ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Въпрос на полови предразсъдъци или биологични разлики
Какво причинява нарцистичното разстройство на личността?

Помощ - Краста

Херпес, псориазис, Розацея, витилиго, Себорея (пърхот)

Модератори: админ, консултанти

gpetkov74

Помощ - Краста

Мнение от gpetkov74 » 12 юни 2018 15:20

Здравейте, момче съм, на 22 и след днешното си посещение при дерматолог научих нещо много неприятно и неловко... разбрах че съм се заразил със ..... краста. Няма да изпадам в детайли каква беше реакцията ми след като го научих. Проблемите ми зпочнаха може би преди около седмица с леки сърбежи, като в последствие се появи ужасен обрив под лакътя и на бицепса, както и на бедрото. Отидох на лекар и новината ме срази. Мога да кажа че спазвам доста лична хигена като се къпя минимум по 2 пъти на ден и немога да проумея как се е стигнало до това. Не съм имал сексуални контакти от доста време, така че изключихме това като вариант. Преди около месец пазарувах в мола и пробвах голямо количество дрехи, като се предполага че може и там да е станало, или в градският транспорт. Чувството да разбереш че страдаш от нещо, което се характеризира с мизерия и нечистоплътност е ужасно, едва ли не направо ще ме докара до психически срив... Може би единственото положително е че мога да работя от вкъщи докато се възтановя... Понеже имам пъпчици и ранички по кожата ми изписаха да се мажа с адвантан и да пия таблетки - ЕРИУС 4 дни, след това да започна да се мажа сутрин и вечер с "Акарол" в продължение на 3 дни без да се къпя, като мия ръцете си само за хранене.

След като започна лечението с Акарол - трябва да изпера абсолютно всичко с което съм имал допир, юргани, чаршафи и т.н.

Въпроса е обаче какво да правя с предметите който използвам всеки ден - компютър, дистанционно, телефон.... Има ли някакви препарати с който да се напръска и дезинфекцира целият апартамент...

Моля някой да даде някакви допълнителни съвети, ако се е сблъсквал с това ужасно нещо...

veselin ivanov

Re: Помощ - Краста

Мнение от veselin ivanov » 12 юни 2018 20:29

КОЛКО НЕПРИЯТНО НЕЩО...БОЛЕДУВАХ ПРЕЗ 1975 ГОД ..БЕШЕ ПО РЪЦЕТЕ...МАЛКИ МЕХУРЧЕТА ПЪЛНИ С ТЕЧНОСТ И СЪРБЯЩИ....ЛЕКУВАХ СЕ С ДВЕ ШИШЕТА ,ОТ ПО 1 ЛИТЪР С РАЗИЧНИ ЛЕКАРСТВА...НЕ ПОМНЯ ИМЕНАТА....ЗА 1 СЕДМИЦА ОТШУМЯ................ТОВА СЕ ХВАЩА ОТ ВСИЧКИ ОБЩЕСТВЕНИ ПРЕДМЕТИ ,..КОИТО СИ ПИПАЛ...ВКЛЮЧИТЕЛНО И ДОПИР С ЗАРАЗЕНО БЕЛЙО.......АЗ ПОЛЗВАМ САМО КАТРАНЕН САПУН.......НО ТИ МАЖЕШ ДА ПРОБВАШ ..СЕРЕН ..ИЛИ БОРАКСОВ ...СЛЕД ЛЕЧЕНИЕТО...............ВСИЧКО КОЕТО СЕ ПЕРЕ ТРЯБВА...ТРЯБВА ДА ГО ПРЕМИНЕШ ПРЕЗ ХУБАВА БЕЛИНА.........ЗА ОБЕЗЗАРАЗЯВАНЕ ,ПОПИТАЙ КАКВО ПОЛЗВАТ ВЪРХУ ЖИВОТНИТЕ В ВЕТИРИНАРНАТА ОМБУЛАТОРИЯ...ЗА ПРЕДМЕТИТЕ.....ВЕСКО

Отговори

Върни се в “Акне, Екземи, кожни проблеми”