ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

БЪРЗА ЗАГУБА НА ЕРЕКЦИЯ

Модератори: админ, консултанти

ELANO

БЪРЗА ЗАГУБА НА ЕРЕКЦИЯ

Мнение от ELANO » 19 юли 2010 20:58

Здравейте, искам да попитам да следният проблем който ми се случва последните 3 месеца, и се надявам , някой да даде съвет.
От почти 3 месеца насам , имам много слаба ерекция или почти нямам, имал съм случаи когато я получа и много бързо ерекцията спада, или започвам да получавам ерекция и спира донякаде без да е достатъчно твърд за проникване. Имам приятелка и сесксуалните ни изпълнения са малко именно заради това, засега е до мен и ме подкрепя но това едва ли ще е вечно. Имах няколко случая докато правим секс и да започне да ми пада докато съм в нея. Сутришните ерекции също ги забравих, а ако евентуално получа някаква сутрешна ерекция , тя не е пълна.
Пробвах с левитра 10 м., тогава получих здрава ерекция(имах чуството че ще скъсам гащите) , но не беше много дълга , след около 30-тина минути взе че пак спадна. Ходих на уролог , и човека без да ми пусне някакви изледвания побърза да ми предпише циалис и едва ли не да му се махам от главта( идеше ми скандал да дигна, но се стърпях).
Та ко да правя , купих си Циалис 20м. сцепих едното хапче на 2 и преди секс изпих едното - и този пат се получи доста по хубава ерекция и по хубав секс , но по едно време пак ми спадна. Което вече ме издразни.
Забравих да напиша че последната седмица, сутринта започна някава ерекция , но пак беше много слаба, след като спадна веднага тръгна втора , но пак не беше кой знае колко твърда.Една вечер се събудих посред нощите надървен като кон , и тъкмо се бях зарадвал и зе пак да спада, и не мога да разбера защо се получава така.
Просто незнам какво да правя, щом и от тези хапове бързо си губя ерекцията

Принципно рядко пия алкохол( и още по рядко се напивам) , спрах цигарите , и не взимам никакви наркотици или лекарства ,не изпитвам притеснение от секса, още повече от приятелката ми, и отвреме на време спортувам, и се опитвам да не си набивам параноиии в главата , че със сигорност ще стане по зле.

Много моля някой да ми даде съвет, че зех да се сдухвам нещо.
Или ако има лекари тук , и те да дата някакъв съвет , ще съм много благодарен

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

pageranking

Re: БЪРЗА ЗАГУБА НА ЕРЕКЦИЯ

Мнение от pageranking » 19 юли 2010 21:16

иди да те види доктор. Андролог. Ако си от София - Кацаров или Бъчваров. Аз за тях знам, че са добри, но може да има и други. Аз имам подобен проблем но освен това имам някаква инфекция. Нека ти пуснат изследвания - еякулат за гадинки, Хормони. При мен се оказа че освен "някаквата инфекция" ми е висок естрадиол-а който бил контрата на тестостерона... така че, не отлагай...

ELANO

Мнение от ELANO » 19 юли 2010 21:52

Забравих да кажа че , рядко усещам лека болка под тестисите , и понякога леко парене при уриниране , но макар и рядкост, пак ме притесняват

Мерси че писа pageranking. Само че съм от Варна, а при теб проблема оправи ли се ? кое е по добре андрилог или уролог или няма значение ?

pageranking

Мнение от pageranking » 19 юли 2010 23:28

То е Уролог-андролог. Но не всеки уролог специализира андрология. При мен все още го има проблема. също понякога има лека болка в единия тестис. Боря се и аз със това. За Варна не мога да ти кажа, защото не съм се интересувал. Аз също не съм от София, но пътувам до там за консултации.. Знам - гадно е. Планираш отпуски насрочваш дата и час за консултация, но ... няма начин. Няма да се предаваме я...

