ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Честата консумация на леща регулира кръвното налягане
Бебетата учат лексика от бащите си
Няколко прости съвета за храненето

пъпчици накрая на езика

Херпес, псориазис, Розацея, витилиго, Себорея (пърхот)

Модератори: админ, консултанти

kirilov94

пъпчици накрая на езика

Мнение от kirilov94 » 11 авг 2017 09:33

имам пъпчици накрая (в осножата на езика) отстрани и по една отгоре отляви и отдясно те са от много жреме ходил съм на унг прегледа ми гърлотоо показах му пъпките и ми каза че нямам нищо а имах запушена слюнчеста жлеза само за нея се притесни и ми изписа амоксицилин и ми каза да смуча лимони бучката ве4е минаха 2-3 месеца бучката намаля но още я има както и тези пъпчици на езика.
Между другото си пражех и изследжания на кръвта и на ехограф ходех казаха ми че имам здражи органи ето снимка на езика..http://prikachi.com/images/805/9160805U.jpg
Та да ходя ли пак на лекар или тези папчици са безобидни искам да попитам //.. зашото много време седят..../? :roll:

kirilov94

Re: пъпчици накрая на езика

Мнение от kirilov94 » 11 авг 2017 09:43

междру другото ми се появява една раничка която зараства и после пак се появява на същото място отпред отдясно на езика вече няколко пъти.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 13 авг 2017 18:28

Не се притеснявайте, всеки има такива.

aleks5555

Мнение от aleks5555 » 21 май 2018 11:41

Въпросът е от миналата година, но бих искала да попитам Др.Цончев,
,а и всеки който е имал подобен проблем или знае нещо по въпроса. Точно тези т.н.пъпчици накрая на езика при мен са доста изпъкнали. Забелязах ги през март т.г. Откога са така няма как да кажа, но повече от година почти всяка сутрин се събуждам с болка в лимфните възли зад ушите. Ходила съм на УНГ, на зъболекар никой нищо незнае. Чудят се и не могат дори да дадат предположение какво може да е. Дори зъболекаря ми, с 30г. стаж каза че за пръв път вижда такова нещо. Аз ли съм прецедент в медицината.. ?!? Имате ли представа от какво е възможно да са така, като възпалени?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 23 май 2018 20:30

Снимайте езика да го видя...

Отговори

Върни се в “Акне, Екземи, кожни проблеми”