ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

Събуждане по време на сън!

Клюки, слухове, мнения и всичко останало.

Модератори: админ, консултанти, Приятели

velkata123

Събуждане по време на сън!

Мнение от velkata123 » 14 фев 2017 09:46

Случи ми се нещо много странно - заспах със слушалки. На сутринта се събудих, махнах си слушалките и.. музиката не прекъсна!! Махнах ги пак, пак нямаше разлика! Исках да се събудя, осъзнавах реално че спя - станах, махнах ги - пак нищо! Знаех, че сънувам но не можех реално да се събудя.. успях с много зор и ми беше много уплашено. Усещах, че мк адски трудно да се събудя. Накрая се върнах в реалния свят и се събудих с лекота и веднага махнах слушалките. Въпроса ми е те ли са причината, защото много пъти съм заспивал с тях и съм нямал подобен проблем? Знам че е вредно и ако е от това да спирам да заспивам с тях за да не ми се случват такива гадости? П.с. в сънят ми бях с приятел който ми говореше "махни слушалките да ме чуеш какво ти говоря" аз ги махах и музиката си свиреше, бърках си в ушите и ефекта беше никакъв. Напомням, че нито съм луд нито болен от нещо защото всичкото това е НАСЪН. Реално се събудих с лекота. Та, ако слушалките са причината ги разкарвам веднага от менюто за спокоен сън...

д-р Цончев

Re: Събуждане по време на сън!

Мнение от д-р Цончев » 17 фев 2017 21:28

По-добре не наслушалки, а на колони. Тогава няма даимате такива оплаквания.

Отговори

Върни се в “Любопитни факти и общи приказки”