ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Стесняване и цепене на кожата на пениса

Модератори: админ, консултанти

panata

Re: Стесняване и цепене на кожата на пениса

Мнение от panata » 24 ное 2011 00:21

Core, имаш Л.С.

teammember

Мнение от teammember » 01 дек 2011 15:46

Здравейте,

Аз също смятам, че имам същия проблем(лишен склерозис) и утре ще ходя на лекар. Ако имате някаква представа за лечение различно от обрязване, което да има ефект, мола ви споделете го.

panata, изпратих ти ЛС.

liubenoff

Мнение от liubenoff » 14 май 2012 11:29

Здравейте,
Аз също имам този проблем. Ще съм ви много благодарен ако дадете съвет за лечение. От всичко, което чета замомента съм отчаян, че няма лечение и единственият изход е обрязването. Ако има някаква "рецепта" моля да я споделите!
Поздрави

panata

Мнение от panata » 14 май 2012 18:57

Ре ептата е да отидеш на лекар,който квалифициран. Има оправяне на проблема, но се изисква търпение и упоритост с мазането на лекарствата! Ако си от София ми пиши Л.С и ще ти дам координати на лекарка.

soldjer37

Мнение от soldjer37 » 27 авг 2012 00:41

Здравейте на всички !
И аз имам същия проблем от около 2 години...
Ходил съм при няколко известни лекарки, но до лечение така и не стигнах, преписват ми разни мазила но лечение няма,даже някои ми казват ,че било виталиго.
Мажа се с хомеоплазмин, ефекта не е голям но има известно отпускане и разтегливост но кожата, като спра да се мажа следва зачервяване в засегнатия участък и по силно стесняване.
Колеги помогнете , моля ви "pantata" и другите излекували се кажете , с какво да се намажа, как се излекувахте?
Благодаря предварително!

ennzo

Мнение от ennzo » 03 апр 2014 13:41

Здравейте и аз мисля че имам този проблем.Да Ви кажа че не ползвам сапун,а интимен гел на жената.Малко е по добре,по не не изсъхва кожата.Но за крем и аз не знам но мисля скоро да ида на дерматолог.Да го види и той.

foster007

Мнение от foster007 » 05 юни 2014 21:44

Опитайте с истински пчелен мед( домашен, не разреждан с глюкоза, като магазинския).Обилно намазвате участъка ,който е засегнат-сутрин и вечер,като се поставя салфеткаа или наелон,за да не попива меда в слиповете/боксерите. Като се намазвате го втривайте обилно. И се старайте да не мокрите с вода засегнатото място, Успех!

benett

Мнение от benett » 15 юни 2014 00:48

И аз имам някакъв проблем дето даже не знам дали е проблем. Значи в нормално състояние си забелвам главичката без проблем, обаче в еректирало състояние не мога. Забелвам я в нормално и нали пускам някое "филмче" и не може да еректира както трябва. Явно трябва всеки ден да го правя това нещо за да се разшири постепенно кожичката но не съм сигурен. Дайте някакво мнение, ще съм ви много благодарен :)

konop

Мнение от konop » 08 дек 2014 12:55

БЕЗ МАЙТАП - НАМЕЖЕТЕ ГО С МЕД /МЕДА Е НАТУРАЛЕН СИЛЕН АНТИСЕПТИК/ ГЪБИЧКИ И РАЗНИ НЕЩА СЕ РЕШАВАТ С 2-3 ДЕНА МАЗАНЕ С МЕД ПРЕЗ 2 ЧАСА И ГО ЗАВИВАТЕ С ЛЕНТИЧКА ИЗРЯЗАНА ЛЕНТА ОТ ТОРБИЧКИ ОТ ТИЯ ДЕТО СИ ЗИМАТЕ БЕЗПЛАТНИ ОТ БИЛА ПРИМЕРНО А ЗА ДА НЕ ЛЕПНЕ С 2-3 ЛЪЖИЦИ ХУБАВ НЕЗАХАРОСАН МЕД

patil

Мнение от patil » 14 юли 2015 02:19

За меда не ми помогна при мен подейства много добре ТРИДЕРМ препоръчвам ви го за една седмица резултата е видим .Измивате члена до колкото е възможно и мажете на всякъде ,това сутрин и вечер !!!

wayne

Мнение от wayne » 17 юли 2015 09:18

имам някакви зачервявания, нещо като цепене на кожата. не знам дали говорим за едно и също състояние, но искам помощ (или съвет къде да поствам).

