ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Схващането, че застрашават само жените е много грешно
Промените в изхожданията при бебето могат да насочат към серио...

Странна пъпка на пениса

Модератори: админ, консултанти

jdimitrov07

Re: Странна пъпка на пениса

Мнение от jdimitrov07 » 25 яну 2012 15:10

Мисълта ми беше, че моята е същата като на снимката. Набира много пъти и по много, стисках, тя не се маха. Освен с Йодасепт с какво да я мажа, спирт? И един тъп въпрос - основата й е наистина твърда и си мислех че може да е тумор или някаква такава гадост, която външно се проявява като пъпка само. Понеже наистина има като твърдо топче в основата. Какво мислиш? Благодаря.

julian_78

Мнение от julian_78 » 26 яну 2012 00:49

ами те всички гнойни пъпки са твърди в основата си. поддържай по-добра хигиена. не я стискай а я оставяй сама да се спука. мажи я със салицилов спирт.

drezden

Мнение от drezden » 10 дек 2012 23:49

Здравейте,намерих темата и реших да пиша защото аз имам горе долу същия проблем.Преди около 4 дена като си забеля пениса от вътрешната страна на кожата,точно над главичката ми излезе малко червено петънце точно като нарастваща пъпка.От начало от време навреме ме сърбеше,сега вече заприлича на гнойна пъпка защото и излезе съвсем малък бял връх но вече ме и наболява а не ме сърби.Та въпроса ми е ако може да ми дадете някакъв съвет или посъветвате нещо,защото за 25 години за първи път ми се случва,секс не съм правил от 2месеца,какво може да е? Знам,че сифилиса не се лепва само по полов път,възможно ли е това да е сифилис,никаде по тялото нямам пъпки освен две, три, по челото:)

julian_78

Мнение от julian_78 » 13 дек 2012 00:38

вероятно се касае за обикновена гнойна пъпка.

bobi882

Мнение от bobi882 » 22 апр 2014 17:18

Приятели имам същият проблем.. И съм малко уплашен... Преди около седмица забелязах че имам пъпка на пениса с бяло връхче(гнойна предполагам) беше зачервено около нея,стиснах я след това я почистих със спирт след което започнах да я мажа от 2 вечери насам вечер преди да легна с Йодасепт.Имаше откот преди да започна да я мажа а сега малко спадна образува се коричка върху пъпката и днес я стиснах отново и отново излезе малко гной. Ще ви закача снимка за да кажете какво да правя да ходя на лекар или да изчакам , но определоно ще ми остане белег от тази напаст...Тези снимки който качвам са след махане на коричката и почистване със спирт Изображение Изображение

astral

Мнение от astral » 27 апр 2014 01:40

Да не те плаша но, бягай на лекар... може да от всичко даже и сифилис !

sali_levskaraa@abv.bg

Мнение от sali_levskaraa@abv.bg » 17 мар 2017 19:26

здравеите казвам се денис на 23 години от бургас поъавиха ми се 4ервени папки по основата на 4лена малки 4ервени не сарбяат трарди на допир около 10 са не забелъазах даже кога се пояавиха но ме дразнъат всеки пат като ги погледна не сам правилк сех скоро така 4е не въарвам 4е е нъакакво венери4еско заболъаванeблагодаръа предварително ако ми отговорите ето и снимка надъавам се да се отвориИзображение

Forum admin

Мнение от Forum admin » 09 апр 2017 15:18

Има голяма вероятност да са кондиломи.
Те излизат за пръв път и след дълъг период от последния сексуален контакт. Дори и да сте използвал презерватив, щом е имало контакт кожа-кожа, поради това, че са силно заразни се появяват там, където са се докосвали.
Задължително отидете да Ви види кожно-венерически специалист!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

albreht

Мнение от albreht » 14 апр 2017 19:14

Здравейте, от 2 седмици имам ново гадже/партньор. Половия контакт е без презерватив, преди 4 дена правихме секс като от време на време усещах че го правим на сухо, на партньорката и харесваше и аз ....мислех че съм си претъркал пениса. Днес с ужас установявам пъпка с точка на главичката и 2 на основата. Всъщност не ми изглежда като пъпка понеже няма събрал гной вътре и не ме боли.
Знам че трябва да ходя на лекар, но покрай тези празници няма как и това ме притеснява много. Ако има с нещо да туширам до вторник някакво мазило или някакви насоки какво може да е, ще съм ви благодарен.
Ето снимки:
http://prikachi.com/images.php?images/165/9096165K.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/166/9096166r.jpg
Нагоре

Спасиян02818

Мнение от Спасиян02818 » 29 май 2017 16:05

Имам абсолютно същата пъпка. Прилича на гнойна пъпка но е точно на главичката на пениса. Не ме боли като я докосвам

Leonid

Мнение от Leonid » 20 юни 2017 14:00

I az imam podoben problem neznam kakvo da pravq .imam neshto kato gnoina papka Na penisa.
Opitah da q stisna no nemoga .papkata e uzrqla I vsichko ma nestava .molq pomognete

Forum admin

Мнение от Forum admin » 20 юни 2017 19:48

Моля, пишете на кирилица! Задайте въпроса си на български, в последствие ще изтрия горния пост.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”