ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

ПРОСТАТИТ - ПОМОГНЕТЕ!!!

Модератори: админ, консултанти

joroBoro

Re: ПРОСТАТИТ - ПОМОГНЕТЕ!!!

Мнение от joroBoro » 16 юни 2017 23:52

Здравейте момчета, някой правил ли е ЯМР на малък таз за да се види какво е положението на простата и ако да има ли съществен резултат от подобен тип диагностика и втори въпрос: някой пробвал ли е този метод на лечени http://www.tokudabolnica.bg/bg/urology/ ... ve-therapy ,
аз като цяло съм скептичен към уролозите на токуда, но звучи интересно

joroBoro

Мнение от joroBoro » 19 юни 2017 21:06

salex написа:
11 май 2017 09:07
Здравейте!В момента се лекувам от бактериален простатит!Пия антибиотици и други неща от народната медицина.Мъката е голяма!Но нещата са описани от колегите във форума подробно,така,че няма да се спирам на тях.Имам допълнителен проблем,който искам да споделя и да разбера дали и други са го имали по време на боледуването, и как са се отървали от него.Почти от началото на лечението имам едно непрекъснато парене,дърпане,дискомфорт около ануса и едно непрекъснато дърпане,парене,напрежение /абе направо леки болки/ в пениса./Чувствам се сякаш пениса ми е "счупен"/.Нощем не мога да спя настрани,защото дискомфорта в пениса става ужасен.Спя само по гръб и то на пресекулки,защото не съм свикнал!Неприятно ми е да се движа и да карам кола,защото в пениса и около ануса все нещо ме дърпа.За секс дори и не мога да си помисля.Непрекъснато обяснявам тези проблеми на лекуващия лекар но той ми развива теорията,че това е от неизлекуваната простата /в момента пия поредната доза антибиотици/ и тези неща постепенно ще си отшумят.Да, ама не.Помогнете........Приемам всякакво мнение от вашия опит с ТОВА ОТВРАТИТЕЛНО ЗАБОЛЯВАНЕ!Благодаря предварително......
Малко късно пиша по твоето мнение, но сега се зачетох. Аз съм правил изследване на нивата не тестостерон, преди години, когато Давидов от Токуда ме завъртя на въртелешката и нивата ми бяха нормални, също и на пролактина, но проблема с простатита си стоеше. Така че при мен нямаше връзка между едното и другото. До колкото знам тестостерона се произвежда от тестисите и ако те са ок, няма защо простатата да им влияе, но не съм на 100% сгируне в това.

joroBoro

Мнение от joroBoro » 03 юли 2017 19:53

Здравейте момчета! Преди месец го закъсах с кръста и тръгнах на физеотерапия за него - масажи, магнити, лазери и дрън дрън и забелязах, че симптомите на простатита ми се поуспокоиха. Пробвал ли е някой с такъв вит процедури насочени изцяло към лечение на простатит? Питах при тези дето ходя и те ми казаха, че давало добри резултати, даже сега ми правят и по две светвания отпред в областта на слабините та уж да доситгне лъчението до простатата, та да видим.
Същевременно се разрових в интернет и видях и намерих някакъв доктор, който също прави процедури на някакъв си магнитен стол и лазер. https://www.urology.bg/impulsno-laserna ... t-erekciq/ това е сайта, ама много ми напомня на оня дето бодеше антибиотици в простатата.
А и сестрата където прави процедурите ми каза да си правя отвара от кора на леска, та сега за първи път от както се боря с това чудо и отвари бъркам :)

1337day

Мнение от 1337day » 03 юли 2017 21:22

joroBoro написа:
03 юли 2017 19:53
Здравейте момчета! Преди месец го закъсах с кръста и тръгнах на физеотерапия за него - масажи, магнити, лазери и дрън дрън и забелязах, че симптомите на простатита ми се поуспокоиха. Пробвал ли е някой с такъв вит процедури насочени изцяло към лечение на простатит? Питах при тези дето ходя и те ми казаха, че давало добри резултати, даже сега ми правят и по две светвания отпред в областта на слабините та уж да доситгне лъчението до простатата, та да видим.
Същевременно се разрових в интернет и видях и намерих някакъв доктор, който също прави процедури на някакъв си магнитен стол и лазер. https://www.urology.bg/impulsno-laserna ... t-erekciq/ това е сайта, ама много ми напомня на оня дето бодеше антибиотици в простатата.
А и сестрата където прави процедурите ми каза да си правя отвара от кора на леска, та сега за първи път от както се боря с това чудо и отвари бъркам :)
Изпробвано от мен,без особен ефект :) Съвсем за малко облекчаване на симптомите,дори не знам защо са тия лазери,след като само потискат временно болката,тъй като причинителя си стой.

Vansan

Мнение от Vansan » 14 юли 2017 10:42

Здравейте.На годишните профилактични прегледи от работата излезе кръв в урината,а от около 3 седмици имах лека болка в тестисите и в корема ниско в ляво и дясно,понякога и към бедрата я усещах болката.Направиха ми ехография и се оказа,че ми е уголемена простата.Пуснах еякулат за полови предавани болести,днес ми правиха ПСА,назначен ми е и изследване БУМ.Какво още е добре да направя,като изследване,в момента пия Урокомфорт по препоръка на лекаря,аз проблеми с уринирането нямам,пия по около 2.5 литра вода на ден и всичко е нормално.Питането ми е дали е вече хронично при мен,виждам,че тук доста хора са изписали много и проблема си е сериозен и ако не е хронично какво е адекватното лечение?