pageranking

Мнение от pageranking » 19 юли 2010 23:45

Да добавя .... леката болка "под тестисите"... това е гадно ... болка или неприятно усещане в областта между тестисите и ануса , съпроводено с парене при уриниране говори за простатит ... т.е. това още повече тегли нещата към доктор ... спирай чети тука , ами бягай да те гледа някой... после пиши какво е станало. Успех и късмет.

good_for_nothing

Мнение от good_for_nothing » 20 юли 2010 01:46

ELANO, на твоя атрибут доколкото разбирам му липсва издръжливост. Стартира мигновенно, но бързо го напускат силите. И аз на времето като бягах на 100 метра тръгвах с рязък старт, но на 50-тия метър изплезвах езика поради липса на сили. Познато ми е преживяването ти, понеже на мен същото ми се случваше почти винаги. Сега вече не ми се случва понеже не водя сексуален живот. Аман от резили!
Забелязъл съм че такова спадане почти винаги се случва при вкарване на члена в широка вагина тип "попски ръкав". При вагина-тесняк по бързо би трябва да свършваш, но не и да ти спада като го вкараш. Обърнал ли си внимание какво е поведението на члена ти при широки и при тесни?
Дано да се оправиш възможно най-бързо!
Успех!

ELANO

Мнение от ELANO » 20 юли 2010 18:13

Еми ако ударя един циалис 20м. наведнъж ?
Да не би да ми дойде много силно и да ми стане нещо , незнам , някой пил ли е 20 м. хап на един път.
Предполагам че тогава ефекта би бил по силен.

al_bandy

Мнение от al_bandy » 21 юли 2010 19:06

Така...ELANO, проблемът ми е много сходен на твоя и продължава вече 6 месеца. Бърза загуба на ерекция и то точно преди празнене, когато трябва да е най-твърд, трудно надървяне и невъзможност повечето пъти както за сексуален контакт, така и за мастурбация. Болка също имам, но в основата на члена, където се свързва с тестисите плюс парене пир уриниране понякога. Сутрешна ерекция съм забравил какво е. Още по-гадното е, че съм ходил на няколко уролози, андролози, ендокринолози, сексолози, хормоните са ми в ред, бактерии в еякулат и урина нямам, всички викат здрав си, на психическа основа е...Билки, витамини, женшени съм пил, тц, нищо не помага :( Дори симпомите ми се засилват и са физически и се прибавят нови, затова не мисля, че проблемът ми е психически или само психически:( В началото усещах някакво удоволствие при празнене поне, сега нищо не чувствам и тогава, абсолютно безчувствен член...Циалис 20 мг съм пил и трябва да ти кажа, че не мога да се изпразня от него - поддържа някаква ерекция, клатене, клатене 30-40 минути, не усещам абсолютно нищо и ми пада понякога, без да мога да свърша...То си е написано, че тези инхибитори на фосфодиастеразата, както наричат виаграта и сродните й Циалис и Левитра, действат локално, а не на нервната система, поради което и не са ефективни при всички случаи. Специално Циалиса действа само "на долния етаж", изхвърля се с урината и е относително безвреден, но аз не чувствам нищо от него...Луди пари съм дал по доктори, никой нищо не казва, има ли лек за това и какъв е той, и поне да разбера в каква насока ми е проблемът - физически или психически, щото така си е стрелба в празно пространство да се пият лекарства и да не се знае откъде идва проблемът...

