ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Природната дарба на светулката влиза в широка употреба (видео)
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст
Пийте чай от джинджифил

Вреди ли седящата тоалетна?

Дайте своят глас по важни теми свързани със здравето, а и не само с него. Вашето мнение е важно.

Модератори: админ, консултанти

Вредна ли е седящата тоалетна?

Да, човек трябва да се облекчава в клекнала поза, така е създаден, това всяко дете го знае.
9
39%
Не, всички ползват порцелановия трон.
2
9%
Ужас! Не знаех, че тоалетната у дома може да причини толкова болести!
5
22%
Не знам.
2
9%
Не ме занимавайте с глупости!
3
13%
Не ме интересува.
0
Няма гласове
Това ме заинтригува, ще го пробвам.
1
4%
Веднага подменям тоалетната у дома.
1
4%

Общо гласове: 23

Потребителски аватар
Здравко
Контакти:

Вреди ли седящата тоалетна?

Мнение от Здравко » 11 апр 2007 20:24

За тези, които не са чували, преди да гласуват да прочетат http://squatter.atspace.com

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 11 апр 2007 20:59

Значи да бъда честен преди няколко дни си го мислих това. не знам как така, но стана. Някой ми отговори на въпроса без да питам директно. :D
За което благодаря, но ако искайте ми вярвайте точно преди два дни се питах това дали не е вредно, защото много хора когато "акат седнали" на порцелана получават често хемороидите, кръв в изпражнението и тн. :)

Много добра анкета си направил юнако! :)

П.С: Забравих да добавя, че човек е хубаво да се изхожда така хубавичко поне на два дни веднъж или да яде ябълки и салатки, за да се прокарва от време на време, че много болести дебнат - като например рак на дебелото черво от застоялия "секрет" - изпражнение в него. :)
д-р Стефанов

Потребителски аватар
Здравко
Контакти:

Мнение от Здравко » 12 апр 2007 08:15

blader написа:Значи да бъда честен преди няколко дни си го мислих това. не знам как така, но стана. Някой ми отговори на въпроса без да питам директно. :D
За което благодаря, но ако искайте ми вярвайте точно преди два дни се питах това дали не е вредно, защото много хора когато "акат седнали" на порцелана получават често хемороидите, кръв в изпражнението и тн. :)

Много добра анкета си направил юнако! :)

П.С: Забравих да добавя, че човек е хубаво да се изхожда така хубавичко поне на два дни веднъж или да яде ябълки и салатки, за да се прокарва от време на време, че много болести дебнат - като например рак на дебелото черво от застоялия "секрет" - изпражнение в него. :)
Случайни работи няма, нали знаеш :-) А пък японците, най-напредналата нация в света, ползват клекала, имат ги дори в най-луксозните им хотели, не са глупави... Дали в това не е и една от тайните на пословичното им дълголетие? И тайната на дълголетието на българите... допреди 100 години?

Проблемът е, че от векове насам тази тема винаги е била табу в обществото и затова се е стигнало до толкова много болести. "Уви, човекът изглежда е единственото същество на Земята, което съзнателно поврежда собственото си тяло и така си докарва само болести и страдания. Парадокс, а? Най-разумното същество прави най-безумните неща с тялото си.

Между другото, в "изостаналите" нации там, където хората се хранят с нерафинирани храни, богати на баласт и ползват клекала e нормално изхождането след всяко ядене, както е при децата (нормалните де, не тези дето седят пред компютрите и карат на кола, чипс и шоколади ). А у нас и в развитите страни докторите ни уверяват, че дори три пъти седмично е нормално... Да, ама ние боледуваме от запек, рак, хемороиди, апендицит, а не онези, "изостаналите"... :)

Отговори

Върни се в “Анкети”