1337day

Мнение от 1337day » 14 юли 2017 21:11

Vansan написа:
14 юли 2017 10:42
Здравейте.На годишните профилактични прегледи от работата излезе кръв в урината,а от около 3 седмици имах лека болка в тестисите и в корема ниско в ляво и дясно,понякога и към бедрата я усещах болката.Направиха ми ехография и се оказа,че ми е уголемена простата.Пуснах еякулат за полови предавани болести,днес ми правиха ПСА,назначен ми е и изследване БУМ.Какво още е добре да направя,като изследване,в момента пия Урокомфорт по препоръка на лекаря,аз проблеми с уринирането нямам,пия по около 2.5 литра вода на ден и всичко е нормално.Питането ми е дали е вече хронично при мен,виждам,че тук доста хора са изписали много и проблема си е сериозен и ако не е хронично какво е адекватното лечение?
Ако не ти открият нищо в еякулата,може да погледнеш назад в темата,или в другата тема,за лабораториите,които са читави.

Vansan

Мнение от Vansan » 15 юли 2017 09:29

Добре,а трихомони например не ги откриват в еякулата,знам че на място но при кой точно специалист става не знам,слага се в нещо и се оцветяват ако ги има.А трихомоните май са най честата причина за простатит и трудно се откриват?

1337day

Мнение от 1337day » 15 юли 2017 20:54

Vansan написа:
15 юли 2017 09:29
Добре,а трихомони например не ги откриват в еякулата,знам че на място но при кой точно специалист става не знам,слага се в нещо и се оцветяват ако ги има.А трихомоните май са най честата причина за простатит и трудно се откриват?
Аз ходя при чалашканов,да една от най-честите причини за простатита са .Но не само те са трудно лечими,бактериите и те са много трудни за лекуване .

Vansan

Мнение от Vansan » 16 юли 2017 15:56

Чакам резултатите.А тези от ПСА са 4 при референтни стойности до 4.За трихомоните понеже съм пускал миналата година еякулат и беше отрицателно за това питам.Гледам максимално бързо да видя какво е,защото после става....

Vansan

Мнение от Vansan » 16 юли 2017 16:01

Изобщо има ли някой излекувал се от простатит,или от хроничен,нека сподели и при кой е ходил?

1337day

Мнение от 1337day » 18 юли 2017 18:01

Vansan написа:
16 юли 2017 16:01
Изобщо има ли някой излекувал се от простатит,или от хроничен,нека сподели и при кой е ходил?
Има излекувани да,малко но има .

m_todorov

Мнение от m_todorov » 25 юли 2017 21:29

joroBoro написа:
Не знам за отварите и физиотерапиите, които ти правят, но Василев е един от най-свестните уролози и няма нищо общо с "оня дето бодеше антибиотици в простатата"! И ти го казвам не за друго а защото съм бил и при двамата. И разликата е че Карачоров от първия преглед ме подпука с изследвания за 200 лв, прогнози че ще се мре и "оферти" за инжекции в простатата за 3500 лв, а Василев ме ИЗЛЕКУВА за 60 пари и ми направи лазер и стол - БЕЗПЛАТНО.

bogi88

Мнение от bogi88 » 26 юли 2017 22:58

Здравейте момчета
От 2-3 седмици и аз имам проблеми. Откриха ми едни трихомони от УРЕТРАЛЕН СЕКРЕТ бръкна с един тампон вътре в канала преди месец и нещо. Лекуваха ме с ципринол 10 дни.След това ми направиха тест и нямаше нищо, освен малко остатъчни (според доктора мъртви) трихомони. И преди 1-2 седмицци оплакванията ми се повторих и ми откриха отново някакви остатъчни трихомони и доста е.Соlli, този път в спермата. Докторът който не е уролог, а дерматолог.На 26 години съм и ми се иска да ги уморя докато са в началото. Затова препоръчайте някой уролог, където мога да отида.

1337day

Мнение от 1337day » 27 юли 2017 14:58

m_todorov написа:
25 юли 2017 21:29
joroBoro написа:
Не знам за отварите и физиотерапиите, които ти правят, но Василев е един от най-свестните уролози и няма нищо общо с "оня дето бодеше антибиотици в простатата"! И ти го казвам не за друго а защото съм бил и при двамата. И разликата е че Карачоров от първия преглед ме подпука с изследвания за 200 лв, прогнози че ще се мре и "оферти" за инжекции в простатата за 3500 лв, а Василев ме ИЗЛЕКУВА за 60 пари и ми направи лазер и стол - БЕЗПЛАТНО.
Всичко е до късмет,на мен не успя да ми помогне

bluntt

Мнение от bluntt » 27 юли 2017 16:58

bogi88 написа:
26 юли 2017 22:58
Здравейте момчета
От 2-3 седмици и аз имам проблеми. Откриха ми едни трихомони от УРЕТРАЛЕН СЕКРЕТ бръкна с един тампон вътре в канала преди месец и нещо. Лекуваха ме с ципринол 10 дни.След това ми направиха тест и нямаше нищо, освен малко остатъчни (според доктора мъртви) трихомони. И преди 1-2 седмицци оплакванията ми се повторих и ми откриха отново някакви остатъчни трихомони и доста е.Соlli, този път в спермата. Докторът който не е уролог, а дерматолог.На 26 години съм и ми се иска да ги уморя докато са в началото. Затова препоръчайте някой уролог, където мога да отида.
Приятел, ти до сега трихомоните не си ги лекувал - ципринола(ципрофлоксацин) няма активност срещу тях, за това приеми че си ги имаш заедно с бактериите. Аз още се боря за това не мога да препоръчвам лекари, но те съветвам да подходиш сериозно към проблема.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”