Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Могат да предпазят от развитието на рак
Какво ги предизвиква?
Чревни бактерии може да са причината
Необходими са средства за осъществяването на проекта

Миризливи крака

Херпес, псориазис, Розацея, витилиго, Себорея (пърхот)

Модератори: админ, консултанти

govinda

Миризливи крака

Мнениеот govinda » 07 дек 2009 17:14

Извинете ме, ако темата не е за тази секция и моля да ме пренасочите.
Съквартирантът ми (25 годишен) има проблем с миризливи крака, който се превръщ в проблем и за нас, хората, които живеем с него. Доколкото съм наясно си е така откакто се помни. Когато се прибере от работа и си свали обувките от тях и от краката му се носи остра миризма. Пере си обувките редовно, но те много бързо пак се омирисват.
Препоръчайте нещо, може би мазило или каквото и да е решение!

cveteto70

Re: Миризливи крака

Мнениеот cveteto70 » 07 дек 2009 17:36

в аптеките има най-различни средства против миризливи крака.бих ви препоръчала в вид на дезодорант.

govinda

Мнениеот govinda » 07 дек 2009 20:53

А някакво по-трайно решение, като например лечение, нещо, което да засегне причината, а не росто да отстрани симптомите?

L!n

Мнениеот L!n » 07 дек 2009 21:12

Качествени обувки от естествена кожа и носене на памучни чорапи!

ventsyy

Мнениеот ventsyy » 07 дек 2009 23:52

Здравословно хранене с алоев гел

govinda

Мнениеот govinda » 08 дек 2009 09:42

За обувките от естествена кожа се сетихме и той носи само такива, но мисля, че ролята им в неговия случай е минимална, защото не помагат, а аз например нося и по-некачествени, но нямам подобни проблеми. Възможно ли е да е проблем с жлези и как се лекува такъв? Към какъв специалмст трябва да се обърнем?

anton66

Мнениеот anton66 » 10 дек 2009 14:02

sled izmivane krakata da se polivat ili majat s raztvor na formalin, poteneto i mirizmata izchezva. Raztvora moje da se pravi ot 1 do 10 ili poveche procentov, otnachalo pochnete s po-slab raztvor. Chorapite s poveche pamuk i evtinite maratonki da ne sepolzvat. Uspeh

dodger

Мнениеот dodger » 11 дек 2009 15:27

За мое щастие нямам този проблем. При мен не е дори и минимален, но имам доста приятели при които е силно изразен. Навремето се продаваше едно лекарство на таблетки които не се произвежда вече казва Хексамин. Таблетки се стриват и се използваха като пудра няколко пъти в месеца след къпане. Мисля, че отдавна ги няма на пазара и нямат алтернатива. Тогава с помоща на интернет научиха едно уникално и евтино средство за всички - Обикновенна сода която струва не повече от 0, 20 стотинки на магазина. Вземаш и слагаш по една лъжичка в обувката и разтърсваш. След това обуваш и си готов. Содата изчезва веднага в материята бъди спокоен. Успех !

Върни се в “Акне, Екземи, кожни проблеми”