al_bandy

Мнение от al_bandy » 21 юли 2010 19:17

Така че, уролозите какво правят - ще изследват урина, еякулат, евентуално простатен и уретрален секрет и хормони...И ако всичко е наред при тези изследвания, какво правим нататък? Заключават здрави си и казват кураж, бодри мисли, пий виагра/циалис и ще се оправиш...Е да де, ама ако всичко е толкова просто...Аз лично мисля, че при мен е нарушен механизмът на ерекцията, щом нямам сутрешна такава...А причини за това нарушаване в организма- хиляди, само, че в компетентността на уролозите са една много малка част от тях, а едва ли и от другите лекари са изследвани всички видове причини и могат да ги лекуват...Всички лекари ми казват - до 1 месец си готов, да ама не - ходенето по мъките продължава. Аз лично не съм загубил надежда, не искам и не вярвам, че на 30 години ще приключа със секса, но виждам, че много хора от форума на тази възраст са се примирили, виждам, че вследствие на този проблем ми влияе на психиката и вече започвам без да искам да страня от жени, и виждам, че нашите лекари не изследват проблема в широките му аспекти, за съжаление, имат си формалните критерии и си карат по тях...Ако всичко ти е в нормата физически, ще те пратят на сексолог/психотерапевт и ще счетат, че с това ти е решен проблема, и така безкрайна въртележка в омагьосан и порочен кръг...

ELANO

Мнение от ELANO » 22 юли 2010 00:11

Незнам , al_bandy, и аз не се съм се отчаял още , но не искъм да казвам голяма дума, скоро пак ще ходя на уролог(между другото , ако някой знае добър уролог във Варна да сподели), и ще поискъм да се направи излседване на кръвта и някаква снимак на пениса или на целия таз (незнам как се нарича-не ги разбирам ) и да видим .
Между другото от две седмици , всеки ден почнах да се наливам със сокове от моркови, магданоз и целина , и незнам дали си внушавам или не , но сякаш има савсем леко увеличаване на еркецията , макар че пак трудно би влязъл.Може и да си внушавам незнам :) . Ама пробвам :)

diplodon

Мнение от diplodon » 22 юли 2010 12:09

ELANO, аз ходих на уролог за моя си проблем, за да изчистя всякакви съмнения че проблема ми е урологичен. Естествено и аз исках да отида при най-добрия и търсех такъв който е уролог-хирург, затова най-добрият и според отзивите в нета е доц. Хинев. Обадих му се, но заминаваше за чужбина, а освен това не приема по здравна каса, затова ме прехвърли на д-р Чанков в Терапията. Та предполагам че ме е насочил към най-добрия след него. Човека ме прегледа и на ехограф, каза че всичко ми е наред и не съм за него, невролозите да си свършат работата. Доволен съм от отношението му, но не мога да кажа нищо повече, това е с което мога да помогна.

ELANO

Мнение от ELANO » 22 юли 2010 23:14

Да, мерси, за подкрепата момчета. Дано се оправим. diplodon ако проблема на повечето от нас не е урологичен , значи е психически , и как аджаба да си настроим съзнанието че нищо ни няма?

diplodon

Мнение от diplodon » 23 юли 2010 12:48

Аз вече не знам къв ми е проблема, даже съм се и отказал вече да го мисля какъв е. Уморих се просто да се боря с нещо което не знам какво е и как да му противодействам и съм се оставил на течението. Мен проблема ми не е с ерекцията, ама все тая. То като я имам че голям кяр.

bruce

Мнение от bruce » 24 юли 2010 22:26

Привет на всички! Досега не съм ползвал никакви стимуланти за поддържане на ерекцията и всички варианти са само имена за мен. Бих искал да пробвам с оглед подобряване на секса с постоянната ми партньорка...Бихте ли ме посъветвали с кое да пробвам като за начало? Имам ерекция и сутрешна и всякаква, но искам да удължа процеса...не с дни, а просто в рамките на нормалното! А ако има и инфо и кое колко струва ще съм много задължен, или поне линк... Благодаря предварително!

ELANO

Мнение от ELANO » 03 авг 2010 23:25

Здрасти хора, неска ходих на друг уролог, който се държеше доста по добре, гледаме на ехограф , каза че простата и другите ми там неща са наред.
Но ми предписа Ezerex ( некви прахчета , които да пия месец) от които съм щял да се оправя
Някой чувал ли Ezerex че в нета нещо не мога да намеря много информация
и дали някой го е ползвал ?

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”