ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

Ставин Комплекс???

Клюки, слухове, мнения и всичко останало.

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Manix

Ставин Комплекс???

Мнение от Manix » 29 яну 2015 20:22

Здравейте! Наскоро установих, че майка ми се е снабдила по някакъв начин с "чудодейната" хранителна добавка Ставин Комплекс. С две думи - секретно до преди няколко месеца вещество, предписвано от известният наш треньор Иван Абаджиев на неговите щангисти. Погледнах в интернет и това което прочетох, начина на разпространение и въобще общата визия и ореол на "комплекса", много ми напомня на поредната шарлатания намерила благоприятна почва у нас. Не знам дали помага, но се притеснявам да не пречи, а и предвид европейската цена, реших да потърся и вашето мнение и/или опит. Моля, ако имате някаква по-достоверна информация или мнение, да го споделите!

д-р Цончев

Re: Ставин Комплекс???

Мнение от д-р Цончев » 31 яну 2015 17:58

Аз лично нямам информация...

Manix

Мнение от Manix » 01 фев 2015 11:45

За съжаление заключението ми е, че дори да имаше нещо нередно, на кой ли му пък пука?! Както всичко останало.
Удавника се хваща и за сламка, но ще се опитам да убедя майка ми, да не си дава парите на вятъра.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 01 фев 2015 20:35

Е, ако не е регистрирано като продукт, не е редно да се продава... и има съответни комисии и структури които да вземат да свършат работа...

Веселана

Мнение от Веселана » 24 мар 2015 21:42

Това "ако не е регистриран като продукт" просто кърти. Първо- кой е казал, че не е регистриран като продукт. Аз купих "Ставин комплекс" за баба ми- продукта си има фабричен сериен номер, обозначена е фирмата производител, има си телефон за контакти и някакъв друг сериен номер. Освен това има и невъзможен за имитация холограмен стикер, на който е написана отново фирмата-производител. И всеки може съвсем лесно да провери дали продукта е на Иван Абаджиев или не. Какво има да му се чудите на продукта не мога да разбера. Продукт като продукт.

Отговори

Върни се в “Любопитни факти и общи приказки”