ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кръвен тест показва дали е преборен окончателно
Пийте чай от джинджифил
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Ходя на кино с памперс

Клюки, слухове, мнения и всичко останало.

Модератори: админ, консултанти, Приятели

miroslava_mira

Ходя на кино с памперс

Мнение от miroslava_mira » 28 дек 2015 18:43

Аз съм странно момиче. Обичам много филмите и редовно ходя по кината. Не пропускам новите филми. Един път много ми си ходеще по малка нужда и едвам издържах но успях да отида след филма. Необичам да излизам от залата за да не пропусна нещо интересно. Един ден се разхождах в един магазин и видях детски памперси. Замислих се, че няма да ми станат, но изглеждат практични. Утидох до аптеката и от там си купих памперси за възрастни. Започнах да ги нося, когато ходя на кино. Наште ги намериха и ми се скараха. Неможах да разбера, защо ми се карат. Памперсите са за възрастни а аз съм на 18 години. Мисля, че съм в категорията за която са прадназначени. Като им казах, че няма да спра да ги нося те почнаха да се подиграват. Какво да правя с наште?

nikolai473

Re: Ходя на кино с памперс

Мнение от nikolai473 » 28 дек 2015 21:12

Вечерно време като спят отиваш с две чаши в тяхната стая-едната пълна с вода,другата празна,заставаш им до главите (ама гледай да не ги будиш) и започваш да пресипваш водата в двете чаши.На другия ще видиш,че са се напикали.Прави това още няколко дни и след това те също ще започнат да ползват памперси и ще спрат да ти се подиграват :)

Отговори

Върни се в “Любопитни факти и общи приказки”