Black Prince

Мнение от Black Prince » 04 ное 2015 13:19

От хомеопатичните лекарства добре действа Rhus toxicodendron - 9 ch. Прием: по 5 гранули вечер 1 час след хранене.

bojosmf

Мнение от bojosmf » 13 авг 2016 01:19

И аз имах проблем със това да ми се нацепи пениса...... определено е наченки на фимоза както 4ета ...но ако не е много напредла форма, което не значи че не е хроночно и може би ще се прибягва до оперативна намеса в последствие и доколкото видях тия в Хил Клиник с лазер няма проблем с обрязването......Но да кажа че колкото и странно да звучи третирах си члена със това устни на НИВЕЯ....актив кеар.......не е реклама хора.....малко преди да отида на уролог пробвах с крем здраве и после два дена през половин час се мажех с това на нивея за устни и това че успокоява и след два дена се затвориха цепнатините и болката полека изчезна....няма да коментирам че след уриниране боли много и ти иде да си резнеш оная работа....с мокри кърпи4ки помага болката за момент да изчезне и яко мазане с това за устни пак казвам на нивея...синьото актив кеар,може и друго за устни да помогне....поне на мене ми помогна това на нивея...идеята е през половин час да мажете да е увлажнено мажете навсякъде,най вече кожата за та е еласти4на ,уринирате по4иствате с мокри кърпи анти бактериални и мажете.......дори и да не ходите по малка нужда през половин час или 40 минути мажете обилно......пак казвам не е реклама но преди да отида на уролог ве4е се видях в чудо и това видимо успокои и се затвориха цепнатините ......за сега да чукна бива....незнам дали мазане с крем здраве преди да третирам с това на НИВЕЯ ми помогна.....но е факт че за сега всичко е ...ок......пробвайте... първо е удобно за мазане и не цапа много и успокоявя определено......за сега спасих положението ако има някаква промяна пак ще пиша.......чета че има някакви кремове уролозите преписват....но ако е фимоза и е тежка форма вижте уролог......ако е само нацепено от грубо третиране на оная ви работа без големи възпаления това за устни на НИВЕЯ определено помага......поне на мене ми помогна...като цяло е проблем тия като стриди нацепени по кажата на пениса,наченки на фимоза има литература в нета от урологичния съюз и тия пичове от хил клиник....не е нещо фатално но ако е лека форма пак казвам третираите с това за устни ......на мен поне ми помогна за 2-3 дена да изчезне нацепеното и да мине болката.....не съм се мил със вода щото 4етох 4е дразни,третирах с мокри антибактериални кърпи след ходене по малка нужда и яко мазане с това за устни на НИВЕЯ пак казвам през 30 мин за да е навлажнено дори и да не ходя по малка нужда вадя и мажа.......пробваите и кажете дали и на други е помогнало.....респект

xtream

Мнение от xtream » 17 ное 2016 23:37

От години имам проблем с члена си. От как се помня кожата около главичката и главно под нея е бледа, грапава, стегната когато той е еректирал. Забеля ли го почти няма връщане. Още като дете си спомням колко болезнено беше принудителното забелване. Разминах се с рязане но беше страшна мъка. Преди време обаче почна да става лошо. Почна цепенето, особено по време на акт. До тогава не мислех че е болест, лишей, вампири. Отворих Гугъл и намерих тази тема. Преди да ходя на доктор или да мисля за обрязване видях поста с препоръчания Тридерм. За една седмица мазане кожата сякаш се прероди. Стана мека, гладка, чак невероятно. Отпусна се и е добре, не е чак чудо но няма опъване, цепене, никаква болка. Тридерм направи малко чудо. Мажа рядко вече,ей така да не би да се върне проблема, но резултата е фантастичен!

Arnu

Мнение от Arnu » 12 сеп 2017 12:30

Здравейте момчета,

Някой има ли нова информация и препоръки относно лечението на Lichen sclerosus et atrophicus?

Поздрави!

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”