ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Първата грипна вълна тази година подранява с 6 седмици
Схващането, че застрашават само жените е много грешно

Обрязване-въпроси

Модератори: админ, консултанти

k1l3r40

Re: Обрязване-въпроси

Мнение от k1l3r40 » 20 сеп 2017 12:36

Здравейте искам да попитам преди 6 дена ме обрязаха нямам никакви проблеми при уриниране всичко е 6 има си отока което е нормално, но единственото ми притеснение е, че се образува гной под самата главичка и все едно се бели правя баните със смрадлика по 3 пъти на ден интересувам се дали ще се оправи и тряжва ли нещо да се предприеме за тази гной, също така след колко време ще мога да обувам гащи ?

Bobi_kar

Мнение от Bobi_kar » 20 сеп 2017 18:20

Здравей,
Ако това е гной, не е лошо да отидеш на контролен при лекаря, който е извършил процедурата да погледне какво се случва! Относно гащите мисля , че
Може да си носиш без проблем, в началото ще ти е дискомфортно от допира на главичката в бельото , но бързо се привиква!

Успех!
----
Поздрави,

gojyto123

Мнение от gojyto123 » 07 окт 2017 06:35

Здравейте! Преди доста години се наложи да ме обрежат заради Фимоза.Досега съм нямал никакви проблеми.Но скоро забелязах ,че на белега на шева се появи нещо като конец.Поне на мен ми прилича на такова.Та въпроса ми е. Възможно ли е да е някакъв останал конец и въобще могат ли тези конци да стоят толкова време в тялото.Оперираха ме преди повече от 10 години.

Metalfen

Мнение от Metalfen » 27 окт 2017 20:33

Здравейте, понеже мисля скоро да се обрежа четох доста коментари но все пак да попитам някой може ли да сравни болката с нещо и понеже работя в магазин за хр.стоки кога ще мога да се върна на работа... благодаря предварително

Metalfen

Мнение от Metalfen » 27 окт 2017 21:56

Здравейте, искам да попитам болката може ли да се сравни с нещо, и колко време продължава болката след операцията... понеже работя в хранителен магазин свалям стока и подреждам, горе долу колко време ще ми е нужно да се върна на работа? Благодаря предварително

Bobi_kar

Мнение от Bobi_kar » 28 окт 2017 11:45

По скоро е дискомфорт, а не болка! Но прага на болка при всеки е различен ! Бих го сравнил с убождане на пръст. Ако има болка та е в рамките на 24 часа. После остава лек дискомфорт около 10 дни! Но не да не може да работиш стига да не са тежки нещата които се вдигат! За пълно възстановяване може би около 20-30 дни!

Успех!
----
Поздрави,

bbb007

Мнение от bbb007 » 30 окт 2017 17:13

Здравейте,
предстои ми обрязване, искам да попитам за мнение:
- Някой да даде мнение с лазер или със скалпел е по-удачно да се направи (във Варна конкретно)?
- Предимства и недостатъци ?
- Някой обрязван ли от д-р Тони Стателов - мнения?

Благодаря предварително

АлексГеорги

Мнение от АлексГеорги » 16 ное 2017 12:44

Лазер , разбира се.
Скалпел - твърде дълъг възстановителен период, грозни белези
Лазер - прецизен разрез, белезите се заличават бързо, раната зараства по-бързо.

ivanasen

Мнение от ivanasen » 02 дек 2017 14:54

Здравейте,
от известно време забелязвма,чепод главичката на пениса ми,когато е в отпуснато състояние сякаш има някакво стягане и изглежда на пръстен,можете ли да ми кажете дали това е индикация,че имам нужда от обрязване и колко би ми струвала самата процедура,ако касата не я поема.Благодаря предварително

Shaider
Контакти:

Мнение от Shaider » 03 дек 2017 06:04

Означава, че най-вероятно развивате фимоза. Принципно лечението е оперативно- обрязване, въпреки че има варианти само с цепване на препуциума.
Уважаеми читатели, и вие сте разработка на военните!!! Аз съм бай Шиле Попюрданов, не си казвам истинското име от съображения за сигурност!

Bobi_kar

Мнение от Bobi_kar » 04 дек 2017 13:16

Посетете уролог, за консултация и ще прецените заедно какви са вариантите! В зависимост от процедурата цените варират, но първо направете консултация и след това ще изберете метод, ако е необходимо!
----
Поздрави,

wayneibg

Мнение от wayneibg » 06 дек 2017 23:25

дайте снимки де..

jordan3900

Мнение от jordan3900 » 13 дек 2017 13:31

Здравейте колеги, искам да попитам следния въпрос колкото и тъп да е той. Преди 6 дни се обрязох с лазер заради фимоза. Имам следните опасения. Там точно под главичката е много надуто и точно под отока кожата е стеснена. Гледах снимки на парафимоза и членът ми изглежда по същият начин. Възможно ли е след операция на фимоза и обрязване да получа парафимоза ? Изглежда почти като тези снимки: http://urologist.bg/wp-content/uploads/ ... fimoza.jpg http://www.skinmaster.ru/2277/foto/Boro ... %27nye.jpg

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”