ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

Линдинет и Жанин

Модератори: админ, консултанти

tonzita

Линдинет и Жанин

Мнение от tonzita » 15 апр 2009 22:07

Здравийте
Бих искала да споделя,че от личен опит установих,че различните видове хапчета влиаят на всеки организъм по различен начин.Първо започнах да пия Линдинет 20.Пих ги около 6 месеца,а през това време постоянно се чувствах отпаднала,имах често гадене,прокървяване.Kонсултирах се с личния си гинеколог и той ме посъветва да прекъсна ЛИндинета и да започна приемане на Жанин.С тях се чувствам като цяло доста по добре с изключение на едно много важно нещо-липса на желание за секс.Така,че на всеки се отразява различно и организма ги приема по различен начин.

schatz

Re: Линдинет и Жанин

Мнение от schatz » 22 окт 2009 19:29

Хах,това все едно аз съм го писала.Нормално е да са различни,все пак съотношението на хормоните не е еднакво.
С Линдинет нямах абсолютно никакви проблеми,но гинекологът ми реши да ги посменим малко.
В началото като започнах Жанин първия месец постоянно ми се гадеше.После ми се избистри лицето,косата ми се омазнява по-малко изобщо виждам положителни неща,които при Линдинет не забелязах

slan4itse

Re: Линдинет и Жанин

Мнение от slan4itse » 12 юни 2010 19:12

Искам и аз да споделя с вас, че бях много доволна от Жанин. Нямах никакви странични реакции, чувствах се много добре, с видимо по-хубава кожа и коса, имах си и желание за секс. Пиех ги доста дълго време - около 4 години. Последният ми гинеколог, обаче ми ги смени с Джаз преди около 6-7 месеца. Били са по-пречистени.

Отговори

Върни се в “Предпазване от забремяване (контрацепция)”