ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

ПРОСТАТИТ - ПОМОГНЕТЕ!!!

Модератори: админ, консултанти

kaffar

Re: ПРОСТАТИТ - ПОМОГНЕТЕ!!!

Мнение от kaffar » 13 фев 2017 10:49

Изследванията за трихимони, микоплазма уреаплазма, бактерии са чисти отново :(
Интересното че като се напия здравата :lol: След това 2-3 дена симптомите значително намаляват, кото е противопоказно на това което знам. Не пиех от много време но реших да пробвам и това е резултата. Не мога да си го обясня

samysvala

Мнение от samysvala » 26 фев 2017 18:26

Кажете ми добро ли е урибаланс на допелхерц или да си взема уринал акут ?

dian70bul16

Мнение от dian70bul16 » 20 мар 2017 14:14

Алкохола е клетъчна отрова,подтиска бактериите и микроорганузмуте,използват го за дезинфекция нали знаеш

kaffar

Мнение от kaffar » 25 мар 2017 16:28

В международния форум за простатит прочетох, че има излекува ли се след 7-10 години.
Разправят за някакви китайски илачи. Цената е много висока: http://www.diureticspill.com/Product/
но ако наистина има ефект си заслужава. Ако някой среще повече информация дали не е някаква лъжа нека сподели.

togo

Мнение от togo » 31 мар 2017 19:13

Имам кратък въпрос-след едногодишно ходене по лаборатории за изследване на проблеми с простатата и почти никакъв резултат след направена спермограма се оказа че имам левкоцити , еритрицити(кръв),която се появи отскоро и доктор Старев реши да ми изпише на сляпо(понеже все не може да се изолира нещо)Дурацеф.Та въпроса е това дали е подходящия антибиотик'' за проба'',защото според мен не е най-ефикасен за лечение на простата!

togo

Мнение от togo » 01 апр 2017 13:21

След разговор с доктора решихме да го сменим с Таваник.

togo

Мнение от togo » 02 апр 2017 14:34

Не знам какво става, от форума ли е или от моя комп. ,но не си виждам публикуваните мнения?

ludiqmax2020

възобновяване на уретрит 2

Мнение от ludiqmax2020 » 05 апр 2017 13:10

Здравейте!Опитах промивка с лайка ,както ми препоръчахте ,но отново ми се възпалява ,аз съм с
простатит с отшумяли симптоми.Но един ден взех противовъзпалителни ,които ме възпалиха и след това реших да си нагрея главичката със сешоар .При мастурбиране след това усетих болка в уретрата и силно парене.След антибиотици всчко отшумява ,но при измиване на главичката пак се възпалява простатит.Ходих на уролог rи той ме прати на изследване на еякулант.Вие какво ще ми препоръчате ,възможно ли е да някакво разскъсване в уретрата и там да се възпалява винаги от водата?

togo

Мнение от togo » 05 апр 2017 21:16

Ако се миеш винаги със сапун , и се престараваш в миенето, от това пари уретрата често,особено ако пикаеш веднага след миенето .

nomen_nominandum@abv.bg

Мнение от nomen_nominandum@abv.bg » 10 апр 2017 15:57

Здравейте!
Бих искал да се обърна специално към съфорумците, които страдат от синдром на хронична тазова болка (простатодиния). Имате ли добри впечатления от лекари, които конкретно към това състояние са ви приложили ефективна терапия?
Поздрави!

Deyan Petkov

Мнение от Deyan Petkov » 19 апр 2017 18:58

Хора.. Направо изпадам в черна дупка.. :lol: Правил съм 4 микробиологии и всички са отрицателни. И няма как да е друго яче, защото с жената съм 6та година. Всичко започна след шибана операция от херния (преди 1 година и 4 месеца). Много се залежах и много секс и мастурбация доведоха до надут епидидим ( или варикозна вена) не съм се гледал на доплер, а за епидидима казват, че бил малко отекъл. Въпроса ми е следния. Въъзможно ли е тези боцкания в корема под пъпа да са от нерви може би? :roll: Както си стоя примерно изправен и направя рязък завой от изведннъж понякога ( много рядко) се появява едно боцкане в главичката на пениса. Болки по време на пикаене имах съм имал 3-4 пъти , но тогава ме боляха и бъбреците и го свързвам с песъчинки може би?! ( Баща ми и брат ми са вадели по 2 пъти камъни, за това на там се ориентирам). Та не знам какво да правя. Имам си тези схващания в ставите от страни члена. И не знам физиотерапия дали би ми помогнала. Изпил съм тонове сау палмето и коприва и чайове и боровинки.. Нищо. Съвети ?! :twisted: Ирисова диагностика дали би казала къде е проблема?! :mrgreen: Наздраве! Ако ходя пак на лекар мисля направо при хирург да ходя и да му кажа " ОПРАВЯЙ МЕ, ЧЕ НЕ СЕ ИЗДЪРЖА" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sss86

