Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кожата е по-чувствителна и податлива към инфекции
Собствениците на заведения масово фалирали
Препоръчва се обновяване на информацията за тях
То ще трябва да се инжектира четири пъти годишно
реклама

Червени петна по кожата на пениса

Модератори: админ, консултанти

Червени петна по кожата на пениса

Мнениеот kimi » 07 Май 2009 23:33

От около 30дни забелязвам тези зачервявания по кожичката на главичката:
P1060175.JPG

P1060173.JPG

P1060172asd.jpg

Редовно правя секс с презерветив(всеки ден), тези зачервявание съвпадат точно с ръбчето на главичката , там кадето триенето е най голямо. Тези Червените петна не ми създават дискомфорт, не отделят никакъв секрет ! Нямам парене и сърбежи. Какво е това и с какво да ги мажа ?
kimi

Re: Червени петна по кожата на пениса

Мнениеот julian_78 » 08 Май 2009 02:00

на мен ми прилича на гъбична или бактериална инфекция. защо не отидеш на кожен лекар?
julian_78

Мнениеот boy12 » 08 Май 2009 11:21

Здравей, имах същия проблем от септември миналата година. Първо се появиха петната по кожата на браздата, след това покриха цялата главичка с пъпчици. Влязох в кожна клиника - десетки изследвания, почти никакви обяснения. Срив на имунната система или стрес е провокирало заболяването, а не съм в стрес. Както и да е, с ципрофлоксин, промивки с калиев прерманганат, дермацин ме закрепиха. След това, вкъщи мазане с дактакорт. Мисля, че последния свърши работа - за няколко седмици всичко се изчисти. Схемата на използване е две седмици мазане 2 пъти, две седмици по веднъж, две през ден, две през два дни - постепенно разреждане за да си поеме функцията организма. Кожата на главичката остана с едни кафяви петна, но и те вече се изчистиха - розова е както преди. Мисля, че можеш да пробваш с дактакорт, макар да не е препоръчително самолечението. Моят проблем сега продължава с червен плосък лишей, който се появи, след като се оправи пениса. Имам чуството, че са свързани. Сега лекувам него. Следи се за петна по краката, ръцете и устната кухина. Аз в устата нямам. Приемам преднизолон - опасно лекарство. Иначе в нета за тези заболявания пише, че отшумяват и сами за 12 - 18 месеца, но понякога рецидивират. Ще се радвам, ако съм бил полезен!
boy12

Мнениеот kimi » 08 Май 2009 13:39

Днес ходих на дерматолог каза ми че няма нищо страшно. Предписа ми Triderm crem да се мажа с него два пъти на ден в продължение на една седмица и след това да разреда намзаванията . Също така ми предписа и да се мажа с бадемово масло и да използвам само интимни гелове.Според докторката става на въпрос за протрито и последвало възпаление на кожичката.След като преключа с лечението ще пиша за резултатите.
kimi

Мнениеот Stoicho_ » 15 Дек 2011 02:04

да питам имам нещо подобно само че е като ечемик но е малко почервеняло и се намира под главичката на 19 съм и се притеснявам ако можете да ми кажете нещо повече пишете на aloka_@abv.bg
Stoicho_

Мнениеот julian_78 » 16 Дек 2011 03:28

качи снимка.
julian_78

Назад към Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