ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Струва ли си да им се доверим?
- позволяват развитието на вредни бактерии
И от какво имат нужда бъдещите родилки?
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Въпрос във връзка с ясновидство по скайп

Клюки, слухове, мнения и всичко останало.

Модератори: админ, консултанти, Приятели

fantagiro

Re: Въпрос във връзка с ясновидство по скайп

Мнение от fantagiro » 03 авг 2016 10:51

:P Д-р Цончев, имате възможността да дойдете да ви гледам на кафе... Или на дупе.
:P На шега или сериозно по овалността на мъжа като че ли като че ли мога да позная какви деца ще има.
Значи... аз д-р Цончев го виждам с две щерки. Която е наследила породистия косъм... ще има момчета, а която в по - малка степен - момичета.
Гледам си своите деца и се успокоявам, че поне внуците ми сякаш ще са и на двете момчета, та няма да се тръшкат толкова да се чудят как да опазят великата девственост, олицетворение на жената вчера, днес и утре.
И Димо Станчев ми се струва, че е в същото положение.
Кажете ако съм объркала.
:P
Доколкото ясновидството... Нелогична, аз съм забелязала, че сама съм се стремяла врачуването да излезе вярно. В миналото с една приятелка си играхме да викаме духове, та ми беше излязло, че ще се омъжа за мъж с моята буква на името.... и години наред го търсих. Накрая си го намерих, такъв си го намерих, че се чудя в коя стена да си бия главата....
Затова не е хубаво да си врачува човек, понеже ако врачката каже нещо лошо, човек подсъзнателно вярвайки, ще гледа така да си устрои живота, че това да се случи.
Тоест... сама ще си го опропастяваш, без да се усетиш, че го правиш несъзнателно, а не се случва нещо свръхестествено.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 03 авг 2016 19:24

Нищо не си познала.... :lol:

Nelogi4na

Мнение от Nelogi4na » 03 авг 2016 19:42

fantagiro написа:
Затова не е хубаво да си врачува човек, понеже ако врачката каже нещо лошо, човек подсъзнателно вярвайки, ще гледа така да си устрои живота, че това да се случи.
Тоест... сама ще си го опропастяваш, без да се усетиш, че го правиш несъзнателно, а не се случва нещо свръхестествено.
Тоест, аз съм накарала въпросния човек да се разболее и да умре за да го намеря след като умре? Демек "Айде пуквай по - бързо че те търся". Нищо по - глупаво не бях чела в скоро време.
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

fantagiro

Мнение от fantagiro » 06 авг 2016 17:20

Ти като ти гледа на кафе тази,веднага ли почна да го търсиш,Нелогична,на всяка цена?
И сега,какво,2 сина ли? Добре де, поне едното не е ли момиче,бе,докторе?! :-D

fantagiro

Мнение от fantagiro » 06 авг 2016 18:42

Nelogi4na написа:
fantagiro написа:
Тоест, аз съм накарала въпросния човек да се разболее и да умре за да го намеря след като умре? Демек "Айде пуквай по - бързо че те търся". Нищо по - глупаво не бях чела в скоро време.
На мен не ми е ясно как ще търсиш 15 години сериозно човек, без да го намериш толкова време...
:-D
Доколкото д-р Цончев.... Казва се така като не налучкаш.. Такива снахи ше имаш, че ше ги чувстваш като дъщери! :-D
Само на едната съквартирантка не можах да й позная.... Хаха, тя носеше на бъзик....любовта й била в леглото по диагонал!:-D :-D

veselin ivanov

Мнение от veselin ivanov » 07 авг 2016 00:28

еми то ,и трите вида манджи ако бяха правилно сготвени за вашият господин ,любовта в леглото щеше да бъде на квадрат......ама моята правилна полярност идва ,само със заешка яхния със балучки!

fantagiro

Мнение от fantagiro » 10 авг 2016 19:40

:P Не е компютърна зависимост... обичам да пиша. Бих си отворила тема "Пътеписите на Шашмагюл и Фантагиро".
:lol:
Господине, кои три вида любов имате предвид?
Защото аз бих могла да изброя повече от три вида.
:lol:
Честно да ви кажа, все тая ми е в момента... бих искала да се впиша, не в моята си тема, за да оставя чадата да се саморекламират на спокойствие, казвайки, че... откарах една почивка на бурното ни море, в което успях да потопя само крачета, без да се изкъпя подобаващо за по няколко часа няколко дни по ред, но... въпреки всичко нямаше и следа от депресия, докато кибичех блаженно на морския бряг и вдъхвах аромата на водорасли, сол, риба и още нещо неуловимо, но предполагащо летящо мечтателни мисли...
На няколко пъти се гласях да иронизирам факта, че от край време изнудвам мъжа ми да си пусне коса, а не брада, чиято молба още не е изпълнена, което ме навежда на мисълта, че не му дреме особено за какво мечтая, та... слушах една песен

мисля за рокли, токчета и мъже,
откакто срещнах твоето лице
мисля само за теб, теб, теЕееб мисля..
аАаАааАААААА
долу - горе толкова бяха А-тата.
И текстът щеше да звучи...
ти си мойто изключение
аАаАаАа
и приключение
пак атата се повтарят
Не вярвах, че ще доживея този миг...
търся оплешивяващ мушмурок,
и да стаявам вик
и други.
Идеята е там, че така и не можах да се докопам до Вн, че да доразбия някой и друг ореол. Един поглед и съм изтрезняла, то иначе това писане, въобще мисълта, че ми се пише понякога не се траят, но....
щом има желание, има и нужда.
Чада мои... :P не вярвам на някой да му се замре, ако ме чете. По - скоро обратното. Трябва да има увеличено желание за живот.

Отговори

Върни се в “Любопитни факти и общи приказки”