Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Изборът на продукти е много важен
Тя координира всички електронни сигнали
Седящи, но в добро здраве!
Съпругата предава своите емоции
реклама

Противозачатъчни

Модератори: админ, консултанти

Противозачатъчни

Мнениеот kaia_ » 20 Юни 2010 19:54

Здравейте на 21 години съм и пия от два месеца Линдинет 30 обаче сега като ми свършиха хапчетата и не мога да намеря нито Линдинет 30, нито Линдинет 20(казват, че не са го пререгистрирали или нещо такова и извесно време няма да го има)Молбата ми е да ми кажете някои други, които са с подобни или същите съставки.(просто няма как да ида при моята гинеколожка понеже не съм в града и скоро няма и да се прибирам).Благодаря предварително!

Забравих да спомена, че са ми предписани заради мигрената и нередовния ми цикъл.
kaia_

Re: Противозачатъчни

Мнениеот cveteto70 » 21 Юни 2010 07:47

не съм чувала противозачатъч
ни да се изписват при мигрена.мисля че нещо бъркате.аз пия-примолут-нор-5.но той се дава само с рецепта.защо не опитате с билки докато отидете на лекар.тях поне може да ги вземете и без рецепта.
cveteto70

Мнениеот kaia_ » 21 Юни 2010 10:17

Нямам никаква представа какви билки да пия....другия вариант е да почна да пия тези, които преди това ми бяха предписали, но бях спряла да ги пия 'Фемоден" декември месец...То и моята не е лесна тъпкаха ме 6 месеца с 4 вида хапчета за мигрена + тези Фемоден, но го спрях защото никакъв ефект от тях пак си ме болеше главата и си повръщах и от горе а това имах проблеми със здравето камъни в бъбреците и....След това като отидох при друга гинеколожка тя ми изписа тези Линдинет 30, а сега ги няма в аптеките...То ако зависеше от мен изобщо нямаше да погедна никакво хапче, но цикъла ми е ужасен, а и откакто пия противозачатъчните пристъпите намаляха....
Благодаря ви!
kaia_

Мнениеот Lidi » 21 Юни 2010 11:59

След като гинеколожката ви е запозната със състоянието ви просто и позвънете, след като не можете да отидете!
Предполагам и имате телефона!
Посъветвайте се с нея.
Lidi

Мнениеот cveteto70 » 21 Юни 2010 16:50

най-добре се консултирайте с гинеколога си.и аз пия противозачатъчни за да ми дойде.и аз ще ходя следващия месец на гинеколог.все няма направления.
cveteto70

Мнениеот kaia_ » 22 Юни 2010 10:28

А случвало ли ви се е при приема на противозачатъчни като ви дойде цикъла и да е оскъден и да е около 3 дена само?
За съжаление най-рано края на другия месец сигурно ще мога да ида до гинеколожката, а не ми се иска да ходя при друга.
Благодаря ви за търпението да ме изслушате
kaia_

Мнениеот cveteto70 » 22 Юни 2010 19:52

тука сме за да се изслушваме и ако можем да си помагаме.на мен непрекъснато ми се случва откакто пия противозачатъчни да ми върви само по 3 дена.незнам дали е нормално.затова ще питам като отида на гинеколог.
cveteto70

Мнениеот Lidi » 22 Юни 2010 20:35

Аз пиех Дуфастон за лечение на киста и регулиране на цикъла. На мен също от 7 дневен цикъл, който последните 3 дена беше много слаб - стана 5 дневен, като само първите 3 дена ми вървеше, а последните два - само някакви капки.
Lidi

Мнениеот kaia_ » 23 Юни 2010 10:01

Благодаря ви!

То попринциоп на листовката на хапчетата пише, че може да повлияе на продължителността на цикъла и на това колко е, ама аз да питам.Но ако и дръгия месец е така ще се прибера и ще ида до гинеколожката...

Спорен ден!
kaia_

Мнениеот ysmivka » 28 Дек 2011 11:09

Здравейте, въпросът ми е случвало ли ви се е при приемане на противозачатъчни да получите вагинална сухота и болка при полов контакт?
Благодаря предварително!
ysmivka

Назад към Предпазване от забремяване (контрацепция)