ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Токов удар може да наруши дишането и сърдечната дейност
Теломерите определят темпа на стареене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Въпрос във връзка с ясновидство по скайп

Клюки, слухове, мнения и всичко останало.

Модератори: админ, консултанти, Приятели

dehristova

Въпрос във връзка с ясновидство по скайп

Мнение от dehristova » 30 яну 2013 22:18

Здравейте,
Някой ползвал ли е ясновидските услуги по следната обява и може ли да ми даде повече информация дали е доволен:

http://obiava.biz/obiavi/55271

Благодаря ви предварително.

Forum admin

Re: Въпрос във връзка с ясновидство по скайп

Мнение от Forum admin » 31 яну 2013 00:40

Доста е наивно да вярвате на ясновидци, камо ли на подобен вид такива!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 31 яну 2013 20:41

Че и по Скайп ли се появиха......

voilaislington

Мнение от voilaislington » 05 мар 2013 14:24

Скоро може да почнат да гадаят и по социалните мрежи. Ясновидците са в крак с новите технологии. :lol:

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 05 мар 2013 15:21

Все пак е прогрес, стоплили са от къде се пуска РС-то.... за толкоз години...

Потребителски аватар
mmmov

Мнение от mmmov » 17 дек 2014 12:05

Те вече гадаят по социалните мрежи. Щом има хора, които се връзват, ще има и такива .. ясновидци :)

Потребителски аватар
florka5

Мнение от florka5 » 19 дек 2014 12:29

Как може да има хора, които да се връзват, че и да си плащат за такива неща:)

viakimova

Мнение от viakimova » 26 дек 2014 15:33

Имааа, има ги всякакви. Дай 30 лв и аз ще ти кажа същото :mrgreen:
viki

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 29 дек 2014 18:28

Лошото е, че понякога хората си спират лечението и се водят по такива акъли доста често... После ходи се оправяй...

Nelogi4na

Мнение от Nelogi4na » 21 яну 2015 09:19

Не мисля че всичко трябва да се отхвърля с лека ръка. Да, тези които гадаят по скайпове и соц. мрежи наистина 99.99% не стават за нищо и само гледат как да измъкнат пари.
Но пък познавах една жена, беше ми комшийка и много добра приятелка, гледаше на карти Таро и кафе. Такива предсказания и неща ми е казвала, които във времето се сбъднаха и продължават да се сбъдват, че направо се изумявам.
Например тя знаеше за голямата ми любов, някога щяхме да се женим но се разделихме, и почти 15 години го търсех за да му поискам прошка. Питах я кога ще го видя и дали ще ми прости, и тя ми каза "Не ви е дадено да се видите. Ще го намериш след 4 години, но ще е твърде късно, той вече ще е починал". И наистина, след 4 години случайно открих къде се намира - беше починал и погребан в родния си град, само 2 месеца преди да разбера. Тази жена предрече дори собствената си смърт, с приблизителна точност и то години преди да умре - позна годината, позна и че ще е през пролетта /почина през април/.
Пък и няма човек в България който да не знае коя е Ванга все пак. Неее, много съм далеч от мисълта да сравнявам шарлатанките с нея, просто исках да кажа че все пак съществуват и такива.

Но въпреки че съм познавала жена която наистина можеше да гадае, не вярвам на тези които гадаят по скайпове, и искат куп пари за това. Ако човек има дарба да го прави, най - малкото не го гони цифроманията, ами оставяш пари колкото ти си решиш.
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 23 яну 2015 14:46

Никой не отрича /аз поне/, че има феномени, които са доста интересни. Въпросът е, че доста хора злоупотребяват.

Vvalentina

Мнение от Vvalentina » 29 яну 2015 11:21

Хора! Вие сериозно ли? :lol: Божееее и по скайп. Кой компютърно грамотен човек ще се върже...

danimir

Мнение от danimir » 29 юли 2016 15:48

Възможно е някои хора наистина да получават прозрения.Обаче нещо със заплащането не ми е ясно.Аз лично не бих се доверил на страничен човек, че ще ми вещае.Ако толкова искате-по централните софийските улици обикалят ромки с думите:Дай,како,да ти гледам!"
Не се залгвайте,хора!!!

Явора

Мнение от Явора » 01 авг 2016 17:50

dehristova,

Най-вероятно проблемите ти имат решение без ясновидство, в зависимост от естеството с помоща на психотерапевти, лекари или ти сама да си помогнеш.

Аз преди незнам колко години станаха съм изпитвала няколко феномена относно медицинска диагностика. И уверено заявявам - никой нищо не може! И то при условие че заявката им за извършвана услуга е точно мед. диагностика, тук не могат да излязат с каквито и да е заучени психо трикове....или го могат или не. Всичките така наречени феномени бяха изследвани за уменията си някои и от хора на науката, с авторитет и име в "областта", дори и описани в книги те и невижданите им способности, с интервюта по телевизи. Дори и да има някой можещ в което аз лично се съмнявам, малко вероятно е да се попадне точно на него.

Защо съм ги потърсила. Съжалявам докторе, мнението ми си остава същото......нещата продължават да са доста зле като цяло и като отношение и като ефективност, без значение платена или по здравна каса мед. услуга. Добре че последните години изобщо не съм се срещала с лекар....

Явора

Мнение от Явора » 01 авг 2016 17:58

Подлъгах се по последното мнение, сега видях че темата и въпроса на автора е от преди 3-4 години......

Отговори

Върни се в “Любопитни факти и общи приказки”