Мнение от sss86 » 02 май 2017 14:21

Deyan Petkov написа:
13 яну 2017 13:44
Добър ден на всички! Съчувствам на всички, че трябва да минаваме през това нещо наречено простатит.
Здрасти. Да при положение че не си имал инфекция е много неприятно да преминаваш през това тъй като нямаш причина да виниш себе си. Освен ако това не е било подтикнато от неправилното мастурбиране.
Аз обаче искам да те питам друго. Какви са начините за изследвания в БГ. Тоест в различни случаи са ми взимали различни изследвания и аз като дете гледах и не разбирах кое за какво е.
Да кажем че има два вида едното е за инфекции а другото за бактерии. Материала е три вида. Простатен секрет, уретрален, и еякулат. С еякулата ясно, става за всичко и за инфекции и за бактерии. Но другите два са ми много неясни. Тоест кога, защо и как се правят. За уретралния се бърка с клечка с тампон в уретрата, обаче ако преди това си уринирал дали ще е точно изследването ? За простатния пак по същия начин но преди това се натиска и простатата отзад за да отдели секрет през уретрата. Та при посещение при уролог аз попитах, защо ме праща само на еякулат. А той ми каза че няма смисъл от секрета от простатата тъй като тя присъства в еякулата "изследването беше само за бактерии, странно". Но все пак ако нямаше смисъл нямаше и да има такъв вид изследване, не е ли така ? Между другото като давах в една частна лаб, хем с клечка ми бъркаха в уретрата и после хем на едно малко стъкло тръкнаха с върха на главичката остатъка от секрета. всичко тогава беше чисто. Никой до тогава не ми беше поставял подобна диагноза простатит. Докторите казваха чукай и не се бой. Кога ми казава че имам простатит биь написал в мой отъделен пост, но тъй като съм нов на форума малко не ми е ясно от къде се пише. някой на ЛС ако може да ми каже. благодаря.

Deyan Petkov

Мнение от Deyan Petkov » 03 май 2017 11:34

Здрасти! Бактериите причиняват инфекции :) Уретрален секрет е за хламидии. Те не се намират по еякулата. И на мен ми търсиха и няма нищо.. Хората казват, че еякулат и простатен секрет е едно и също ама аз си мисля, че простатния секрет е по-точен.. не знам. Каза, че от малък си пускал изследвания. Колко години го имаш тоя простатит?! :shock: :shock: Имам и един въпрос към другите - Някой изследвал ли е нивата на тестостерона си и имат ли те отношение към здравето на простатата ? :) Мерси .

salex

Мнение от salex » 11 май 2017 09:07

Здравейте!В момента се лекувам от бактериален простатит!Пия антибиотици и други неща от народната медицина.Мъката е голяма!Но нещата са описани от колегите във форума подробно,така,че няма да се спирам на тях.Имам допълнителен проблем,който искам да споделя и да разбера дали и други са го имали по време на боледуването, и как са се отървали от него.Почти от началото на лечението имам едно непрекъснато парене,дърпане,дискомфорт около ануса и едно непрекъснато дърпане,парене,напрежение /абе направо леки болки/ в пениса./Чувствам се сякаш пениса ми е "счупен"/.Нощем не мога да спя настрани,защото дискомфорта в пениса става ужасен.Спя само по гръб и то на пресекулки,защото не съм свикнал!Неприятно ми е да се движа и да карам кола,защото в пениса и около ануса все нещо ме дърпа.За секс дори и не мога да си помисля.Непрекъснато обяснявам тези проблеми на лекуващия лекар но той ми развива теорията,че това е от неизлекуваната простата /в момента пия поредната доза антибиотици/ и тези неща постепенно ще си отшумят.Да, ама не.Помогнете........Приемам всякакво мнение от вашия опит с ТОВА ОТВРАТИТЕЛНО ЗАБОЛЯВАНЕ!Благодаря предварително......

ludiqmax2020

Мнение от ludiqmax2020 » 13 май 2017 17:11

salex написа:
11 май 2017 09:07
Здравейте!В момента се лекувам от бактериален простатит!Пия антибиотици и други неща от народната медицина.Мъката е голяма!Но нещата са описани от колегите във форума подробно,така,че няма да се спирам на тях.Имам допълнителен проблем,който искам да споделя и да разбера дали и други са го имали по време на боледуването, и как са се отървали от него.Почти от началото на лечението имам едно непрекъснато парене,дърпане,дискомфорт около ануса и едно непрекъснато дърпане,парене,напрежение /абе направо леки болки/ в пениса./Чувствам се сякаш пениса ми е "счупен"/.Нощем не мога да спя настрани,защото дискомфорта в пениса става ужасен.Спя само по гръб и то на пресекулки,защото не съм свикнал!Неприятно ми е да се движа и да карам кола,защото в пениса и около ануса все нещо ме дърпа.За секс дори и не мога да си помисля.Непрекъснато обяснявам тези проблеми на лекуващия лекар но той ми развива теорията,че това е от неизлекуваната простата /в момента пия поредната доза антибиотици/ и тези неща постепенно ще си отшумят.Да, ама не.Помогнете........Приемам всякакво мнение от вашия опит с ТОВА ОТВРАТИТЕЛНО ЗАБОЛЯВАНЕ!Благодаря предварително......
Опитай с броколи преди и по време на приема на антибиотик по антибиограма + червена боровинка при мен помогна :)

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”