Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оказва се, че нивата на естрогена са показателни
И кои са тези, които никога не бива да консумираме?
Какво може да означава неприятната миризма?
Целта е да се възстанови потокът на енергията Чи
реклама

SEBACEOUS NEVUS???ОПАСЕН БЕЛЕГ

Херпес, псориазис, Розацея, витилиго, Себорея (пърхот)

Модератори: админ, консултанти

SEBACEOUS NEVUS???ОПАСЕН БЕЛЕГ

Мнениеот frog » 02 Май 2009 16:40

ДО КОЛКОТО РАЗБИРАМ ТОВА Е РЯДЪК ПРОБЛЕМ,КОЙТО СЕ ПОЯВЯВЯ ПРИ НОВОРОДЕНИ,ИЛИ СКОРО СЛЕД РАЖДАНЕ,В ПРЕВОД Е МАСТНА БЕНКА.ДЕТЕТО МИ ИМА ТАКАВА,ЧУХ КАКВИ ЛИ НЕ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ ДОКАТО НАКРАЯ НАМЕРИХМЕ ДОКТОР СПЕЦИАЛИСТ КОЙТО НИ КАЗА КАКВО Е,ЗА ЦЕЛИЯ СИ СТАЖ ОТ 40Г..ТОВА Е ТРЕТИЯ ПАЦИЕНТ С ТАКЪВ ПРОБЛЕМ КОЙТО ГО ПОСЕЩАВА..НА ПРЪВ ПОГЛЕД Е БЕЛЕГ,НО СЕ ОКАЗВА ПРОБЛЕМ С ДОСТА ОПАСЕН РАЗВОЙ,Т.Е.МОЖЕ ДА ПРЕРАСТНЕ В РАК НА КОЖАТА В 10% ОТ СЛУЧАИТЕ,ИМА И ДРУГИ ПОСЛЕДСТВИА НО НЕ МИ СЕ ЗАДЪЛБАВА 4Е СТАВА ДОСТА ПРИТЕСНИТЕЛНО,.ИМА ХОРА КОИТО ГО НОСЯТ НО НЕ ПОДОЗИРАТ ДО КАКВО МОЖЕ ДА ДОВЕДЕ ПРОБЛЕМА ИМ,МОЛЯ ВСИ4КИ КОИТО ИМАТ ТАКЪВ ПРОБЛЕМ ДА МИ ПИШАТ,ПРЕПОРЪЧВА СЕ ОПЕРАЦИЯ,ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ РИСКА.НАЙ 4ЕСТО Е ПО ГЛАВА,ВРАТ ,ШИЯ,ЗАД УХО,ЧЕЛО,В КОСАТА И ПО РЯДКО ПО ТЯЛОТО,ИСЧЕТОХ ДОСТА ИНФО ЗА 2-ТА ДЕНА ОТ КОГАТО РАЗБРАХ КАКВО Е,НО В БГ САЙТОВЕ НЕ ВИЖДАМ ПОДОБНИ СЛУЧАИ..А ИМА И ДРУГИ ХОРА С ТОЗИ ПРОБЛЕМ,АКО НЕ СЕ БЯХ УСЪМНИЛА..И АЗ ЩЯХ ДА ОСТАВЯ ДЕТЕТО СИ С ТОЗИ ПРОБЛЕМ НЕ ПРЕДПОЛАГАЙКИ РИСКА.
frog

Re: SEBACEOUS NEVUS???ОПАСЕН БЕЛЕГ

Мнениеот sampaja » 20 Юли 2009 13:13

Дъщеря ми е на шест и половина.Роди се с такъв белег.Кого ли не питахме - все казваха, че е просто родилен белег. Преди два часа ни казаха че е невус себацеус. Просто седнах да прочета нещо за това и попадам на вашия пост. Това, което прочетох ме ужаси. Моля ви кажете ми при кой специалист сте водили детето си и всичко около това... Ще ви бъда благодарна. Може да ми пишете на и-мейла ми dari007@abv.bg .Ще ви бъде много благодарна. Аз пак ще търся информация в нета. С уважение: Б.А.
sampaja

Назад към Акне, Екземи, кожни проблеми