ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Обрязване-въпроси

Модератори: админ, консултанти

k1l3r40

Re: Обрязване-въпроси

Мнение от k1l3r40 » 20 сеп 2017 12:36

Здравейте искам да попитам преди 6 дена ме обрязаха нямам никакви проблеми при уриниране всичко е 6 има си отока което е нормално, но единственото ми притеснение е, че се образува гной под самата главичка и все едно се бели правя баните със смрадлика по 3 пъти на ден интересувам се дали ще се оправи и тряжва ли нещо да се предприеме за тази гной, също така след колко време ще мога да обувам гащи ?

Bobi_kar

Мнение от Bobi_kar » 20 сеп 2017 18:20

Здравей,
Ако това е гной, не е лошо да отидеш на контролен при лекаря, който е извършил процедурата да погледне какво се случва! Относно гащите мисля , че
Може да си носиш без проблем, в началото ще ти е дискомфортно от допира на главичката в бельото , но бързо се привиква!

Успех!
----
Поздрави,

gojyto123

Мнение от gojyto123 » 07 окт 2017 06:35

Здравейте! Преди доста години се наложи да ме обрежат заради Фимоза.Досега съм нямал никакви проблеми.Но скоро забелязах ,че на белега на шева се появи нещо като конец.Поне на мен ми прилича на такова.Та въпроса ми е. Възможно ли е да е някакъв останал конец и въобще могат ли тези конци да стоят толкова време в тялото.Оперираха ме преди повече от 10 години.

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”