ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Много важно е самонаблюдението за размера и цвета им
Можем да започнем с малки, но ефективни промени
Кои са 6-те основни грешки, които допускат начинаещите?

ЕРЕКТИЛНА ДИСФУНКЦИЯ

Модератори: админ, консултанти

пкк

ЕРЕКТИЛНА ДИСФУНКЦИЯ

Мнение от пкк » 29 яну 2009 05:19

Искам да знам има ли някой,който вече се е излекувал и с какво????????Незнам но мисля че ON-CLINIC не помагат кой знае колко а разчитат само на плацебо ефекта.

iwa

Re: ЕРЕКТИЛНА ДИСФУНКЦИЯ

Мнение от iwa » 29 яну 2009 17:30

След 47-48 г половите хормони намаляват, само тогава се препоръчва прием на хормони с всичкият риск от рак.
За по ранната възраст виж тук.
viewtopic.php?f=18&t=10177

iwa

Мнение от iwa » 29 яну 2009 17:33

А ефекта на плацебото при всички заболявания се движи от 25 до 30 процента.
:shock: Това като разбираш означава, че при умело внушение една трета от болните могат да се лекуват само с дестилирана вода. :lol:

Mek

Мнение от Mek » 29 яну 2009 19:48

Плацебо ли? Дрън дрън...... Момчето има проблеми с ерекцията, вие за Плацебо му говорите. Чували ли сте, че "умрял кон не рита?" Момче, иди да си изследваш тестостерона, смени няколко различни момичета за да установиш реакцията на твоя "най-добър приятел". От теб се иска едно - да не се чувстваш по време на секс като на изпит. Просто пийни 2 мастики, полегнете си, дай го на сексуалният обект да си поиграе с него и накрая проникни дълбоко в предназначените за целта дупки. В една или всяка една от тях е въпрос на твой избор и съгласие на партнъорката. Еректилна дисфункция - с какво ли не пълнят учебниците на днешно време....
Не е важно какво ще кажат другите. Важното е какво си мисля аз!

Mek

Мнение от Mek » 30 яну 2009 20:33

health, ти какво, реклама на сайта ли си правиш? Това е най-скъпата фирма която съм срещал. Ориентирам се по цената на витамин Е=88 лева. Ето линка Ви: http://buyhealth.eu/index.php?target=pr ... t_id=30173
Абсолютно същия си купих от денонощната аптека "Хера" на спирката на автобус 79 на пазарчето в Сухата Река за 15.25 лева вчера. Не Ви ли е срам да мародерствате бедният, болен български народ? Къде е 88 лева, къде 15 лева. Който не е информиран може и да клъвне, но такива като мен ще ги информират. Търгаши мръсни! Господ Да Ви дари с неизлечима болест!

пкк

Мнение от пкк » 02 фев 2009 02:07

И тестостерона съм изследвал и на приятелката си изневерих за проба,но проблема си е проблем.Ако ще и 5 мастики да изпия все същото.Не е ми е до шега изобщо.На 30 години съм и ми идва да се застрелям
Искам семейство да създавам ама така с тази болест .........направо не ми се говори.За първи път пиша в подобен сайт и съм сигурен че някой от вас момчета вече е решил този проблем.Няма начин да не се лекува -само че как и към кой доктор да се обърна.ON-Clinic няма да помогнат много.Тези билковите хапченца продължавам да ги пия, сега и инжекции ми дадоха за преди секс ама какви са що са -никой ти не казва.
С инжекциите -става,но ДОКОГА ТАКА.

Mek

Мнение от Mek » 02 фев 2009 10:29

Кофти е, че се налага да съм откровен, но от Он Клиник не очаквай нищо. Спреш ли да приемаш техните боклуци, след 3-те месеца се връщаш на старото положение (при положение, че си имал подобрение, разбира се!) Опиши по-точно поведението на малкия си приятел и как протича секса при теб. имаш ли някъква ерекция, пълна ли е, продължителна и т.н.

julian_78

Мнение от julian_78 » 03 фев 2009 05:03

Какво значи няма начин да не се лекува?
Има много заболявания които не се лекуват. Възможно е и твоето да е такова. Импотентността може да е на психична основа, но може и да е физиологично заболяване. Ако виагра или нещо подобно ти помага, значи ще го употребяваш винаги, какво толкова.
Деца можеш да създадеш и без да правиш секс, вече има такива методи. В крайна сметка животът си е живот, със или без проблеми. Трябва да се примириш с някои неща според мене.

Mek

Мнение от Mek » 02 мар 2010 22:13

Поредния рекламен агент на сайт за продажба на недоказани медикаменти. Дори ни препоръчва някои от тях! :evil:

Mek

Мнение от Mek » 03 мар 2010 10:22

До health - право на отговор. Доказаните Левитра и Сиалис /не Циалис/ се продават в аптеките. В интернет магазините се продават най-вече фалшификати. Вие сте представител на такъв магазин, нали? Като грамотен човек, а не дилър който не прави разлика между ерекция и еякулация, никога не съм сравнявал Левитра и Сиалис с витамин Е!

dr.kali

Мнение от dr.kali » 07 мар 2010 09:27

Нито един медикамен не може да бъде наречен "безвреден". Всеки има нежелани странични реакции, наред с търсените ефекти. Това се отнася както за левитра и виагра, така и за сиалис. И трите от тях понижават артериалното налягане (което може да бъде опасно) и затова често причиняват главоболие - в около 12-15% от мъжете. Тъй като потискат действието на специфичен ензим, системният прием може да засегне негативно зрението. Някои от тях нарушават сперматогенезата и водят до болки в гръбната мускулатура.

Henschel

Мнение от Henschel » 08 мар 2010 15:15

Два дена вече тегля последствията от неженаните реакции - убийствена болка в гръбначния стълб от врата до опашката, заради което не можах да отида на работа. И нито помен от търсения ефект на подпомагане на ерекцията, даже обратно - пенисът ми се скри като че ли искам да го отрежа, и сега за малка нужда трябва да сядам на клозетната чиния.

Ivo_Todorov

Мнение от Ivo_Todorov » 17 юли 2017 09:45

Здравейте, от доста време имам проблеми с натрапчиви мисли. И това след много стресови ситуации доведе до притеснения дали ще се справя в леглото. Наскоро скъсахме с приятелката ми, с нея не съм имал плоблем в леглото точно обратното. Но откакто имам този психологически проблем с ново момиче при притеснение може и да не ми стане. Въпроса ми е колко често бих могъл да приемам силегрия, която садържа веществото силденафил като другиге хапчета за секс. Проблем ли ще е ако със всяка дето си легна пия преди това силегрия. Мисля за някакъв период така. Защото се чувсвам сега в депресивно състояние и ми е трудно. Едно момиче ми прави орална една вечер но пак бях пил силегрия.

burn22

Мнение от burn22 » 30 яну 2018 17:32

Здравейте, цял месец и нещо ме измъчва една натрапчива мисал. Започнах и много да пуша. От две седмици не мога да получа ерекция ако не пия хапче за ерекция. В някой моменти натрапчивата мисал ми пречи но в други сякаш чувствам немощ да се възбудя. Дали може от пушенето също да съм създал проблем. Защото изпушвам по една кутия, натрапчивата мисал ме смазва всеки ден, вече сякаш поолекна но чувствам немощ. Сякаш не мога да прескоча границата от мек към твърд. Пия ли хапче става, психоложката при която ходя ми каза да спра да се опитвам да докарам ерекция. Но как ще се измъкна от това и аз незная.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”