ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Възможно забременяване?

Модератори: админ, консултанти

mb_l

Възможно забременяване?

Мнение от mb_l » 13 юли 2015 17:05

Здравейте!

Миналата седмица правихме секс с приятелката ми (няколко пъти). Всичко точно - презервативи, а-у, пазене. Не съм свършвал дори в презерватива (в нея).

Сега обаче ми е малко напечено, понеже един път се избъзикахме за това, да не е станало нещо и от там сякаш това потегли крак - сега на работа, ей така от никъде, взеха да я бъзикат, че е бременна, всички й говорят колко много ядяла и с някаква супер увереност й говорят, че е така.

А реално няма как да е станало - свършвал съм на корема ѝ, като съм я пазел , а и тя самата се пазеше, ама пусто филмиране от нейна страна.

Според няма шанс да е станало нещо, на 99,9% съм сигурен, ама...

Сега си взе тест за бременност, но въпроса ми е кога се прави? Рано сутрин с първата урина или може и през деня? Колко са точни, възможност за грешка?
Щото цикъла ѝ трябва да ѝ дойде към 22-3 този месец, ама до тогава не ми се чака в напрежение.

Освен това, от петък се оплака, че ѝ пари, когато уринира, че сутрин има малко кръв (с първата урина) и като цяло изпитва дискомфорт. Не е ходила на лекар, но се съмнява, че е цистит и е нормално (понеже беше девствена).

Поздрави!

denidimitrova
Контакти:

Re: Възможно забременяване?

Мнение от denidimitrova » 16 юли 2015 10:23

Ами ако съвсем скоро сте правили за пръв път секс е нормално и то ако тогава е имало кръв. Може някаква инфекция да е станала и затова да и пари. Има тест, който може сама да си направи да види дали има някакъв такъв проблем - Cherto. Иначе това за забременяването ако си сигурен е пълна глупост. Тест попринцип съм чувала, че се прави след като цикъла ти вече закъснява. :roll:
Блаженството за тялото е здравето, за ума – знанието. http://jardin.bg/

Отговори

Върни се в “Предпазване от забремяване (контрацепция)”