблеми. Тогава в какво се изразява подобрението? Можеш ли да опишеш състоянието си преди да лекуваш инфекцията и след това?
Иначе за оргазма ми, изобщо не е същия като преди, има някакво удоволствие, ама въобще не е толкова мощно както беше някога. А още повече че в много от случаите ми се случва да свършвам "на полусъединител", и тогава удоволствието е още по-малко. Основния проблем който чувствам е тежест и безучвственост в главичката

Jivkoto

Мнение от Jivkoto » 12 ное 2011 15:29

След антибиотиците, тоест след като изчистих бактериите си има доста голямо подобрение, по лесно ми става и е по твърд, макар не както преди!

И при мен оргазма не е същият както преди.. :( Но очаквам тепърва да се възстановява!

Искренов, проблема ти ми се струва много сходен с моя! Значи не винаги когато има инфекция се наблюдава проблем с ерекцията и това е най вероятно заради инфекциозните причинители. Има бактерии или вируси, които имат афинитет(предпочитание) към нервните клетки, и когато инфекцията излезне от простатата, около нея е пълно с нерви отговарящи за еректилните способности, оргазми и т.н., когато тези нерви бъдат засегнати то е нормално да се получат дисфункции в сексуалните функции!

Също така при мен се наблюдава и малко по бързо свършване, незнам дали не е резултат от простатита щото и преди съм свършвал по бързо.. При теб как е положението с бързото свършване?

Искренов ако си от софия ще те ориентирам къде да се изследваш, и ти препоръчвам да не се бавиш, защото колкото повече се бавиш толкова повече вреди се нанасят!!

al_bandy

Мнение от al_bandy » 13 ное 2011 12:43

Iskrenov1, и аз забелязвам, че подобно на теб, смазката, която изтича от уретрата при мен като че ли е по-малко от преди, или се появява вече накрая, точно преди изпразването, а преди е съпътствала целия процес от началото на възбудата до празненето...Това е странно, определено, със сигурност помня, че когато нямах ЕД още в най-ранния стадий на възбудата имаше смазка. Иначе в случаите, когато ми е по-твърд, пък изтича обилно прозрачния секрет от уретрата някак отведнъж...Сега Живко ще каже, че е симптом на простатит, обаче никой лекар не е казал, колко е разграничителната граница между нормалното изтичане на тоя секрет и повишеното такова, което води на мисълта за инфекция, а и си е индивидуално, като при жената - един му изтича повече, друг по-малко. При простатита го дават рано сутрин да изтича такъв секрет, като се ходи до тоалетна, а при мен такова нещо няма.
Чувството при оргазъм също определено ми е нарушено, не е така дълбоко, няма го и разтърсващото удоволствие, обаче това не е симптом само на простатит, а и на проблем с нервната система. ПЕ аз никога не съм имал, дори напротив, понякога даже не ми идва да се изпразня или това е доста трудно, особено ако се опитам да повторя акта, което също го няма като симптом на простатит, от това, което съм прочел като ниформация.
И какъв съвет само му давате на момчето с екстазито - да пие виагра и така да разбере дали причината му е от психиката - това сигурно е някакъв виц. За психиката би разбрал, като прави секс без хапчета в отпусната и спокойна обстановка. По принцип виаграта не е за предпочитане за хора между 20 и 35 години, а и по принцип. Много е висока активната съставка - 50 мг или 100 мг, и това може да доведе до проблеми със сърцето и др. Ако ще пие, по-добре левитра или циалис - имат по-висока селективна способност и действат в по-малки дози. Сега, има една теория, че сексхаповете изчерпват т.нар. последни резерви на организма и после би могло да стане по-лошо, но тя не е доказана. Има хора, които пият с години и не споменават такова нещо. По-скоро трябва да се мисли за страничните последствия - сърце, бъбреци, дано няма увреждане при тях. Аз за себе си съм решил - в малки дози левитра, по-добре отколкото без никакъв секс - тогава психиката се скапва тотално и причините за проблема стават комплексни.

