ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

ЕРЕКТИЛНА ДИСФУНКЦИЯ

Модератори: админ, консултанти

пкк

ЕРЕКТИЛНА ДИСФУНКЦИЯ

Мнение от пкк » 29 яну 2009 05:19

Искам да знам има ли някой,който вече се е излекувал и с какво????????Незнам но мисля че ON-CLINIC не помагат кой знае колко а разчитат само на плацебо ефекта.

iwa

Re: ЕРЕКТИЛНА ДИСФУНКЦИЯ

Мнение от iwa » 29 яну 2009 17:30

След 47-48 г половите хормони намаляват, само тогава се препоръчва прием на хормони с всичкият риск от рак.
За по ранната възраст виж тук.
viewtopic.php?f=18&t=10177

iwa

Мнение от iwa » 29 яну 2009 17:33

А ефекта на плацебото при всички заболявания се движи от 25 до 30 процента.
:shock: Това като разбираш означава, че при умело внушение една трета от болните могат да се лекуват само с дестилирана вода. :lol:

Mek

Мнение от Mek » 29 яну 2009 19:48

Плацебо ли? Дрън дрън...... Момчето има проблеми с ерекцията, вие за Плацебо му говорите. Чували ли сте, че "умрял кон не рита?" Момче, иди да си изследваш тестостерона, смени няколко различни момичета за да установиш реакцията на твоя "най-добър приятел". От теб се иска едно - да не се чувстваш по време на секс като на изпит. Просто пийни 2 мастики, полегнете си, дай го на сексуалният обект да си поиграе с него и накрая проникни дълбоко в предназначените за целта дупки. В една или всяка една от тях е въпрос на твой избор и съгласие на партнъорката. Еректилна дисфункция - с какво ли не пълнят учебниците на днешно време....
Не е важно какво ще кажат другите. Важното е какво си мисля аз!

Mek

Мнение от Mek » 30 яну 2009 20:33

health, ти какво, реклама на сайта ли си правиш? Това е най-скъпата фирма която съм срещал. Ориентирам се по цената на витамин Е=88 лева. Ето линка Ви: http://buyhealth.eu/index.php?target=pr ... t_id=30173
Абсолютно същия си купих от денонощната аптека "Хера" на спирката на автобус 79 на пазарчето в Сухата Река за 15.25 лева вчера. Не Ви ли е срам да мародерствате бедният, болен български народ? Къде е 88 лева, къде 15 лева. Който не е информиран може и да клъвне, но такива като мен ще ги информират. Търгаши мръсни! Господ Да Ви дари с неизлечима болест!

пкк

Мнение от пкк » 02 фев 2009 02:07

И тестостерона съм изследвал и на приятелката си изневерих за проба,но проблема си е проблем.Ако ще и 5 мастики да изпия все същото.Не е ми е до шега изобщо.На 30 години съм и ми идва да се застрелям
Искам семейство да създавам ама така с тази болест .........направо не ми се говори.За първи път пиша в подобен сайт и съм сигурен че някой от вас момчета вече е решил този проблем.Няма начин да не се лекува -само че как и към кой доктор да се обърна.ON-Clinic няма да помогнат много.Тези билковите хапченца продължавам да ги пия, сега и инжекции ми дадоха за преди секс ама какви са що са -никой ти не казва.
С инжекциите -става,но ДОКОГА ТАКА.

Mek

Мнение от Mek » 02 фев 2009 10:29

Кофти е, че се налага да съм откровен, но от Он Клиник не очаквай нищо. Спреш ли да приемаш техните боклуци, след 3-те месеца се връщаш на старото положение (при положение, че си имал подобрение, разбира се!) Опиши по-точно поведението на малкия си приятел и как протича секса при теб. имаш ли някъква ерекция, пълна ли е, продължителна и т.н.

julian_78

Мнение от julian_78 » 03 фев 2009 05:03

Какво значи няма начин да не се лекува?
Има много заболявания които не се лекуват. Възможно е и твоето да е такова. Импотентността може да е на психична основа, но може и да е физиологично заболяване. Ако виагра или нещо подобно ти помага, значи ще го употребяваш винаги, какво толкова.
Деца можеш да създадеш и без да правиш секс, вече има такива методи. В крайна сметка животът си е живот, със или без проблеми. Трябва да се примириш с някои неща според мене.

Mek

Мнение от Mek » 02 мар 2010 22:13

Поредния рекламен агент на сайт за продажба на недоказани медикаменти. Дори ни препоръчва някои от тях! :evil:

Mek

Мнение от Mek » 03 мар 2010 10:22

До health - право на отговор. Доказаните Левитра и Сиалис /не Циалис/ се продават в аптеките. В интернет магазините се продават най-вече фалшификати. Вие сте представител на такъв магазин, нали? Като грамотен човек, а не дилър който не прави разлика между ерекция и еякулация, никога не съм сравнявал Левитра и Сиалис с витамин Е!

dr.kali

Мнение от dr.kali » 07 мар 2010 09:27

Нито един медикамен не може да бъде наречен "безвреден". Всеки има нежелани странични реакции, наред с търсените ефекти. Това се отнася както за левитра и виагра, така и за сиалис. И трите от тях понижават артериалното налягане (което може да бъде опасно) и затова често причиняват главоболие - в около 12-15% от мъжете. Тъй като потискат действието на специфичен ензим, системният прием може да засегне негативно зрението. Някои от тях нарушават сперматогенезата и водят до болки в гръбната мускулатура.

Henschel

Мнение от Henschel » 08 мар 2010 15:15

Два дена вече тегля последствията от неженаните реакции - убийствена болка в гръбначния стълб от врата до опашката, заради което не можах да отида на работа. И нито помен от търсения ефект на подпомагане на ерекцията, даже обратно - пенисът ми се скри като че ли искам да го отрежа, и сега за малка нужда трябва да сядам на клозетната чиния.

Ivo_Todorov

Мнение от Ivo_Todorov » 17 юли 2017 09:45

Здравейте, от доста време имам проблеми с натрапчиви мисли. И това след много стресови ситуации доведе до притеснения дали ще се справя в леглото. Наскоро скъсахме с приятелката ми, с нея не съм имал плоблем в леглото точно обратното. Но откакто имам този психологически проблем с ново момиче при притеснение може и да не ми стане. Въпроса ми е колко често бих могъл да приемам силегрия, която садържа веществото силденафил като другиге хапчета за секс. Проблем ли ще е ако със всяка дето си легна пия преди това силегрия. Мисля за някакъв период така. Защото се чувсвам сега в депресивно състояние и ми е трудно. Едно момиче ми прави орална една вечер но пак бях пил силегрия.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”