Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не просто на лошо стечение на обстоятелствата
Бръчки, кръгове, торбички...
За какво трябва да внимавате обаче при консумацията им
Една доза ще е достатъчна за повече от два дни
реклама

za4erviavane i parene na kojata okolo ochite

Херпес, псориазис, Розацея, витилиго, Себорея (пърхот)

Модератори: админ, консултанти

za4erviavane i parene na kojata okolo ochite

Мнениеот mar4elabela » 23 Сеп 2008 16:36

ot 2-3 dena imam edno za4erviavane na kojata okolo o4ite pridrujeno sas sarbej i parene.Za4ervenata koja e mnogo suha i podpuhnala.Maja se razbirase s krem na Avene,toi e za suha i 4uvstvitelna koja kato moiata,no bih iskala da pro4eta mnenieto na niako kompetenten lekar.Neznam dali e kojen problem ili vid alergia.
mar4elabela

Re: za4erviavane i parene na kojata okolo ochite

Мнениеот д-р Цончев » 24 Сеп 2008 15:41

Моля, пишете на кирилица!
И двете може да е, трябва да се погледне от специалист.
д-р Цончев

Мнениеот iv_0 » 13 Окт 2008 20:11

ами вижте лесно е да се каже отидете при специалист абсолютно измиване на ръцете,аз съм ходил на специалисти и то 5 броя най добрите във варна но ефекта е нулев моят проблем е горе доло същият но е малко по зле както и да е вече сам изгубил тотално надежда:(
iv_0

Мнениеот iv_0 » 13 Окт 2008 20:13

а и да за вас доктор Цончев моля ви спрете с тези изтъркани клишета ''отидете при специалист''това са пълни глупости те са запознати точно колкото вас и дават почти същия отговор специалисти няма разберете го това а и друго по друг повод едва не умрях от така наречените специалисти педи 2 години но това е отделна тема...
iv_0

Мнениеот д-р Цончев » 15 Окт 2008 21:00

iv_0
Моля, това че сте претърпели някакво разочарование при лечението си, или по друг повод имате негативно отношение към медицината у нас, не мисля че е повод да прехвърляте негативите си върху мен. По отношение на клишетата, и на мен ми се иска да съм по-полезен, но както знаете има един доста стар израз "диагноза по телефон не се поставя, нито пък лечение", което за настоящия начин на комуникация във форума е съизмеримо. Т.е. много често ми се налага във форума да "пратя хората на лекар"....
Изразявам съчувствие, по отношение на преживяното от Вас.
д-р Цончев

Назад към Акне, Екземи, кожни проблеми