al_bandy

Мнение от al_bandy » 13 ное 2011 12:57

И наистина, ELANO, като автор на темата, пиши ни човече, как е положението при теб, откри ли някакъв лек или насока, по която да тръгнеш за проблема? Доста е притеснително това, че никой не пише за пълно излекуване или чувствително подобрение. Доста теми стоят отворени, авторите им са спрели да пишат, дали са намерили решение или просто свикват с проблема, или разчитат на сексхапове, не е ясно...Но при всички положения в тази ситуация, в която сме, и малко подобрение ще е от полза. Както виждате, да сме сексуални тигри и да се празним по 5-6 пъти един след друг не носи някаква особена привилегия сред жените, по-скоро само за егото ни. Това го казвам като върна лентата назад от личен опит. Смятам, че ако закрепим и подобрим положението да правим качествен секс с добра ерекция веднъж сутрин и веднъж вечер, да изпитваме удоволствие от него и партньорките ни също, е напълно достатъчно. Въпросът е да действаме бързо, щото времето минава, няма време напров...И след 40 години могат да се намесят и физически причини за проблема, естествен спад на либидото и възможностите, на хормоните...Повечето хора тук сме уморени от ходене по лекари и тъпчене на едно място. Аз лично за себе си отдавна съм в търсене на човек със свръхестествени способности, който да ми каже какво става в организма ми, и още повече как да го преодолея, щом лекарите не могат...Доверявам се на посоката за проблем с нервната система, защото я получих от две места и изглежда достоверна с оглед и другите ми симптоми. Нервната система обаче е необятна Вселена, откъде да почнеш и как да я лекуваш точно. Ако изпадне някакъв друг начин на диагностициране и лечение, извън традиционния и хомеопатията, не бих го отказал...

macavelli

Мнение от macavelli » 14 ное 2011 09:52

Здравейте, аз съм нов във форума, първото, което ще направя е да опиша как го закъсах в последните месеци... Месец март, по време на секс с приятелката, незнам причината каква е била, дали стрес или преумора или нещо друго, загубих ерекция по време на секс, която си възвърнах след 5 минути успокоения от нейна страна (досега не ми се беше случвало, един път възбудя ли се нямаше спирка, правил съм секс по час и половина). Следващия път направих мазало, губих ерекция няколко пъти и пак получавах, но общо взето до нормален полов акт не се стигна. Това така повлия на психиката ми (наистина не съм вярвал, че съм толкова слаб психически), че направо бях в шах, като сложим към това и стреса в работата и проблемите впоследствие с гаджето (разделихме се, не обаче секса беше причината) аз направо си превъртях... Почнах да се самообвинявам, че за нищо не ставам, че имам ЕД, че ще остана сам цял живот, че няма да имам семейство и т.н. Мислех само за това, докарах си някаква психоза смятам... Ако кажа, че бях ужасен би било меко казано... Стигна се дотам, че изобщо не можех да го вдигна, толкова зле психически бях, изпитвах по скоро страх и ужас при мисълта за секс или мастурбация. 3-4 месеца бях в това състояние, реших да отида на психолог и след 3-4 срещи аз бях друг човек, вече 2 месеца се чувствам страхотно, срещах се с две три момичета, но притеснението от секса си остава. Искам да подчертая, че сутрешна ерекция имам докато спя и то сериозна и продължителна, но да се събудя и да получа такава... не, много рядко. при мастурбация получавам хубава и здрава ерекция до 2-ата или третата минута (ако не свърша до тогава) ерекцията пада, като вследствие ми се е случвало пак да се възстанови напълно и пак да падне..., но това е голямо постижение, като се има предвид, че не можех да го вдигна даже от страх и ужас... За секс не мога да говоря, защото не съм стигнал до там, общо взето искам да срещна по свестно момиче, че ако е няква маймуна няма да е добре... Та питам се аз, какво се случи, как е възможно един човек да прави секс по час и половина и да се контролира толкова добре, че за това време да свърши точно веднъж и изведнъж след седмица или две той да прави мазало в леглото. Дали проблема ми е само психологически? Все пак съм само на 26 години, здраво и право момче съм... Писна ми обаче да обвинявам само психиката си за всичко и мисля да отида да си направя изследвания... Хора с проблем с ерекцията на моята възраст тук има ли? Все съм си мислел, че това е проблем ан мъжете над 50 години, а то какво стана...

