Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
И как еволюира така, че да инфектира хора
Качество и продължителност са ключовите думи
Вижте какво да избягвате да хапвате
Ваксините се провеждат с най-висок стандарт на безопасност
реклама

УЖАСНИ КОСМИ ПО ЛИЦЕТО

Херпес, псориазис, Розацея, витилиго, Себорея (пърхот)

Модератори: админ, консултанти

УЖАСНИ КОСМИ ПО ЛИЦЕТО

Мнениеот mari_and » 30 Дек 2008 23:02

Здравейте!
Имам едно въпросче, което ме притеснява много...Зная,че много жени имат този проблем - говоря за гадните косъмчета, които се появяват над горната устна,брадата, а понякога и по цялото лице...Някой знае ли някаква билка или нещо друго, с което могат да бъдат отстранени ... за лазарна епилация съм чувала, ама аз питам за нещо, което може да се приложш в домашни условия...лепенки veet също са ефикасни, но ако все пак някои има подобен проблем и знае ефективен начин за решаването му, моля да сподели...Благодаря предварително!
mari_and

Re: УЖАСНИ КОСМИ ПО ЛИЦЕТО

Мнениеот радост183 » 31 Дек 2008 12:36

Здравей мила! Аз имам този проблем откакто се помня и повярвай отърване няма :twisted: Това мразя до смърт повярвай ми. :| Аз със моята пинцета не се разделям и изглеждам много добре,но аз си знам цената.Пробвала съм какво ли не...всичко е до време...седмица някъде и ТЕ поникват отново...УЖАС !!! :cry: Дано някой ден(по скоро де)да открият ефикасно лекарство или нещо каквото и да е там,та да се отървем от тази напаст!!! :wink:
радост183

Мнениеот g2l2 » 05 Яну 2009 13:46

най-добре се консултирай с ендокринолог и изследвай мъжките хормони.. успех!
g2l2

Мнениеот Ивет* » 08 Яну 2009 01:17

Тя ще се консултира с ендокринолог, ще си направи изследвания.
Но единственото което ще се случи е информация за стойностите на хормоните, космите ендокринолога не може да ги махне/защото не е магьосник/

Никой лекар и лекарство не може да махне космите.

Най добре е да се приеме такава какато е. Не искам да кажа да ходи с космите си.
Искам да кажа да приеме че има хиперандрогенемия. Или пък може би няма хиперандрогенемия, а космите и са по чувствителни към нормални стойности на андрогените.
Да приеме който и от двата проблема да има и да извършва редовни козметични процедури за премахване на космите.

Е ако има нередовна менструация или пък проблемно забременяване, може и да се вземат от време на време лекарства. Но това няма да повлияе космите.
Или пък лекарствата могат и да отслабят космите, но след спиране на лекарствата всичко се връща по старо му.
Ивет*

Мнениеот радост183 » 08 Яну 2009 11:16

Здравейте! Наистина не виждам смисъл да ходя да ми изследват хормоните 8) Във нашия род всички жени сме така...явно ми е по наследство :mrgreen: Не съм от онези жени със брада и мъжки мустаци имам косми да ,но чак толкова,че да пия лекарства.. :roll: Нямам нередовен цикъл,нито пък имам трудно забременяване.... имам син на осем месеца.. :P Относно козметичните процедури не съм ги прекратила и никога не съм оставяла да се виждат въпросните! Просто е голям ангажимент и е много неприятно :evil: Благодаря !
радост183

Назад към Акне, Екземи, кожни проблеми