Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Така НЗОК ще има регистър кой е бил на преглед
Украсете дръвчето възможно най-късно
реклама

Подкожна пъпка на пениса

Херпес, псориазис, Розацея, витилиго, Себорея (пърхот)

Модератори: админ, консултанти

Подкожна пъпка на пениса

Мнениеот ivaylo.goranov » 11 Фев 2011 00:10

Здравейте.
Преди приблизително седмица забелязах в началото на пениса ми подкожна пъпка.
Помислих си, че е заради това, че се обезкосмявам, и някой косъм расте навътре.
Отидох на лекар на кожен, който след като опипа пъпката въпросната се изказа, че е запушена мазна жлеза.
Изписа ми едно мехлемче, с което да я мажа, и ми каза, че до 2-3 три трябва да намалее пъпката. Мехлема се казва "Фусидин".
Мажа се както ми каза сутрин и вечер, но няма резултат. Според мен въпросната пъпка т.е според лекаря въпросната мазна жлеза вместо да става по-малка става по-голяма (така ми се струва или си въобразявам защото всеки ден, всяка минута когато мога проверявам пъпката дали е изчезнала.

Та.. лекарката каза, че тази жлеза може да се превърне в киста, която с оперативна намеса ще се премахне, и го каза доста спокойно.
Възможно ли е да е нещо друго, и самата лекарка да не е познала въпросната пъпка каква е (само с пипане) ? Страх ме е!
Вместо след посещението при лекарката притеснението да е по-малко, то стана напротив!
Колко време да изчакам преди да отида отново на лекар !?
Да отида ли утре при нея, и да й кажа, че няма ефект не изчезва пъпката ?

Пъпката е точно под косъмчета, които изникват. Мисля, че се появи след последното ми премахване на космите защото като си ги махах не видях, и не усетих да имам такава, та може да е подкожна или просто съвпадение.
Офффффф ... Какви изследвания да си направя, да искам да ми направят за да се установи от какво е тази пъпка ?
Не искам да се стига с оперативна намеса.
ivaylo.goranov

ГЛУПЧО

Мнениеот totalrebuild » 20 Мар 2011 11:23

ДОКТОРА НЕ ТИ ПОМАГА ИЗОБЩО
НАЙ-ВЕРОЯТНО УМИШЛЕНО ТЕ ОСТАВЯ ДА СЕ ВЛОШИШ
КАК ИНЪЧЕ ЩЕ ТИ ВЗЕМЕ ПОСЛЕ ПАРИ ЗА ХИРУРГИЧНА ИНТЕРВЕНЦИЯ
ТАКА ДА ГО КАЖЕМ

КОЙ ЛЕКУВА ЗАПУШЕНА МАСТНА ЖЛЕЗА С ОЩЕ МАС

ЗАЩОТО МЕХЛЕМА Е ИМЕННО ОКОЛО 95% ВАЗЕЛИН

СПУКАЙ СКАПАНАТА ПЪПКА

АКО ТЕ БОЛИ МОЖЕШ ДА УПОИШ МЯСТОТО С
ЛИДОКАИН СПРЕЙ

ПРЪСКАШ ГО НЯКОЛКО ПЪТИ ОБИЛНО НА МЯТОТО И ИЗЧАКВАШ ДА ПОПИЕ В КОЖАТА

СЛЕД ОКОЛО НЯКОЛКО МИНУТИ ОПИПАЙ СЪС ЩИПАНЕ
АМА ЯКО ЩИПАНЕ
АКО НЕ ЧУВСТВАШ БОЛКА МОЖЕШ СПОКОЙНО ДА СПУКАШ ГАДНАТА ПЪПКА
С ТЪНКА МЕДИЦИНКА ИГЛА
ПОИЗСТИСКАЙ Я ЗА ДА Я ИЗПРАЗНИШ ОТ ГНОЙТА
ОСТАНАЛОТО ОРГАНИЗМА ТИ ЩЕ СВЪРШИ САМ

УПОЙКАТА ДЕЙСТВА ОКОЛО 5-10 МИНУТИ

КАТО ВЗЕМЕ ДА МИНАВА МЯСТОТО ИЗТИВА СИЛНО СЯКАШ СИ ГО ОХЛАЖДАЛ С ЛЕД , НО И ТОВА МИНАВА ЗА НЯКОЛКО МИНУТИ
totalrebuild

Re: Подкожна пъпка на пениса

Мнениеот ivaylo.goranov » 14 Юни 2011 00:18

Тази тема вече е старичка.
Вече не знам на какъв лекар да се доверя. Вземи паричките (последните), и ми изписа въпросното лекарство, с което като видях, че няма резултат и спрях да видя какво ще стане. Стоеше си така около месец, и сама изчезна.Цялата работа идваше от това, че се обезкосмявам, и имало косъм, който расте на вътре, но вече всичко е наред.
ivaylo.goranov

Re: Подкожна пъпка на пениса

Мнениеот irisovadiagnostikapleven » 16 Юли 2011 19:33

Здравейте, казвам се Никола Алексиев и съм Ирисодиагностик в Град Плевен. Прочетох във форума какъв е проблема-мога да ви помогна. Аз се занимавам с билколечение- и винаги лекуваме причината за дадено заболяване/не следствието/ . Ако се доверите на алтернативен начин ла лечение/ една билка ако не помогне-то няма да навреди / Мога да ви изпратя билки , по куриер с наложен платеж и да оправите здравето си. За повече информация- влезте в нашият сайт : www.nikolaaleksiev.weebly.com ; или лична коресподенция на
email: irisova_diagnostika.pln@abv.bg - за да обясня по-обстойно проблема ви и препочъчам необходимите билки да ви излекувам.Желая ви лека и спокойна вечер, надявам се да ви помогна
irisovadiagnostikapleven

Назад към Акне, Екземи, кожни проблеми