macavelli

Мнение от macavelli » 14 ное 2011 12:20

Забравих да спомена, че през живота си никога не съм го правил без презерватив, така че варианта с инфекция може би отпада, освен ако има вариант да я хвана по друг начин... Все пак съм забелязал, че понякога ми се появяват някви бели нещица по главичката на члена , а си го мия редовно :) Имам и варицеле на левия тестис, но четох за него и никъде не пише, че уврежда ерекцията, а го имам от ученик, до сега не ми е създавало проблеми. Забелязал съм и, че като получа ерекция в повечето случаи тя си е както преди но след минутка две получавам нещо като оргазъм, само че лек, без обаче еякулация, след което ерекцията почва да спада... Преди такова нещо като че ли не ми се е случвало, или поне не съм обръщал внимание... Направо ми дойде като гръм от ясно небе тоя проблем, та аз до преди 6 месеца дори дърво пиян на шише твърд концентрат не съм имал проблем с ерекцията, дори съм стигал до там, да клатя по два часа без да мога да свърша в такова състояние, но ерекцията не е падала никога... Направо в момента самочувствието ми е на пух и прах, толкова съм разочарован, че не е истина...

julian_78

Мнение от julian_78 » 15 ное 2011 02:20

Ако си пил по шише твърд концентрат не се учудвай на здравословни проблеми. Алкохола скапва целия организъм. Но тук има по-вещи от мен по проблемите с ерекцията, те ще ти дадат съвети.

tanon

Мнение от tanon » 15 ное 2011 03:17

Пробвай да свършиш докато е в ерекция, независимо дали е на 1-2 минута, поне няколко акта с момичето да са така, за да се възстанови този рефлекс и после мисли да удължаваш периода до свършване. Ако дълго време правиш секс, наблюдението ми е че пенисът от време на време трябва да се свие, за да се обнови по-цялостно кръвта. Според мен не е толкова хубаво да се прави секс твърде продължително време. Ако се прави да има почивка до спадане и повторна ерекция. Алкохол, цигари, стрес - да се избягват разбира се.

macavelli

Мнение от macavelli » 15 ное 2011 08:53

Ами вече от 6 месеца съм спрял алкохола почти изцяло (не че преди съм се наливал чак пък яко, ама веднъж на две седмици си се тровех яко...), цигарите също... Промяна нулева за съжаление. Днес ще ходя да си направя изследвания, ще видим какво ще стане, но съм по склонен да вярвам, че при тези от нас под 30-35 години с такъв проблем причинителя не е физически, а по скоро психологически. Не може аз да държа ерекция час и половина и след седмица две вече да съм тотално зле и да не мога да го задържа повече от минута, просто не мога да го приема това. Вярно че и живота не ни е хич здравословен, то не е мръсен въздух, вредна храна, алкохол, цигари, гадни наркотици и т.н., ама все пак на тея години човек трябва да е в пика си... И ако се случи такава огромна промяна в представянето ти в секса за толкова кратко време, то или трябва да се е случил някакъв сериозен физически проблем я сърце, я нещо друго, или просто съм се шашнал и съм изпаднал в яка дупка. Лошото е че вече толкова месеци няма измъкване от там... Забелязах, че в следствие на всичко случило се до тук, вече не гледам на секса по тоя начин , по който гледах преди, просто я няма тая тръпка и желание, абе странно нещо е човешката психика и съм склонен да вярвам че тя е причината за много заболявания...

qwertykn

Мнение от qwertykn » 01 дек 2011 12:23

Здравейте момчета,
четох някоя мнения и аз имам доста бърза загуба и немога да получа пълна както си трябва да е.
Но съм забелязал ако съм употребил алкохол доста и като правя секс с приятелката ми ако стане секса е уникален, но си ми става както трябва и немога да разбера дали проблема идва от главата ми.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”