Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Лошата зъбна хигиена пропуска 700 вида бактерии в кръвния поток
Лекарствата като виагра не са предназначени за здрави хора
Украсете дръвчето възможно най-късно
реклама

Кръв в спермата...

Модератори: админ, консултанти

Кръв в спермата...

Мнениеот balbo » 23 Фев 2009 01:18

Здравейте,
няма да крия, че се регистрирах в форума специално да задам въпроса си към специалисти преди да отида тези дни на уролог. Преди около седмица ми се случи нещо много странно което ме поизплаши малко. За около 1-2 дена в спермата ми имаше кръв. Понеже не обичам да ходя по доктори реших да проверя какво има из интернет по темата, хем да се подготвя психически какво да очаквам, естествено само стряскащи неща. Нищо конкретно и уклончиви отговори, затова и реших да се обърна към вас. Днес по-рано отново се случи същото, но този път понякога когато уринирам тече кръв. Какво всъщност ми става!? Тези дни смятам да ходя на уролог, но все пак бих желал да чуя вие какво ще кажете по въпроса ;(
balbo

Re: Кръв в спермата...

Мнениеот julian_78 » 23 Фев 2009 01:22

Аз не съм лекар и не мога да кажа какво точно ти има, но определено наличие на кръв в спермата и още повече кръв при уриниране са симптоми на сериозно заболяване. Няма защо да отлагаш посещението при лекаря. Ще трябва да ти направят изследвания за да разберат какво точно ти има. Ние тук през интернет няма как да ти направим изследвания, а без тях не може да се каже точно какво е. Така, че бягай при чичо доктор и кажи после какво е станало. Успех!
julian_78

Мнениеот pepito35 » 04 Апр 2009 18:11

zdravei,imam su6tia problem-kruv v spermata.Bi li mi kazal kakva moje da e diagnozata ?
pepito35

Мнениеот julian_78 » 05 Апр 2009 05:27

Отговорил съм ти в другата тема.
julian_78

Мнениеот pulsar » 31 Май 2009 07:42

Здравейте, имам едно питане- възможно ли е да имам кръв в спермата в следствие на травма( удар по тестисите)до преди това всичко си беше нормално съжалявам , но не намерих нищо по въпроса. Благодаря за съдействието предварително!
pulsar

Мнениеот pulsar » 31 Май 2009 07:51

Забравих да кажа, че от тогава имам лека болка в единия тестис. Извинявам се за спаменето!
pulsar

Мнениеот julian_78 » 31 Май 2009 18:38

да, възможно е. най-добре отиди на лекар.
julian_78

Мнениеот take it easy » 08 Май 2011 05:56

Привет на всички. На 32 години съм. Искам да споделя с Вас, че при мен се появи същия проблем - кръв в спермата, който го забелязах днес. Кръвта беше много гъста и тъмно червена. Ще отида на уролог незабавно. Моля, който познава наистина добри уролози, да ми препоръча такива. Изключително притеснен съм от този проблем.

Желая да Ви питам и следното: в друга тема забелязах да се изтъква факта, че при опит за забавяне на еякулацията, е възмовно да се нанесе травма на простатата и дори да се стигне до спукване на капиляр. Последните години, съм възпирал еякулация по 4-5 пъти по време на секслуален акт. Очевидно съм допускал ОГРОМНА грешка поради незнание. Бихте ли споделили с мен, дали е възможно кървенето да е вседствие на именно такъв проблем с простата и в случай че наистина съм спукал капиляр на простата, какво следва? Лесно ли не да се установи спукване на капиляр (или друга травма) на простатата? Ще споделя за резултатите от изследването, когато са готови, разбира се, но ми е необходимо Вашето мнение също така.

Много съм притеснен, помагайте, моля ви.
take it easy

Мнениеот BBelchev » 08 Май 2011 07:02

take it easy, предполагам изпробваш метода на batkata, хи, хи. Интересно само аз ли се интересувам от страничните ефекти? Писал съм за тях в темата за бързата еякулация.
BBelchev написа:Друг често нежелан ефект от нестероидните противовъзпалителни средства е възпрепятстването на кръвосъсирването. При прилагането на тези средства, особено при по-бурен секс, може да има следи от кръв в еякулата.

Ако те интересува наистина добър уролог, питай Мери или прегледай мненията ѝ да видиш кого препоръчва. По ирония на съдбата във форума точно жена може да ти каже много добри уролози.
BBelchev

Мнениеот diplodon » 08 Май 2011 10:58

Не си казал откъде си. Ако си от Варна - доц. Хинев или Д-р Чанков. За София не мога да помогна.
diplodon

Мнениеот julian_78 » 08 Май 2011 11:56

Да, разбира се, че от многократно и прекомерно спиране на еякулацията по НЕЕСТЕСТВЕНИ начини е възможно да се стигне до травми и кървене. Как се установява не знам, нито пък знам какво е лечението, но със сигурност препоръчвам по най-бързия начин на уролог и да не му се спестяват никакви подробности, т.е. да си признаеш какво и защо си правил, какви методи си използвал и т.н., за да се насочи веднага уролога към точното място. Айде успех и със здраве! :)
julian_78

Мнениеот take it easy » 08 Май 2011 20:46

BBelchev, възнамерявах да използвам метода на "батката" като даже си купих Неолексан.
Не съм се намазъл нито веднъж, но пък с новата екстра - хемоспермия, мисля че моетода на батката не ме вълнува особено вече. Само сикрено се надявам да съм си докарал някоя голяма гадост.
На практика за ПЕ не съм пил нищо досега, но пък на фона на това кървене, което получих сега, предпочитам да свършвам за 5 минути, само всиюко да ми е наред с простатата и уретрата.

diplodon, от София съм. Благодаря ти много предварително за отзивчивостта.

Не познавам уролози и ми се иска да ползвам от Вашия опит, за да увелича шанса за успешно лечение.

julian_78 под неестествени начини, имам предвид стягане на РС мускула, по скоро ми се струва, че трябва да спада към Кегел. Независимо от това, възпирам еякулацията по 4-5 пъти, което явно си казва своята тежка дума.

Няма да гадая. Ако изброите няколко лекара в София още днес, които наистина имат опит и успех в лечението на тези гадости, ще съм много благодарен.
Успех на всички, пожелавам късмет и на себе си, пък дано сме родени под щастливи звезди.
take it easy

Мнениеот julian_78 » 09 Май 2011 00:14

Аз съм от Варна :)
julian_78

Мнениеот take it easy » 09 Май 2011 20:02

balbo, какво ссе оказа при теб и се излекува ли се ? По какъв начин?

Нали това е смисъла от този форум. Нека да споделяме и да си помагаме взаимно.

Успех и здраве на всички!
take it easy

Назад към Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