ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Токов удар може да наруши дишането и сърдечната дейност
Теломерите определят темпа на стареене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

спешно...моля за съвет!

Модератори: админ, консултанти

ivaka

спешно...моля за съвет!

Мнение от ivaka » 03 дек 2009 14:43

Здравейте,проблема е следния-вчера на 2.12.2009г с приателката ми правихме секс и кондома се скъса.Аз веднага го усетих и си извадих члена и подчертавам че не съм свършвал.Въпроса ми е имали някаква вероятност да е станала бременност тъй като знам че понякога е възможно да има сперма и в предеякулационната течност и какви мерки мога да предприема ако има вероятност да е станал фал.Предварително благодаря!

iulita

Re: спешно...моля за съвет!

Мнение от iulita » 03 дек 2009 15:22

Достатъчно е да пуснете въпроса си един път, няма нужда да го пускате пет пъти в пет различни теми ? А и вече са Ви отговорили.....

ivaka

Мнение от ivaka » 03 дек 2009 15:25

Съжалявам ако с това съм създал неудобство но не бях сигурен в кой точно форум е мястото но тази тема.Получих отговор,но не на въпроса какъв е реално шанса да е станала бременност при описаната от мен ситуация.

iulita

Мнение от iulita » 03 дек 2009 15:35

Ами това никой не може да ви каже и то по Интернет...... Май трябва да направите консултация с гинеколог!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 04 дек 2009 19:43

подчертавам че не съм свършвал
ако това е вярно вероятността за забременяване е малка. Но в такива случаи, за по-сигурно има на разположение средства за спешна контрацепция.

ivannn

Мнение от ivannn » 13 дек 2009 14:46

спешната контрацепция е същото като аборта, защото прекратява живота на детето. Нека някой каже че не съм прав но да види преди това какво пише на листовката на хапчето, а именно пречи на оплодената яйцеклетка да се закрепи в стената на матката. Затова приятели призовавам Ви да не ВЗИМАТЕ ТАКИВА ХАПЧЕТА И ДА НЕ ПРАВИТЕ АБОРТИ. УБИЙСТВО Е, ПОМИСЛИТЕ ЗА ДЕТЕТО И НЕГОВИТЕ ПРАВА И ПРАВОТО МУ НА ЖИВОТ.

Отговори

Върни се в “Предпазване от забремяване (контрацепция)”