ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

За най-популярните секс хапчета

Модератори: админ, консултанти

antonii
Контакти:

Re: За най-популярните секс хапчета

Мнение от antonii » 13 авг 2013 13:03

Какво мислите за тия хапчета - http://cento.bg/Hapcheta-za-erektsiya-V ... utiya.html . Четох, четох и навсякъде пише различни неща, но като цяло се колебая дали да не го пробвам. Не че имам проблем толкова, но ми се иска да бъда по издръжлив. Ако някой е ползвал да каже тук ще се радвам да чуя още мнения за тоя vigour 300

incapable

Мнение от incapable » 13 авг 2013 13:38

Поредното менте. Ако искаш хапчета на билкова основа да ти помогнат /ако ти помогнат/, трябва да ги пиеш минимум няколко месеца. Аз съм привърженик на синтетичните медикаменти. Пиеш и след 30 минути започваш да работиш.

antonii
Контакти:

Мнение от antonii » 14 авг 2013 15:03

Със сигурност синтетиката ще работи по-добре, но .. на теория може би... аз лично не съм пробвал хапчета от аптеката, все си мисля, че са по-вредни. Ама пък тия другите малко са съмнителни, но има хора, които казват че работят. Докато не опита човек не може да знае, защото май на всеки организъм действа всяко нещо различно.

incapable

Мнение от incapable » 14 авг 2013 15:52

Драги antonii, хапчетата за които говориш наистина помагат, но не на всеки един, а на човек който може, а си е внушил, че не може. Отвори този линк и ще разбереш за какво става дума: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0% ... 0%BA%D1%82

antonii
Контакти:

Мнение от antonii » 21 авг 2013 21:08

Бе той този ефект, дай боже всекиму да действа :) Иначе съм запознат с действието му. Четох, че тия хапчета vigour съдържали главната съставка на виаграта и заради това действали, някакви тука разправят едни чудеса. Ще видим тая работа. Поръчал съм и ще ги тествам. После мисля да пробвам такива и от аптеката, то пък там има..колкото си искаш, препоръка за някое ?

antonii
Контакти:

Мнение от antonii » 02 окт 2013 16:15

И както обещах да споделя, мина доста време, но скоро разглеждах пак тези теми от форума и.. Та след като получих хапчетата реших да ги пробвам няколко дни след това, като прочетох указанията за пиене за да не сбъркам нещо аз..Чета листовката..на гладен стомах действали по-добре, да не се прекалява с алкохол, дрън, дрън пийнахме едно, две с моята жена и за мое учудване наистина имаше ефект, е в началото не беше толкова колкото ми се искаше, но задоволително според мен. Почувствах се по-жизнен и доста по-над**вен. Жената също е щастлива :D Другото е все тая. Това мога да споделя, според мен хапчетата стават, нямаше странични ефекти от вигор 300 при мен, така, че смело тествайте, ако не подейства, здраве да е, ще се намери друг вариант. Аз ще пробвам и други ако намеря.

Поздрави,
Антоний

Simona Staneva

Мнение от Simona Staneva » 21 авг 2017 20:18

Аз си вземам често такива мъжки сексуални добавки от тоя сайт: mnogosex.com
пълно е със секс хапчета и са в 90% от случайте натурални - демек билкови.
Нямат страничните ефекти на тия дето изреди ти в първия пост...

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”